ZAJIŠTĚNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

ZAVOLEJTE, NAPIŠTE NEBO SE K NÁM  STAVTE NA KÁVU!  MÁME PRO VÁS SKVĚLÉ MODELKY I MODELY!

Dobrý den 🙂  Jmenuji se Dušan Fádler a velice rád s vámi proberu všechny možnosti.

 • Pokud si přehlídku chcete celou organizovat sami, zajistíme vám jen profesionální pohybově nadané modely a modelky  s mnohaletými zkušenostmi v předvádění. Kromě profesionálů vám můžeme sestavit team z modelek a modelů i z naší databáze LifeStyle Models.  LifeStyle models jsou krásné dívky, na které nejsou kladeny ve všech ohledech přísné modelingové parametry, jejich honorářové požadavky jsou nižší, ale mají již zkušenosti s předváděním modelů. Neváhejte mi napsat nebo zavolat, i když máte vlastní návrh odměny pro modelku. Vaši nabídku vyjednáme a pošleme vám k výběru setkarty těch modelek a modelů, kteří mají zájem a těší se na vaši akci i za cenu dohodou. Vyřešíme všechny náležitosti, odměny a s tím spojené administrativní povinnosti.
 • Pokud  se chcete věnovat svým hostům a nezabývat se starostmi s produkcí, dejte dáte důvěru a my vám zajistíme vaši módní přehlídku na klíč.  Vyberte si styl přehlídky, klasickou fashion show choreografii  „ala MILANO/PARIS“ nebo naši nejsilnější stránku, CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW, komerční show, plnou dynamických, akčních a tanečních prvků, dle stylu kolekce. Zajistíme vám kompletní produkci, včetně choreografie, hudby, teamu backstage, DJ a technickou podporu jako napíklad štendrů a dalších rekvizit a doplňků z našeho fundusu. Umíme to 🙂
 • Každá módní přehlídka je unikátní originální speciální akcí, kterou nelze paušalizovat. Níže uvedené ceniky jsou orientační informací o cenách na profesionálním trhu. Proto se těším, že se se mnou spojíte. Společnou dohodou dáme vaší akci tvář a vytvoříme přesný návrh. Podle cíle, kterého chcete dosáhnout, může být výsledný koncept cenově výhodnější oproti standardnímu ceníku, ale samozřejmě i velkorysejší.    

Kontakt: Dušan Fádler: dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602 730 104

POTŘEBUJETE JEN MODELKY  A MANEKÝNY – ORIENTAČNÍ CENÍK  MODELEK A MODELŮBEZ DPH
Profesionální Fulltime Models  – obvykle 2500 Kč, min. 1800 Kč 400 Kč / h
LifeStyle Models / New Faces Models  – min. 1200 Kč 250 Kč / h
Fitting mimo den akce 360 Kč + každá další hod.150 Kč / h
Čas na cestě, podle destinace popř. dohodou100 Kč / h
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NAVÍC – MÁTE LI ZÁJEM – ZKUŠENÝ BACKSTAGE TÝM
Inspicienta – produkčního choreografa přehlídky, který řídí tým na místě: 2000 Kč /1. hod + 400 Kč / h
DJ – zajistí správné pouštění hudby, vč našeho přehrávače a mixu: 1200 Kč/1.hod + 360 Kč / h
Backstage vedoucí šatny, která dohlédne na vaši kolekci na akci: 800 Kč / 1.hod +250 Kč / h
Návrhy a konzultace hudby z naší hudební databanky na vaši fashion show (mimo den akce)360 Kč / h
Naši malou aparaturu na ozvučení vaší akce do cca 150 hostů3000,-
Make up artisty / líčení / česání – obvykle 3600  – 6000 / artistdohodou

Časy se počítají od vámi požadovaného příjezdu do skončení produkce. 


PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY NA KLÍČ

ODĚVNÍ FIRMY A NÁVRHÁŘI:

Abyste udrželi své zákazníky a motivovali je k opakované návštěvě, je třeba o ně pečovat, věnovat se jim, uspořádat pro ně několikrát ročně zajímavé milé a příjemné akce, spojené s prezentací vaší kolekce. Svěříte li nám zajištění a produkci vaší přehlídky na klíč, bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno. Ano – je.

