MÓDNÍ PŘEHLÍDKA NA KLÍČ

Těší nás, že jste navštívili naše stránky. Produkce módních přehlídek je naší hlavní činností. Módní přehlídky produkujeme v celé ČR i zahraničí. Jsme agenturou, v jejímž týmu jsou modelky a modelové ze všech regionů naší republiky.

V různých sekcích najdete nabídku, ať jste oděvní firma, módní návrhář, reklamní eventová agentura nebo pořadatel zajímavé akce.

Módní přehlídka je prostředkem představení nových kolekcí návrhářů a firem, kteří chtějí získat nové zákazníky a zvýšit prodej.

Módní přehlídka je ovšem taktéž univerzálním superprogramem a produktem, který pozvedne úroveň vaší firemní akce, vnese pocit výjimečnosti a exkluzivity, upoutá pozornost návštěvníků, přitáhne je k vaší expozici a přinese emoce. Řada jiných standardních doprovodných programů po pár minutách už ničím nepřekvapí, nikoliv však módní přehlídka.

Jsme tu pro vás s naší nabídkou, jste li


KVALITA PŘEHLÍDKY KU CENĚ

Je těžké se orientovat v nabídce agentur, všichni slibujeme totéž. V našem oboru je však velmi rozličná kvalita modelek, modelů, choreografií a produkce a realita se často liší od slibů. Nejsou jablka jako jablka… není kvalita jako „kvalita“ …není modelka jako “ modelka“ a není choreografie jako „choreografie“. Prohlédněte si naše videa. Uvidíte, co vám nabízíme (některá videa nejsou dostupná přes mobilní zařízení). Vybíráte li agenturu, požádejte je o zaslání nesestříhané ukázky a pak se rozhodněte. Pokud se vám naše práce líbí, těšíme se na spolupráci.

VIDEO – REFERENCE

Reference / Foto zde: Zde najdete jen zlomek od historie po současnost. Omlouváme se však za pomalejší načítání, aktuálně zveřejňujeme spíše výběr veřejných akcí na Facebooku a kanálu YouTube)

Ukázky – průřez produkce  módních přehlídek od klasických po taneční show /20 min /  zde:

Super event na náměstí s programem a Fashion Show s Josefem Klírem zde s Blankou Matragi zde

Malá reklamní přehlídka majitelů prodejny s módou s cílem přestavit nové kolekce za účasti miss zde:

Exkluzivnější přehlídka exkluzívního salonu MODA 1342 v Pardubicích zde

Bikini Fashion Show zde

Lingerie Fashion show – spodní prádlo show  zde

Reference – Fotogalerie zde

Další aktuální reference, ukázky a aktivity: Facebook zde: zde

Zeptejte se na cokoliv hned: (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104


DOPROVODNÉ SLUŽBY 

Vaši akci můžeme zpestřit účastí mediálně známých modelek, s kterými spolupracujeme. Celebrity zajišťujeme pouze na námi pořádané akce

MISS

Nabízíme účast známých tváří a Českých Miss a dále například: Tereza Fajksová Miss Earth Of The World, Česká Miss 2014 Gabriela Franková, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Iveta Lutovská, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská, Vlaďka Erbová a ostatní české Miss, Miss World CZ a Miss Earth CZ… Řada Miss České republiky nebo České Miss či vicemiss, získaly tituly i v době působení D.F.C. FASHION CLUB. Ovšem i v našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami ať již České Miss nebo Miss ČR, SuperMiss ČR, Miss Pretty Woman a dalších a navíc získaly tituly i na mezinárodních světových miss, například Miss Blond International, Queen Of Europe, Miss Body Beautiful International Malaysia, Miss Bikini Of The World, International Model of the Year, Miss Tourism Queen Of The Year International a dalších. Více se dočtete na stránkách Miss Team nebo Fotogalerie a Facebooku…

MODERÁTOŘI

Například: Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Pavel Novotný (extra.cz), Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Diana Kobzanová, Mahulena Bočanová, Gondíkovi, Vladímír Hron, Ray Koranteng, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Tomáš Krejčíř, Vlasta Korec, Libor Bouček, Marek Vašut, Gabriela Partyšová, Tereza Kostková, Ruda z Ostravy, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Aleš Cibulka, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Zdeněk Srstka, Tonda Kala, Borek Kapitánčík …

Jsme tu pro vás s naší nabídkou, dle vašeho zájmu pokračujte zde: