Fotogalerie z vybraných akcí

PHOTOS FROM EVENTS

Výběr ze zajímavostí a aktuálního dění můžete sledovat také na našem Facebooku FACEBOOK DFC

fotka
Naši spokojení klienti v oblasti služeb hostesek, promotion, veletrhů a výstav, konferencí a eventů. Přímí klienti nebo klienti, pro které poskytujeme služby prostřednictvím zadavatelských reklamních, eventových a komunikačních agentur.
fotka
Agentura je partnerem řady prestižních módních přehlídek, pořádaných módními návrháři nebo top značkami, preferujícími klasický styl přehlídek ala " Milano - Paris ". Klasické módní přehlídky
fotka
Příklady značek předváděných v rámci módních přehlídek pořádaných agenturou pro obchodní centra. Samples of shops presented by agency during Fashion Show in Fashion malls.
fotka
LOOK BOOK PRO VAŠI FIRMU: Z vašich kolekcí v prodejně vybereme nejlepší kombinace a nafotíme. A vy si tyto kombinace zveřejníte například v albu na facebooku vaší firmy, jako outfity týdne, měsíce a pod. Tuto službu nabízíme jakékoliv prodejně nebo oděvní firmě jako účinnou podporu prodeje v případě nového zboží a pod. Náklady jsou nižší než módní přehlídka a výsledkem je přímá podpora prodeje, nabídka hotových outfits, které napomohou zákazníkům ve výběru a přímo ovlivní nákup ve vaší prodejně. (Ukázka je módních trendů, odpovídající době nafotografování).
fotka
Dle charakteru zakázky Vám nabídneme vhodné hostesky a v případě exkluzívně pojatých akcích a VIP eventech i modelky. Modelky doporučujeme v případě prezentace exkluzivních produktů, pózování a předvádění výrobku, například na autosalonech. Hostesky jsou ideální pro aktivní slovní prezentaci a demonstraci služeb a produktů, dále pak v případě poskytování sekretářských služeb, servisních a organizačních služeb na veletrzích, seminářích, konferencích nebo společenských akcích, popřípadě pro distribuci reklamních předmětů v rámci různých akcí.
fotka
MAGAZÍN NÁKUPNÍHO CENTRA, FOTOPRODUKCE, ČLÁNKY O MÓDNÍCH TRENDECH, EDITORIALY UKÁZKY 2010 - 2015 Pro celou řadu obchodních center jsme produkovali kompletní magazín na klíč. Od návrhu, konceptu, výběru outfits a jejich foto až po finální grafické zpracování a přípravu k tisku. V této ukázce jsou ukázky některých magazínů na klíč, zajištěných naší agenturou. Pro ostatní reklamní agentury nebo obchodní centra zajišťujeme modelky a modely pro fotografování kolekcí, výběr outfits pro fotografování editorialů, popřípadě reklamních foto. Je li nám zakázka zadána reklamní agenturou nebo fotografem, plně respektujeme jejich pozici a nabízíme jen část služeb v oblasti modelingu a neporušujeme etiku spolupráce tím, že bychom nabízeli služby, které si chce realizovat reklamní agentura sama ( např grafiku, nebo fotografa). Službu pak dodáváme formou out-sourcingu jako subdodavatel.
fotka
Naší hlavní činností je organizace komerčních přehlídek na klíč pro obchodní centra a samostatných přehlídek pro různé oděvní značky, firmy, návrháře, reklamní agentury. Pracujeme pro prestižní módní centra, kterým záleží na image a vysoké úrovni akce - od techniky až po způsob realizace přehlídky. Od září do listopadu a února do března jeobdobí prezentace nových kolekcí oděvních značek v obchodních centrech, je kapacita naší agentury plně vytížena. Mezi naše prestižní stálé klienty patří například Olympia Brno, Olympia Olomouc, Avion Brno, Shopping Park Ostrava - největší centrum na Moravě, Futurum, Freeport Znojmo, Zlaté Jablko Zlín, dříve i Europark Praha, Olympia Plzeň. Kromě těchto přehlídek realizujeme přehlídky pro oděvní centrály - zastoupení světových značek v ČR, prodejny, butiky, módní návrháře nebo v rámci různých společenských akcí, eventů, golfových turnajů nebo na veletrzích. Naše modelky však nechybí ani na top akcích a fashion shows módních návrhářů, nepořádaných naší agenturou, ale postavených na týmu našich modelek, které jsme na tyto akce zajistili. V této galerii Vám však prezentujeme jen průřez takových různých typů akcí, které agentura pořádala na klíč jako jeden tým (choreografie, modelky ). Molo a techniku agentury můžete shlédnout například u přehlídek Olympia. Galerie zahrnuje fotografie od historie po současnost.
fotka
Jednou z hlavních událostí v Brně je Miss Brno Open, pořádaná agenturou D.F.C. Fashion Club a agenturou A Agent. Vítězky nebo finalistky později odjíždějí reprezentovat Českou republiku na světová finále Miss Tourism International, Queen Of The Year, Miss Model of Model, Miss Bikini, Face of Universe a další, na které má D.F.C. Fashion Club zahraniční licence. Miss Brno Open je otevřena modelingová soutěž pro dívky z celé republiky. Účastnily se jí například modelky jako Renata Langmannová, Edita Hortová nebo Jana Doleželová a řada dalších pozdějších finalistek Miss ČR. Soutěž vznikla původně z akce pro radio Krokodýl ( Kočka radia Krokodýl) a ze soutěže Supermodel Czech Republic pro agenturu Ford models. V těchto dávnějších letech se jí účastnila například Kateřina Průšová, Tereza Dobrovolná nebo Eva Kotulánová, které později také získaly titul Miss. I těmto dívkám tak byla Miss Brno jednou z bran do světa modelingu, pomocí které získaly další zkušenosti. Kromě Miss Brno agentura pořádá nebo pořádala podobné soutěže i na zakázku - například Missis Olympia, Miss Avion, Miss Galerie Orlí, Miss Gymnazíum, Miss středních škol a další...
fotka
D.F.C. Fashion Club provided models during MOTO SHOWS in Paris, Geneva, Hannover, Bologna, Brno and others for Abbarth, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Fiat. Many medias wrote, they are the best girls of car shows!