Nabídka níže zahrnuje časté varianty přehlídek. Lze samozřejmě sjednat i jiné možné varianty a kombinace. Přesný návrh ceny vám zašleme poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru. Pokud máte na přehlídku určitý předpokládaný budget, jednoduše nám nabídku pošlete a my zareagujeme s návrhem řešení. Vždy chceme najít řešení win – win.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRODUKCE PŘEHLÍDKY (BEZ DOPRAVY)BEZ DPH
Základní mini přehlídka 6 x místní LifeStyle model, produkční choreograf17 000,-
Profesionální mini přehlídka 6 x profesionální model, 1 x šatnářka, choreograf, DJ mix26 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 8 models, 1 x šatnářka, choreograf, DJ mix36 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 9 models, 2 x šatnářka, choreograf, DJ mix 39 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 10 models, 2 x šatnářka, choreograf, DJ mix42 000,-
VELKÁ IMAGE FASHION SHOW s celodenní přípravou, celostátní profi team, choreografie, backstage service od70 000,-
Předprodukcedohodou
Líčení a česání – modelky zvládají samostatně, popř. profesionální tým hair & make updohodou

Základní minipřehlídka: Tým modelek LifeStyle a produční choreograf. Máte připravenou kolekci na vlastních štendrech, kterou s týmem nafitujete, na akci máte zajištěnou pomoc v šatně a vlastního zvukaře a hudbu. Produkční choreograf se postará o vedení týmu a správný průběh přehlídky.

Profesionální minipřehlidka: Viz základní přehlídka, ale s profesionálními  modelkami a modely a základním backstage teamem, tedy již s prvky fullservice. 

CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW: Fullservice produkce přehlídky na klíč. Po seznámení se zadáním nám předáte módní kolekci a o více se již starat nemusíte. 

Předprodukce  zahrnuje možnou nutnou přípravu dle dohodnutého rozsahu a potřeb, bude li třeba: cestovné, prohlídka kolekce a  prostor konání a návrh technických podmínek, fitting mimo den akce, popřípadě zajištění dalších služeb, jsou li nutné dle charakteru akce, jako stavba scény, mola, světel, zvuku, videozáznam, fotodokumentace, moderace atd.

ZAJIŠTĚNÍ  VAŠEHO FASHION EVENTU NA KLÍČ

Jsme fullservice event agency in fashion promotion. Ať je váš event malý nebo velký,  společně s ověřenými dodavateli vytváříme skupinu, která zajístí kompletně na klíč váš módní event, spojený s propagací módy a představení nových kolekcí, ať již v síti prodejen nebo formou speciální společenské akce. Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO. Základní balíček produkční nabídky zahrnuje světla, zvuk, red carpet, Welcome drink & Finger Food, hostesky Welcome, komorní módní přehlídku, moderaci, DJ podkres, vše pod vedením produkčního eventu. Mezi další služby může patřit  zajištění fotostěny, fotoreportu, videoreportu, účast umělců, honorovaných VIP a influencerů, show program a efekty, stage, Led projekce a další techniky.  Podle charakteru akce, celebrit a známých osobností na vaší akci umíme zajistit účast Fashion TV (od 55 000), Top Star TV (od 90 000).

Co umíme:

 • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SPOJENÝ S AUTORSKOU MÓDNÍ SHOW VAŠÍ KOLEKCE
 • STORE OPENING (OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY S MÓDOU), SALES EVENT, SHOPPING DAYS, NIGHSHOPPING, VIP SHOPPING, PRODEJNÍ AKCE, MÓDNÍ EVENT / MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V PRODEJNĚ PRO VIP ZÁKAZNÍKY. Zajistíme módní prezentaci, hostesky, světla, zvuk, popř. pohoštění a další. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara a Hugo Boss Brno, Steilmann Metropole Zličín, Armani Olympia Brno, Baťa VIP Shopping, pfb Concept Store, Plaza Fashion Store a další.
 • FOTO & VIDEO & MODELS INFLUENCERS – produkce, oslovení  a zajištění fotografů, modelek a modelů  včetně influencer´s.  Vytvoříme a nafotíme inspirativní outfits ze zboží, které máte různě uložené na stojanech v prodejnách, aby inspirovaly další stovky vašich možných zákazníků k nákupu webu, instagramu, nebo ve facebookových albumech.
 • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto produktů, zajištění modelek a modelů po grafiku , tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.
 • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY –  minipřehlídky na výstavní expozici jako upozornění na vaši značku. Reference např. firma Ptak Poland, Triumph, Luna Lingerie, Blažek, Steilmann, Pleas Schiesser International, Sariana Dessous a desítky dalších.
 • HOSTESKY NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. Reference např. Peek and Cloppenburg, S Oliver.
 • FASHION ROAD SHOW MÓDNÍ ZNAČKY – seriál módních přehlídek několikrát denně před nebo ve vašich prodejnéch v obchodních centrech a dalších místech, zaměřených na oslovení okolojdoucích zákazníků.
 • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – účast na takových společenských akcích, kde oslovíte přímo vaší cílovou skupinu dle typu vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod). Reference například prezentace na Miss Brno, golfových turnajích, přehlídky mladé módy v klubech s vysokou návštěvností

Ukázka a reference většího eventu / společenský večer jako módní event při příležitosti 20 let založení obchodního centra/, který jsme zajistili kompletně na klíč nebo komorního eventu – opening prodejny značkové módy PFB Concept Store.Těšíme se na spolupráci a potřebujete li jakoukoliv informaci, neváhejte a zavolejte. (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU