PODPORA PRODEJE ODĚVNÍ ZNAČKY

ONLINE A DALŠÍ PODPORA PRODEJE ODĚVŮ, MARKETING, KOMUNIKACE, INTERNET, FACEBOOK, INSTAGRAM FASHION STORIES A DALŠÍ. ZAVOLEJTE, NAPIŠTE NEBO SE K NÁM  STAVTE NA KÁVU. SAMOZŘEJMĚ ZA VÁMI I RÁDI PŘIJEDEME! MÁME PRO VÁS SKVĚLÉ NABÍDKY!

DOBA COVIDOVÁ MĚNÍ DOSAVADNÍ ZVYKLOSTI A PROTO PRO VÁS MÁME ONLINE ŘEŠENÍ

STORIES – ONLINE PREZENTACE – ONLINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – MODELKY, MODELOVÉ, INFLUENCEŘI – zajištění modelek a modelů  včetně influencer´s, video produkce, popř. stylisty vytvoříme Online Fashion Story ke sdílení na vašich sociálních sítích, aby inspirovaly další stovky vašich možných zákazníků. Fashion Show Online na Instagramu, Facebooku, YouTube. Po dohodě o odměně nabízíme i využití  influencerů, kteří mohou sdílet vaši módu na svých feeds a ve svých stories a zvýšit zásah. Kontaktujte nás pro více informací, máme skvělý plán – online video!

Dobrý den 🙂  Jmenuji se Dušan Fádler a velice rád s vámi proberu všechny možnosti.

Co umíme dále:

  • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SPOJENÝ S AUTORSKOU MÓDNÍ SHOW VAŠÍ KOLEKCE
  • MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V PRODEJNĚ PRO ZÁKAZNÍKY, STORE OPENING (OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY S MÓDOU), SALES EVENT, SHOPPING DAYS, NIGHSHOPPING, VIP SHOPPING, PRODEJNÍ AKCE, MÓDNÍ EVENT /. Zajistíme módní prezentaci, hostesky, světla, zvuk, popř. pohoštění a další. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara a Hugo Boss Brno, Steilmann Metropole Zličín, Armani Olympia Brno, Baťa VIP Shopping, pfb Concept Store, Plaza Fashion Store a další.
  • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku , tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.
  • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY –  minipřehlídky na výstavní expozici jako upozornění na vaši značku. Reference např. firma Ptak Poland, Triumph, Luna Lingerie, Steilmann, Pleas Schiesser International, Sariana Dessous, Belinda, Astratex a desítky dalších.
  • HOSTESKY NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. Reference např. Triumph, Peek and Cloppenburg, S Oliver a další.
  • FASHION ROAD SHOW MÓDNÍ ZNAČKY – seriál módních přehlídek několikrát denně před nebo ve vašich prodejnéch v obchodních centrech a dalších místech, zaměřených na oslovení okolojdoucích zákazníků.
  • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – účast na takových společenských akcích, kde oslovíte přímo vaší cílovou skupinu dle typu vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod). Reference například prezentace na Miss Brno, golfových turnajích, přehlídky mladé módy v klubech s vysokou návštěvností

ZAJIŠTĚNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY JAKO EVENTU

I když v dnešní době vládne online propagace na sociálních sítích, stále platí, že setkávání se a pozvání vašich možných zákazníků na módní přehlídku je pro ně emocí, kulturním zážitkem, pocitem exkluzivnosti a vaším vyjádřením péče.  Je cestou k upevňování vašich vztahů se zákazníky například formou klubu. Je emotivní motivací k nákupu, na základě právě proběhnuté módní přehlídky. Uspořádejte pro ně několikrát ročně zajímavé kulturní milé příjemné akce, spojené s prezentací vaší kolekce, včetně možnosti třeba i vyzkoušet si outfity po módní přehlídce nebo koupit.

  • Pokud si přehlídku chcete celou organizovat sami, zajistíme vám jen profesionální pohybově nadané modely a modelky  s mnohaletými zkušenostmi v předvádění. Kromě profesionálů vám můžeme sestavit team  i z naší databáze LifeStyle Models nebo Influencerů, kteří vaši fashion show a outfity mohou po dohodě o odměně sdílet a propagovat na sociálních sítích (odkaz ukázka Instagram @dfcfashionclub).  Event models/Influencers models jsou krásní lidé, na které ovšem nejsou kladeny ve všech ohledech přísné modelingové parametry.  
  • Pokud  se chcete věnovat svým hostům a nezabývat se starostmi s produkcí, dejte dáte důvěru a my vám zajistíme vaši módní přehlídku na klíč.  Vyberte si styl přehlídky, klasickou fashion show choreografii  „ala MILANO/PARIS“ nebo naši nejsilnější stránku, CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW, komerční show, plnou dynamických, akčních a tanečních prvků, dle stylu kolekce. Umíme to 🙂
  • Každá módní přehlídka je unikátní akcí, kterou nelze paušalizovat. Níže uvedené ceniky jsou orientační informací o cenách na profesionálním trhu. Proto se těším, že se se mnou spojíte. Společnou dohodou dáme vaší akci tvář a vytvoříme přesný návrh. Podle cíle, kterého chcete dosáhnout, může být výsledný koncept cenově výhodnější oproti standardnímu ceníku, ale samozřejmě i velkorysejší.    