D.F.C. Fashion Club zajišťuje modelky pro prestižní značky Abbarth, Alfa Romeo, Lancia a Fiat na světových autosalonech. Modelky bývají ohodnoceny řadou serverů jako ty nejlepší na autosalonu. Například titulek Los Angeles Times zněl - " Girls at Fiat / Alfa / Lancia ... No competition!

Ukázka referencí z diskuzních fór v tisku k článku "Modelky Autosalonu Brno: Ženeva a Paříž mohou závidět": diskuze: HOST: "Myslím si že krize se promítla i sem, automobilky chtějí šetřit i na hosteskách, nevidím na fotkách profi hostesky z DFC, ty holky na fotkách se neumějí tvářit, i na postávat u aut se musí umět. Automobilky prostě zvolili levnější agenturu" - Host: "Modelky z Genevy a spol jsou z Brna :-)". "Pokud se Vám stýská po Alfa Romeo, Fiat, Lancia , tak modelky najdete na www.dfc.cz :-)" Host: "Původně jsem se chtěl na Autosalon vypravit, ale odradily mne zprávy o chudém zastoupení značek. A teď když vidím galerii hostesek tak vůbec nelituji. Úpadek je např. oproti roku 2007 vidět i zde. Kdo byl na autosalonu předloni, jistě si pamatuje na to, co se procházelo kolem aut, hlavně luxusních značek. A tehdejší krasavice od Alfy Romeo nám Ženeva a Paříž vskutku mohly závidět. Ale letos není co" Host: Re: "Jo předloňská Alfa Romeo-)" K diskuzi jen dodáme: Hádejte, z jaké agentury byly modelky například u Alfa Romeo a dalších ze skupiny FIAT GROUP...

Zajišťujeme modelky a hostesky a promotéry pro významný počet i dalších prestižních značek, například Mitsubishi, Volvo, Seat, Honda, Audi, VW, Ferrari, Maserati, Bosch, Ad-Technik, Motor presse Bohemia s.r.o. V galerii najdete alespoň několik fotografií několika modelek a hostesek, zajištěných naší agenturou...
fotka
Agentura D.F.C. Fashion Club spolupracovala na seriálech módních přehlídek prestižních českých návrhářů(choreografie hudby a kolekcí, tým modelek a modelů kromě hostů), například Josefa Klíra, Kláry Nademlýnské a dalších v rámci nadačních galavečerů, jejichž cílem je získat prostředky pro Nadaci Terezy Maxové.
fotka
Modelky agentury nechybí například na prestižních automobilových či motocyklových závodech...Moto Gp, Superbikes, WTTC a pod nejen na automotodromu v Brně, ale v celé Evropě. Models of D.F.C. Fashion Club like Umbrella Girls, Paddock Girl, Grid Girls are mostly the best girls:-). A lot of media´s photographers are shooting our models for newspapers and magazines, reporting about the events, like Moto GP, Superbikes, WTTC and other.