ZAJIŠTĚNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

MODELKY A MODELOVÉ NA MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

V naší databázi máme většinu českých známých profesionálních pohybově nadaných modelů a modelek  s několikaletými zkušenostmi v předvádění modelů, které osobně  známe. Kromě profesionálů můžeme sestavit team z modelek a modelů, kteří zkušenosti a reference teprve získávají a rádi přijmou nabídku, je li  rozpočet omezen.  Po dohodě můžeme pro vás uspořádat rovněž casting, kdy se s modelkami a modely, kteří jsou k dispozici v termínu jak castingu, tak i přehlídky a o nabídku mají zájem, můžete setkat osobně . Orientační ceník profesionálních modelek pro vaši orientaci najdete níže.

ORIENTAČNÍ CENÍK

ORIENTAČNÍ CENÍK  MODELEK A MODELŮBEZ DPH
Profesionální Fulltime Models  – od 1200,- / obvykle 2500,- (6hod vč. příprav)400 Kč / h
Life Style / Advanced Models  – od 1000,-300 Kč / h
Fitting mimo den akce 360 Kč + 150 Kč/h každá další hoddohodou
Čekací doba z programových důvodů u vybraných akcí 150 Kč / hdohodou
Čas na cestě, cestovné, castingdohodou

 


PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY NA KLÍČ

ODĚVNÍ FIRMY A NÁVRHÁŘI:

Abyste udrželi své zákazníky a motivovali je k opakované návštěvě, je třeba o ně pečovat, věnovat se jim, uspořádat pro ně několikrát ročně zajímavé milé a příjemné akce, spojené s prezentací vaší kolekce. Módní přehlídka je jednou z nejúčinnějších podpor prodeje. Předvedením kombinací outfitů dáte svým zákazníkům inspiraci a chuť nakupovat! Ať jde o velkolepou akci s podiem, světly, zvukem, doprovodným programem, top modelkami a miss a známým moderátorem nebo o malou komorní přehlídku.

Bylo by nám ctí, pokud se na nás obrátíte. Produkce módních přehlídek je naší hlavní činností od roku 1992. Zadáte li nám módní přehlídku na klíč, budete bez starostí, komplikací a nervozity.  Vybereme outfity ve spolupráci s vámi, probereme návrhy konceptů, od klasické fashion show  choreografie  „ala Milano/Paris“ až po naši nejsilnější stránku, a to od našich klientů nejžádanější produkci komerční přehlídky jako show, plné dynamických, akčních a tanečních prvků, dle stylu kolekce.  Následně již vše připravíme a v den akce se nebudete muset o přehlídku a organizaci starat.  Bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno a vše dobře dopadne. Slibujeme, že dopadne. Klidně se můžete posadit do první řady a bavit se.


ORIENTAČNÍ CENÍK MODNÍ PŘEHLÍDKY NA KLÍČ

Nabídka níže zahrnuje nejčastěji používané typické varianty přehlídek. Přesný návrh ceny vám zašleme ve formě kalkulačního listu poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru. Lze samozřejmě sjednat i jiné možné varianty a kombinace.

Podle vašich možností a požadavků pro vás sestavíme buď náš top výběr, složený z profesionálních modelek a modelů z celé ČR nebo z nových talentů agentury (New Faces – Life Style Models – Lokální modelky) v případě, kdy cena je na prvním místě. Pokud máte na přehlídku určitý předpokládaný budget, jednoduše nám nabídku pošlete a my zareagujeme s návrhem řešení. Vždy chceme najít řešení win – win.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRODUKCE PŘEHLÍDKY (BEZ DOPRAVY)BEZ DPH
Základní mini přehlídka (6 x místní lifestyle modelka  + 1 x produkční, 2 hod předpříprava):18 000,-
Profesionální mini přehlídka  (6 x profesionální model +1 x šatnářka,1 x produkční, DJ mix) od:25 000,-
FULL SERVICE CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW  – 8 models36 000,-
FULL SERVICE CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 10 models41 000,-
FULL SERVICE CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 12 models48 000,-
VELKÁ IMAGE FASHION SHOW s celodenní přípravou, nácviky, celostátní top team agentury, choreografie, backstage service:  od70 000,-
Předprodukce mimo den akce – výběr a styling kolekce na přehlídku, hudba, choreografie (480 Kč/h) – je li třeba2 – 5000,-
Líčení a česání – modelky zvládají samy. V případě požadavku zajistíme profesionální tým hair & make updohodou

 CO ZNAMENÁ PŘEHLÍDKA FULLSERVICE NA KLÍČ

Základní minipřehlídka: Zahnuje příchod na akci cca 3 hodiny před přehlídkou / např. 1 hod fitting, 1,5  – 2 hod předpříprava, zkoušky, líčení a česání a samotnou fashion show/. Celková časová zátěž tak nepřesáhne cca 4 hodiny. Máte připravenou a ve správném pořadí sestavenou kolekci na štendrech / ready to wear /,  kterou s modelkami a modely nafitujete, poskytnete pomocníky do šatny, technické zabezpečení, zvukaře apod. V tomto složení je možné předvést vaše modely ve formě klasicky odchozené přehlídky, po jedné max dvou lidech na scéně , aby se ostatní stíhali převlékat, hudební podkres je zajištěn prostřednictvím vašeho DJ, zvukaře na akci.

Fullservice agentury = sestavení přehlídky na klíč. Příprava přehlídky vyžaduje čas spojený s náklady tzv. předprodukce, personální posílení, ale po předání kontaktu na dodavatele oblečení se pak již o nic nemusíte starat:

Předpříprava mimo den akce:
+ prohlídka prostor konání, technické podmínky, návrh a konzultace o rozsahu služeb zajištěných agenturou
+ předpříprava – stylistka / produkční přehlídky  – výběr a příprava kolekce u klienta / seznámení se s kolekcí
+ návrh choreografie na klíč podle vybraného oblečení, stylu, počtu kusů apod.
+ sestavení designu hudebního mixu k různým stylům kolekce a choreografie
Den akce zahrnuje:
+ realizaci módní přehlídky /modelky, modelové/
+ nácviky a fitting, kterému se nemusíte věnovat, protože už vše budeme znát a zařídíme se samostatně
+ DJ agentury, který bude mixovat pečlivě vybranou hudbu dle choreografie, připravené ke kolekci, náš mixpult a PC s databází hudby
+ min. 2 osoby do šatny, které pomohou s oblékáním, předání poskládané kolekce po přehlídce, technická podpora, štendry, žehlení apod.
+ vedoucí produkční choreograf přehlídky, který celou přehlídku a tým povede

Někdy následuje + 1 den: vrácení kolekce oděvní firmě. Další služby nad rámec základního balíčku jsou kalkulovány zvlášť, jsou li nutné dle charakteru akce: Stavba scény, mola, světel, videozáznam, fotodokumentace, moderace.

Dle příkladu cen vidíte, že ceny jsou skutečně ve velmi velkém rozpětí. Zašlete nám, prosíme, popis akce na email (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz nebo volejte +420 602 730 104. Obratem Vám pošleme návrh kalkulace.


DOPROVODNÉ SLUŽBY 

Vaši akci můžeme zpestřit účastí mediálně známých modelek, s kterými spolupracujeme. Celebrity zajišťujeme pouze na námi pořádané akce

MISS

Nabízíme účast známých tváří a Českých Miss a dále například: Tereza Fajksová Miss Earth Of The World, Česká Miss 2014 Gabriela Franková, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Iveta Lutovská, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská, Vlaďka Erbová a ostatní české Miss, Miss World CZ a Miss Earth CZ… Řada Miss České republiky nebo České Miss či vicemiss, získaly tituly i v době působení D.F.C. FASHION CLUB. Ovšem i v našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami ať již České Miss nebo Miss ČR, SuperMiss ČR, Miss Pretty Woman a dalších a navíc získaly tituly i na mezinárodních světových miss, například Miss Blond International, Queen Of Europe, Miss Body Beautiful International Malaysia, Miss Bikini Of The World, International Model of the Year, Miss Tourism Queen Of The Year International a dalších. Více se dočtete na stránkách Miss Team nebo Fotogalerie a Facebooku…

MODERÁTOŘI

Například: Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Pavel Novotný (extra.cz), Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Diana Kobzanová, Mahulena Bočanová, Gondíkovi, Vladímír Hron, Ray Koranteng, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Tomáš Krejčíř, Vlasta Korec, Libor Bouček, Marek Vašut, Gabriela Partyšová, Tereza Kostková, Ruda z Ostravy, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Aleš Cibulka, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Zdeněk Srstka, Tonda Kala, Borek Kapitánčík …


FULLSERVICE IN FASHION PROMOTION

PROPAGACE A REKLAMA ODĚVNÍ ZNAČKY

Nabízíme kompletní balíček služeb podpory jakékoliv oděvní značky na našem trhu. Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, tyto služby poskytujeme po částech nebo i uceleně již více než 20 let, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO.