Kontakt: Dušan Fádler: dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602 730 104

PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY NA KLÍČ

KLASICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – TANEČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Svěříte li nám dramaturgii a produkci vaší přehlídky na klíč, bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno. Ano – je.

Nabídka níže zahrnuje časté varianty přehlídek. Lze samozřejmě sjednat i jiné možné varianty a kombinace. Přesný návrh ceny vám zašleme poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru. Pokud máte na přehlídku určitý předpokládaný budget, jednoduše nám nabídku pošlete a my zareagujeme s návrhem řešení. Vždy chceme najít řešení win – win.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRODUKCE PŘEHLÍDKY (BEZ DOPRAVY)BEZ DPH
Základní mini přehlídka 6 x místní LifeStyle model, produkční choreograf17 000,-
Profesionální mini přehlídka 6 x profesionální model, 1 x šatnářka, choreograf, DJ mix od28 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 8 models, 1 x šatnářka, choreograf, DJ mix36 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 9 models, 2 x šatnářka, choreograf, DJ mix39 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 10 models, 2 x šatnářka, choreograf, DJ mix42 000,-
VELKÁ IMAGE FASHION SHOW s celodenní přípravou, celostátní profi team, choreografie, backstage service od70 000,-
Předprodukce mimo den akce dle dohodnutého rozsahudohodou
Líčení a česání – modelky zvládají samostatně, popř. profesionální tým hair & make updohodou

Základní minipřehlídka: Tým modelek LifeStyle a produční choreograf. Máte připravenou kolekci na vlastních štendrech, kterou s týmem nafitujete, na akci máte zajištěnou pomoc v šatně a vlastního zvukaře a hudbu. Produkční choreograf se postará o vedení týmu a správný průběh přehlídky.

Profesionální minipřehlídka: Viz základní přehlídka, ale s profesionálními  modelkami a modely a základním backstage teamem, tedy již s prvky fullservice.

CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW: Fullservice produkce přehlídky na klíč. Po seznámení se zadáním nám předáte módní kolekci a o více se již starat nemusíte.

Předprodukce  zahrnuje možnou nutnou přípravu dle dohodnutého rozsahu a potřeb s následnou realizací: Dramaturgie a režie, prohlídka nebo styling výběr kolekce na módní přehlídku, příprava choreografie, prohlídka prostor konání.  Cenu předprodukce vám sdělíme po seznámení se s podmínkami. 0 +/- cca 6000 Kč. Následuje realizace, včetně dalších služeb, jsou li nutné dle charakteru akce, jako návrh a realizace stage designu, lightdesignu, videozáznam, fotodokumentace, moderace atd. 

POTŘEBUJETE JEN MODELKY  A MANEKÝNY – ORIENTAČNÍ CENÍK  MODELEK A MODELŮBEZ DPH
Profesionální Fulltime Models  – obvykle 2500 Kč, min. 1800 Kč 400 Kč / h
LifeStyle Models / New Faces Models  – min. 1200 Kč 250 Kč / h
Fitting mimo den akce 360 Kč + každá další hod.150 Kč / h
Čas na cestě, podle destinace popř. dohodou100 Kč / h
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NAVÍC – MÁTE LI ZÁJEM – ZKUŠENÝ BACKSTAGE TÝM
Inspicienta – produkčního choreografa přehlídky, který řídí tým na místě: 2000 Kč /1. hod + 400 Kč / h
DJ – music design and play, vč našeho přehrávače a mixu: 1200 Kč/1.hod + 360 Kč / h
Backstage vedoucí šatny, která dohlédne na vaši kolekci na akci: 800 Kč / 1.hod +250 Kč / h
Návrhy a konzultace hudby z naší hudební databanky na vaši fashion show (mimo den akce)360 Kč / h
Ozvučení vaší akce do cca 150 hostů3000,-
Make up artisty / líčení / česání – obvykle 3600  – 6000 / artistdohodou

Časy se počítají od vámi požadovaného příjezdu do skončení produkce. 


ZAJIŠTĚNÍ  VAŠEHO FASHION EVENTU NA KLÍČ

Jsme fullservice art & event agency in fashion promotion. Ať je váš event malý nebo velký,  společně s ověřenými dodavateli vytváříme skupinu, která zajístí kompletně na klíč formou společenské kulturní akce váš módní event, spojený s propagací módy a představením nových kolekcí. Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO. Balíček produkce zahrnuje lightdesign, stagedesign, red carpet, welcome drink & finger Food, hostesky, módní přehlídku, moderaci, DJ podkres, vše pod vedením dramaturga eventu. Mezi další služby může patřit zajištění fotostěny, fotoreportu, videoreportu, účast umělců, honorovaných VIP a influencerů, show program a efekty, led projekce a další techniky.  Podle charakteru akce, celebrit a známých osobností na vaší akci umíme zajistit účast Fashion TV (od 55 000), Top Star TV (od 90 000). Ukázka a reference většího eventu / kulturní galavečer jako módní event při příležitosti 20 let založení obchodního centra/, který jsme zajistili kompletně na klíč nebo komorního eventu – opening prodejny značkové módy PFB Concept Store.

Těšíme se na spolupráci a potřebujete li jakoukoliv informaci, neváhejte a zavolejte. (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU