MÓDNÍ PŘEHLÍDKA NA KLÍČ

Těší nás, že jste navštívili naše stránky. Produkce módních přehlídek je naší hlavní činností. Módní přehlídky produkujeme v celé ČR i zahraničí, nejčastěji v hlavním městě Praze a v místech konání eventů, kam náš tým dopravíme. Jsme agenturou, v jejímž týmu jsou modelky a modelové ze všech regionů naší republiky, bez ohledu na naše sídlo v Brně.

V různých sekcích najdete nabídku, ať jste oděvní firma, módní návrhář, reklamní eventová agentura nebo pořadatel zajímavé akce.

Módní přehlídka je prostředkem představení nových kolekcí návrhářů a firem, kteří chtějí získat nové zákazníky a zvýšit prodej.

Módní přehlídka je ovšem taktéž univerzálním superprogramem a produktem, který pozvedne úroveň vaší firemní akce, vnese pocit výjimečnosti a exkluzivity, upoutá pozornost návštěvníků, přitáhne je k vaší expozici a přinese emoce. Řada jiných standardních doprovodných programů po pár minutách už ničím nepřekvapí, nikoliv však módní přehlídka.

Jsme tu pro vás s naší nabídkou, jste li

 • Oděvní firma, prodejna módy
 • Módní designer
 • Reklamní a eventová agentura
 • Firma, chystající se na na veletrhy a výstavy a potřebujete upozornit na svoji expozici

ODĚVNÍM FIRMÁM A NÁVRHÁŘŮM:

Abyste udrželi své zákazníky a motivovali je k opakované návštěvě, je třeba o ně pečovat, věnovat se jim, uspořádat pro ně několikrát ročně zajímavé milé a příjemné akce. Módní přehlídka s následným prodejen je nejúčinnější podporou prodeje, protože jedině předvedením kombinací outfitů dáte svým zákazníkům inspiraci a chuť nakupovat! Ať jde o velkolepou akci s podiem, světly, zvukem, doprovodným programem, top modelkami a miss a známým moderátorem nebo o malou komorní přehlídku. Vaše akce na podporu prodeje se může se uskutečnit v prodejně nebo třeba v hezkém pronajatém zajímavém prostoru i s dalším doprovodným programem.

Nabízíme vám několik možností spolupráce a bylo by nám ctí, pokud se na nás obrátíte:

1.ZAJIŠTĚNÍ TÝMU AGENTUROU

NÁŠ TÝM JE CELOREPUBLIKOVÝM VÝBĚREM TĚCH NEJLEPŠÍCH, KTERÉ ZNÁME

A/ Chcete li si produkovat módní přehlídku sám/a, nabízíme vám pouze službu zajištění profesionálních pohybově nadaných modelů a modelek agentury s několikaletými zkušenostmi v předvádění modelů. Pokud se na nás obrátíte, slibujeme, že modelky naší agentury, budou patřit mezi pohybově a výrazově nejlepší osobnosti týmu! Díky agentuře D.F.C. FASHION CLUB, která patří počtem realizovaných přehlídek ročně mezi absolutní špičku v ČR, získaly modelky a modelové obrovské know how a praxi. Již na první pohled rozlišíte modelku jiné agentury, zvyklou spíše na „pózování pro foto nebo reklamy“ a manekýnu naší agentury, na kterou jsou z naší strany, zejména u komerčních a tanečních přehlídek, kladeny vysoké nároky na eleganci a suverenitu chůze, samostatnost projevu, individualitu a výrazové schopnosti. Poradíme a doporučíme, jaké typy modelek jsou pro vaši akci vhodné s ohledem na jejich typ, vzhled a zkušenosti.

Můžete si předvybrat z našich stránek vaše typy (prosím sledujte i místo jejich pobytu s ohledem na místo konání).  Vaše typy označte „+“, čímž se vám vytvoří váš preferovaný výběr, který najdete vpravo nahoře pod odkazem „výběr“. Zaslaný výběr stáhněte jako PDF a zašlete nám poptávku emailem, včetně případné cenové nabídky pro modelky/ modely. Obratem vám sdělíme možnosti a časové dispozice.  Orientační ceník profesionálních modelek pro vaši orientaci najdete níže, je však možné, že modelky a modelové rádi přijmou i vaši nabídku, liší li se od ceníku a mají li v daném období volno.

2. PRODUKCE NA KLÍČ – KOMERČNÍ PŘEHLÍDKY

B/ Produkce módních přehlídek je naší hlavní činností od roku 1992. Zadáte li nám módní přehlídku na klíč, budete bez starostí, komplikací a nervozity.  Vybereme outfity ve spolupráci s vámi, probereme návrhy konceptů, od klasické fashion show  choreografie  „ala Milano/Paris“ až po naši nejsilnější stránku, a to od našich klientů nejžádanější produkci přehlídky jako show, plné dynamických, akčních a tanečních prvků, dle stylu kolekce.  Následně již vše připravíme a v den akce se nebudete muset o přehlídku a organizaci starat.  Bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno a vše dobře dopadne. Slibujeme, že dopadne. Klidně se můžete posadit do první řady a bavit se.

3. MÓDNÍ PŘEHLÍDKY KLASICKOU FORMOU

D.F.C. FASHION CLUB je modelingovou agenturou, která má za sebou řadu úspěšných prezentací kolekcí módních návrhářů. Plně respektujeme představy a vize autorů kolekcí, které jsme schopni přenést do realizace a umocnit je špičkovou technikou, videoprojekcí a extravagantní hudbou. Nabízíme vám naše služby v kompletním zajištění módní přehlídky.

onlytime2004


MÓDNÍ PŘEHLÍDKA JAKO DOPROVODNÝ PROGRAM

POŘADATELŮM AKCÍ:

1. ENTERTAINMENT & ART & DANCE FASHION SHOW!

HIT FIREMNÍCH EVENTŮ!  TANEČNÍ MÓDNÍ SHOW!

Nejžádanější forma přehlídky v ČR! Jsme specialisté na módní přehlídku s tanečními prvky nebo módní přehlídku na zadané téma. Je vhodná pro pořadatele firemních akcí a eventů, kteří hledají výborný program – show, zábavný a doprovodný program, i tématicky laděný na téma produktů nebo akce. Slibujeme krásné ženy, finalistky miss, sexy muže, skvělou choreografii a akční módní show. Pořádáte li například firemní večírek na téma 30.léta, „jakákoliv léta“, jakékoliv téma, stačí se nás jen zeptat a my Vám připravíme nabídku. I kdyby jste si vymysleli třeba přehlídku kosmickou, historickou, komunistickou, lékařskou, mafiánskou, golfovou, karnevalovou, lékařskou, na téma cestování…jsme k dispozici!

Nebo vás potěší módní přehlídka prádla a plavek na uvolnění atmosféry? Ano, je to možné, pánové, slibujeme, bude vám „horko“! S námi na vás nezapomenou!

V průběhu roku se koná spousta akcí, v létě například golfový, tenisový či jiný sportovní turnaj, prezentace nových modelů aut v autosalonu, oslava založení firmy a jiné podobné firemní akce pro vaše klienty nebo vaše zaměstnance. Během zimy se konají firemní večírky, vánoční eventy. Takové akce jsou často i méně formální s cílem nabídnout hostům skvělý neformální zábavný program.

Nabízíme módní přehlídku, která podpoří zábavu a dobrou náladu v délce cca 15 – 20 minut. Je skvělá k doplnění denního nebo večerního programu, například před slavnostním zahájením nebo vyhlašováním vítězů, oceňováním pracovníků nebo v dalším průběhu večera.

Módní přehlídka patří do oblasti společenských významných akcí, na kterých se každý „rád ukáže“, není jednoduché na ně získat pozvání, a tak přinášejí hostům pocit exkluzivityPřipravíte li pro  hosty vaší akce módní přehlídku, budou to vnímat jako vyjádření uznání jejich společenského postavení a výjimečnosti.

2. PŘEHLÍDKA JAKO MÓDNÍ INSPIRACE

Nabízíme vám módní přehlídku jako skvělý doprovodný program na firemní nebo společenské akci. Lišíme se od standardních produkcí „odchozených“ klasických módních přehlídek!  Věřte nám, že módní přehlídka v našem podání choreografií bude jedním z nejlépe hodnocených bodů programu. I hosté vaší akce chtějí vědět, jak se oblékat. Módní přehlídkou potěšíte jak ženy, které si odnesou pozitivní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře obléknout, jak se vyhnout faux pas a co na sebe, aby zaujali ženy a vypadali dobře při jejich byznysu, sportu a volnočasových aktivitách. Získáte skvělou a originální cestu, jak programově naplnit vaši akci, kterou zaujmete a zachováte v paměti vašich hostů svojí výjimečností.

Jsme hrdí na to, že máme důvěru oděvních firem a můžeme vám nabídnout například následující připravené produkty:

 • Steilmann & Stones  Módní přehlídka oblečení do zaměstnání i do společnosti vysoce prestižní značky. Obléká manažery, manažerky, moderátory, českou fotbalovou a tenisovou reprezentaci, tváří značek jsou Petra Kvitová a Tomáš Rosický!
 • Plaza Fashion Store   Módní přehlídka módy pro volný čas a casual. Je li vaše akce méně formální a preferujete spíše přehlídku světových volnočasových značek za výhodnou cenu, spolupracujeme v Brně s prodejnou, která nabízí značkové oblečení značek AJM, Maison Espin, Calvin Klein, Emporio Armani, Fred Mello, Gant, Guarapo, Guess, Massimo Dutti, Mia F a dalších. Tváří této značky je Miss Earth Of The World Tereza Fajksová a moderátor Petr Vágner!
 • Luna Lingerie Greece   Taneční módní přehlídka plavek a prádla
 • Canis.cz Profi Oděvy.cz  Taneční módní přehlídka pracovního oblečení, vhodná například tam, kde vaši hosté jsou například řemeslníci apod.

3. KLASICKÁ DESIGNER FASHION SHOW

Kromě našeho produktu ENTERTAINMENT & ART & DANCE FASHION SHOW nabízíme i klasickou módní přehlídku významných módních designerů.

 • Luděk Hanák  módní designer,  tvoří nositelné společenské oblečení (svatby, plesy, taneční, maturity, promoce) a vycházkovou módu. Móda je pro všechny věkové kategorie.  Luděk Hanák obléká finalistky MISS Princess of the World Czech republic a dalších miss v ČR i zahraničí.
 • Jana Berg módní designer. Vytvořila promo kolekce pro zavedené značky např. Bohemia Sekt, Philip Moriss, Tullamore Dew, Honda, Mercedes a další. Je autorkou kolekce 14 klenotů v srdci Evropy, vyjadřující jednotlivé kraje České republiky, nad kterou převzali záštitu Asociace Krajů České republiky, agentura Czechtourism a ministr pro místní rozvoj České republiky. Máme k dispozici kolekci společenských šatů, které oblékaly známé  Miss České republiky a České Miss na Miss World, Miss Universe a Miss Earth.
 • Petr Kalouda Extravagantní módní přehlídka společenských šatů v kombinaci s extravagantně sestavenou sexy kolekcí spodního prádla a plavek. Pokud máte zájem o vyloženě extravagantní módní přehlídku pánských i dámských kreací, včetně vkusně podaných extravagantních přehlídek spodního prádla, nabízíme módní přehlídku kolekce módního designera, který byl hlavním stylistou jedné z neslavnějších a největších přehlídek prádla a plavek s názvem Top Secret Fashion Show v pražském hotelu Hilton (pořadatel JVS Group).
 • Poner Fashion Luxusní společenské šaty a plavky či prádlo. Sourozenecké návrhářské duo Nikol a Jakub Ponerovi z Prahy. Jejich kolekce oblékají celebrity a významné osobnosti. Svoji kolekci prezentovali například na galavečeru golfového CZECH MASTERS EUROPEAN TOUR, v jejich modelech jsme viděli řadu celebrit na filmovém festivalu v Karlových Varech apod.

Ukázka společenské akce s módní přehlídkou Petra Kaloudy – pořadatel akce René Tauber – http://www.mnm.cz/

4. PŘEHLÍDKA NA VELETRHU

Program k přilákání hostů k vaší expozici a zviditelnění firmy

Nabízíme vám zviditelnění vaší firmy na veletrhu nebo výstavní akci, kde je vaše konkurence. Jak se odlišit od ostatních pasivních vystavovatelů?  Módní přehlídka na veletrhu nebo výstavě je zaručený a ověřený prostředek k tomu, jak ke své expozici přilákat co nejvíce lidí a využít jejich koncentrace k oslovení nebo předání reklamních materiálů a upozornit na sebe. Módní přehlídky na veletrhu jsme připravili pro spoustu firem, i s módou nesouvisejících, například pro Yamaha, Miele, Tescoma, Tondach a desítky dalších. Spoustu lidí zaujala například na stavebním veletrhu přehlídka pracovního oblečení, na jiných například pak přehlídka plavek, na lékařských akcích humornou formou předvádíme lékařské oblečení atd, atd.


ORIENTAČNÍ CENY

V době, kdy zveřejňujeme tento ceník jsme nenašli žádnou konkurenci, která by zveřejnila vlastní ceník módních přehlídek, všichni se skrývají za neurčité fráze. My chápeme fashion show jako produkt / nabídku s určitými náklady a nehledíme na “ velikost“ zákazníka. Nabídka níže zahrnuje obvyklé náklady na nejčastěji používané typické varianty eventových přehlídek, včetně zpracování návrhu choreografií a předpřípravu přehlídky mimo den akce, týmu od 8 modelek nebo modelů výše a obvyklého nezbytného personálu odborníků v zázemí přehlídky v den akce (obvykle dalších 4 – 5 dalších osob nezbytných pro profesionálně řízenou show – choreograf, produkční, 1 – 2 šatnáři a agenturní DJ u zvuku). Přesný návrh ceny vám zašleme ve formě kalkulačního listu poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru. Lze samozřejmě sjednat i jiné možné varianty a kombinace.

Podle vašich možností a požadavků pro vás sestavíme buď náš top výběr, schopný splnit naše nároky na show a podání choreografií, který pečlivě sestavujeme z profesionálních modelek a modelů z celé ČR nebo z nových talentů agentury (New Faces) v případě, kdy cena je na prvním místě. Umíme tedy s cenou „pracovat“, abychom se dohodli. Je nám jasné, že cena každého produktu se řídí nejen ceníkem, ale i cenou tržní, kterou můžete investovat. Pokud máte na přehlídku určitý předpokládaný budget, jednoduše nám nabídku pošlete a my zareagujeme s návrhem řešení. Vždy chceme najít řešení win – win.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRODUKCE PŘEHLÍDKY NEBO ZAJIŠTĚNÍ MODELŮ BEZ DOPRAVY BEZ DPH
Zajištění týmu models bez další účasti agentury – model s pobytem v místě konání akce – nástupní sazba min 1200,- 360 Kč / h
Standardní sazba –  profesionální model s pobytem v místě konání akce, půlden 4 hod 2000 ,-
Standardní sazba –  profesionální model, půlden 4 hod 2400,-
Standardní sazba –  profesionální model, celodenní akce (doprava, líčení, česání, fitting, nácviky, akce ) 3600,-
Life Style Modelka z databáze Hostesky  – Life Style 1400,-
Minizáklad pro malé akce (6 x místní lifestyle modelka, 1x vedoucí akce, 2 hod příprava + přehlídka) od: 14 000,-
Módní přehlídka klasická choreografie + backstage  a produkce / dle počtu předvádějících a kalkulačního listu od: 25 000,-
Nejčastější forma přehlídky na firemní akci  – cca 30 mimut ENTERTAINMENT & ART & DANCE FASHION SHOW  – 8 models 35 000,-
Nejčastější forma přehlídky na firemní akci  – cca 30 mimut ENTERTAINMENT & ART & DANCE FASHION SHOW  – 10 models 41 000,-
Velká image fashion show s celodenní přípravou, nácviky, celostátní top team agentury, choreografie, backstage service:  od 60 000,-
Steilmann & Stones Fashion Show / Plaza Fashion Store/  spojené s výběrem kolekcí mimo den akce 42 000,-
Designer Fashion Show z naší nabídky ( zahrnuje honorář návrháře a nezbytný team  min 10 models + backstage) od: 50 000,-
Designer Fashion Show mini  z naší nabídky zahrnuje honoráře návrhář a nezbytný team  min 8 models + backstage 43 000,-
Ostatní akce, mimo výše uvedené standardy (mini přehlídky, menší počet modelek ) – dle projektu a kalkulace již od: 19 000,-
Líčení a česání – modelky zvládají samy. V případě požadavku zajistíme profesionální tým hair & make up dohodou
Nadstandardní předprodukce, sestavení kolekce pro přehlídku na přání zákazníka a pod. 480 Kč/h cca 3000

CO ZNAMENÁ PŘEHLÍDKA FULLSERVICE NA KLÍČ

Fullservice = kontakt – sestavení kalkulace přehlídky na klíč – předprodukce (prohlídka prostor konání – výběr a příprava kolekce u klienta – převzetí kolekce – doplnění módními doplňky – sestavení choreografie – sestavení designu hudby) – doprava týmu na akci – realizace módní přehlídky /modelky, modelové, zvukař, šatnářky, inspicient, choreograf, vizáž / – předání kolekce – popřípadě dohoda o poplatích OSA a Intergram (vždy hradí hlavní pořadatel akce).
Další služby nad rámec základního balíčku jsou kalkulovány zvlášť, jsou li nutné dle charakteru akce: Stavba scény, mola, světel, videozáznam, fotodokumentace, moderace.

Dle příkladu cen vidíte, že ceny jsou skutečně ve velmi velkém rozpětí. Zašlete nám, prosíme, popis akce na email (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz nebo volejte +420 602 730 104. Obratem Vám pošleme návrh kalkulace.

KVALITA PŘEHLÍDKY KU CENĚ

Je těžké se orientovat v nabídce agentur, všichni slibujeme totéž. V našem oboru je však velmi rozličná kvalita modelek, modelů, choreografií a produkce a realita se často liší od slibů. Nejsou jablka jako jablka… není kvalita jako „kvalita“ …není modelka jako “ modelka“ a není choreografie jako „choreografie“. Prohlédněte si naše videa. Uvidíte, co vám nabízíme (některá videa nejsou dostupná přes mobilní zařízení). Vybíráte li agenturu, požádejte je o zaslání nesestříhané ukázky a pak se rozhodněte. Pokud se vám naše práce líbí, těšíme se na spolupráci.

VIDEO – REFERENCE

Ukázky – průřez produkce  módních přehlídek od klasických po taneční show /20 min /  zde:

Super event na náměstí s programem a Fashion Show s Josefem Klírem zde s Blankou Matragi zde

Malá reklamní přehlídka majitelů prodejny s módou s cílem přestavit nové kolekce za účasti miss zde:

Exkluzivnější přehlídka exkluzívního salonu MODA 1342 v Pardubicích zde

Bikini Fashion Show zde

Lingerie Fashion show – spodní prádlo show  zde

Reference – Fotogalerie zde

Další aktuální reference, ukázky a aktivity: Facebook zde: zde

Zeptejte se na cokoliv hned: (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104


DOPROVODNÉ SLUŽBY 

Vaši akci můžeme zpestřit účastí mediálně známých modelek, s kterými spolupracujeme. Celebrity zajišťujeme pouze na námi pořádané akce

MISS

Například: Tereza Fajksová Miss Earth Of The World, Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss 2014 Gabriela Franková, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Monika Žídková, Diana Kobzanová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Kateřina Sokolová, Iveta Lutovská, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Lucie Hadašová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská, Vlaďka Erbová a ostatní české Miss, Miss World CZ a Miss Earth CZ… Řada Miss České republiky nebo České Miss či vicemiss, získaly tituly i v době působení D.F.C. FASHION CLUB. Naše modelky často vítězí na různých miss, pořádaných v ČR i zahraničí. V samotném základním týmu agentury jsou tedy modelky, které jsou finalistkami ať již České Miss nebo Miss ČR a navíc získaly tituly i na mezinárodních světových miss, například Miss Blond International, Queen Of Europe, Miss Body Beautiful International Malaysia, Miss Bikini Of The World, International Model of the Year, Miss Tourism Queen Of The Year International a dalších. Více se dočtete na stránkách Miss Team nebo Fotogalerie a Facebooku…

MODERÁTOŘI

Například: Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Pavel Novotný (extra.cz), Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Diana Kobzanová, Mahulena Bočanová, Gondíkovi, Vladímír Hron, Ray Koranteng, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Tomáš Krejčíř, Vlasta Korec, Libor Bouček, Marek Vašut, Gabriela Partyšová, Tereza Kostková, Ruda z Ostravy, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Aleš Cibulka, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Zdeněk Srstka, Tonda Kala, Borek Kapitánčík …