Je prokázáno, že v případě podpory prodeje oděvní značky a módy jsou nejúčinnějšími formami pro přesvědčení k nákupu katalog oděvní firmy, videoreklama, módní přehlídka a fotoeditorial, tedy formy prezentující konkrétní outfity oděvní firmy. Velkoplošná reklama a reklama v rádiích má smysl v případě propagace nové značky na trhu, uvedení nebo udržení povědomosti o značce, popřípadě u kampaní o nové prodejně, slevách, výprodejích. Ovšem i v tomto případě je třeba outdoorovou kampaň podpořit podlinkovými aktivitami, kterými jsou opět formy prezentující konkrétní outfity (katalog, video, módní přehlídka), čímž se kruh uzavírá.

Jste li reklamní a eventová agentura, fotograf, grafické studio, nabízíme vám spolupráci jako subdovavatel formou outsourcingu v té části služeb, o které projevíte zájem. Nejsme konkurence, ale partner. Naše modelingová agentura vám poskytne veškeré požadované subdodávky, při plném respektování etiky v té formě, že se nedopustíme konkurenčního jednání.

ODĚVNÍ FIRMA – REKLAMA

  • STYLING A REKLAMNÍ IMAGE FOTO. 
  • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto produktů, zajištění modelek a modelů po grafiku a tisk. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.
  • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY – zajistíme hostesky, mini kontraktační show, modelky a modely na předvedení outfitů odběratelům, popřípadě minipřehlídky na výstavní expozici jako upozornění na vaši značku. Reference např. firma Ptak Poland, Triumph, Luna Lingerie, Blažek, Steilmann, Pleas Schiesser International, Sariana Dessous a desítky dalších.
  • HOSTESKY NA AKCE NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. Reference např. Peek and Cloppenburg, S Oliver.
  • PODPOŘÍME VÁŠ PRODEJ A ZVÝŠÍME OBRAT FORMOU LOOKBOOK – vytvoříme a nafotíme inspirativní outfits ze zboží, které máte různě uložené na stojanech v prodejnách, aby inspirovaly další stovky vašich možných zákazníků k nákupu (například ve formě nabídky „outfity týdne“, „outfity měsíce“). Finální outfity lze pak pravidelně aktualizovat na webu nebo ve facebookových albumech vaší prodejny nebo obchodního centra, kde máte obchodní jednotku. Přímo tak podpoříte prodej aktuální nabídky v prodejně. Reference např. Forum Nová Karolina a Olympia Brno, kde jsme všechny kolekce na módní přehlídky nafotili a zveřejnili na stránkách nákupního centra ve formě webového katalogu.
  • PODPORA PRODEJE FORMOU módní přehlídky pro vaše odběratele a cílovou skupinu, včetně zajištění prostor, programu, ozvučení, světel, mola, moderátora, cateringu
  • ROAD SHOW A SERIÁL PROMO PŘEHLÍDEK – nízkorozpočtové módní přehlídky k přilákání zákazníků před prodejnou. Seriál módních přehlídek několikrát denně před prodejnami v obchodních centrech a dalších místech, zaměřených na oslovení okolojdoucích zákazníků. Reference například Tesco Stores při uvádění nových privátních značek v celé ČR a SR.
  • STORE OPENING, NOVÁ PRODEJNA, SALES EVENT, NIGHSHOPPING, PŘEHLÍDKA PRO VAŠE V.I.P přímo v prodejně – zajistíme módní prezentaci, hostesky, světla, zvuk, popř. pohoštění a další. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara a Hugo Boss Brno, Steilmann, Armani Olympia Brno, Gerry Weber a řada dalších.
  • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – s novou kolekcí je třeba jít za zákazníkem. Nabídneme vám účast na takových společenských akcích, kde oslovíte přímo vaší cílovou skupinu dle typu vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod). Reference například prezentace na Miss Brno, golfových turnajích, přehlídky mladé módy v klubech s vysokou návštěvností.
  • Foto reference: zde

Pokud se vám naše práce líbí, těšíme se na spolupráci a potřebujete li jakoukoliv informaci, neváhejte a zavolejte nám. (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU