Reference

Nákupní centra

/různé oděvní značky/
 • Olympia Brno
 • Olympia Olomouc
 • Forum Nová Karolina
 • Afi Palace Pardubice
 • Atrium Flora
 • Central Most
 • Zlaté Jablko Zlín
 • Olympia Plzeň
 • Europark Praha
 • Avion Ostrava
 • Centro Zlín
 • Freeport Znojmo
 • Futurum Brno
 • Campus Square
 • Velký Špalíček
 • OC Krpole Brno
 • Avion Brno
 • Metropole Zličín

Přehlídka v nákupním a zábavním centru

FASHION SHOW AT SHOPPING CENTER

NABÍDKA PRO OBCHODNÍ CENTRUM NEBO DODAVATELSKOU EVENTOVOU REKLAMNÍ AGENTURU

Jste li reklamní a eventová agentura a oslovíte nás, ctíme etiku podnikání. Nejsme konkurence, ale partneři a subdodavatelé. Jako eventová agentura se můžete věnovat produkci eventu jako celku a my pro vás zajistíme produkci módní přehlídky.

PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY, MISS, MINIMISS A DALŠÍCH AKCÍ NA PODPORU ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ

Nabízíme spolupráci jak vedení centra, tak eventovým a reklamním agenturám, které obchodním centrům dodávají akce na klíč. Máme pro vás připravenu přesnou nabídku. Jsme snad jediná agentura, která nic neskrývá a otevřeně nabízí ceník, který vám umožní dále nepátrat a pohodlně módní přehlídku objednat u nás.

Nabízíme možnost zvýšení prodeje vašich oděvních nájemců současně s naplněním cíle zážitkového event marketingu ve formě módní přehlídky. Troufáme si u produkce módní přehlídky použít slovo zážitek, protože produkt, který vám nabízíme je naprosto odlišný od klasických odchozených módních přehlídek. Pokud jste ve vašem centru módní přehlídky pořádali a byl malý zájem nebo návštěva, stala se někde chyba. Buď jste si vybrali špatnou modelingovou agenturu, jejíž produkce nezaujala nebo bylo kriteriem pro výběr agentury co nejnižší cena a vaši návštěvníci to poznali.

Zkuste nás a uvidíte změnu. Módní přehlídka ve vašem obchodním centru se může stát i největší módní událostí ve vašem městě a málokdo se ji nechá ujít. Koneckonců - fotografie s návštěvností námi pořádaných přehlídek níže jsou snad důkazem. Proto nesouhlasíme s názorem, že o módní přehlídky není zájem a do reklamního plánu obchodního centra s módou nepatří.

Návštěvníci vašeho obchodního centra chtějí vědět, jak se oblékat. Módní přehlídkou potěšíte ženy, které rozhodují o nákupu a odnesou si pozitivní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře obléknout, aby vypadali dobře při jejich byznysu, sportu a volnočasových aktivitách.

Získáte také skvělou a originální eventovou akci, která se zachová v paměti návštěvníků vašeho centra svojí výjimečností. Módní přehlídka patří do oblasti společenských významných akcí, na které není jednoduché získat pozvání, protože se obvykle koná výhradně pro zvané hosty. A tak má nádech exkluzivity, něčeho neobvyklého. Pozvete li návštěvníky na módní přehlídku zdarma ve vašem obchodním centru, dáte jim emoci, zážitek, možnost cítit se jako V.I.P., jako třeba v Paříži u světových módních mol.

Nabízíme vám zkušenosti a reference, show plnou zábavy v rámci choreografií, které udrží pod molem vaše návštěvníky po celou dobu akce. Od počátků svého vzniku v roce 1992 víme, že módní přehlídka pro veřejnost má být show a ne jen odchozenou prezentací. Musí upoutat. Nákupní centrum je i centrem zábavním a lidé se přicházejí nejen inspirovat, ale také bavit. S tímto cílem je postaven celý koncept módních přehlídek v obchodním centru, zahrnující klasické choreografie, show prvky, taneční prvky a akční choreografie.

Podpořte své nájemce s módou. Jen koncerty zdarma, na které chodí lidé, kteří u vašich nájemců nic neutratí, maximálně vypijí jednu kofolu, nepomohou. Často pouze zvýší návštěvnost, ale nikoliv prodej. Je li vaše obchodní centrum módním centrem, máte zájem podpořit oděvní nájemce, věříme, že uvítají možnost představit návštěvníkům své kolekce. Módní přehlídka vám přivede další návštěvníky, kromě těch, kteří navštěvují akce pro děti, výstavy. Hodně prodejen s módou je v řadě obchodních center stejná. Obchody jsou plné oblečení, jak se v tom orientovat? Které obchodní centrum si vybrat k návštěvě? Takové, kde se něco děje. Takové, ve kterém spojíme nákup se zábavou, mezi kterou patří i módní show, která jako produkt, na rozdíl od jiných akcí, prezentuje i produkty vašich nájemců.

Řešení: Módní přehlídkou se odlišíte od jiných nákupních center a získáte výhodu. Přímo na modelkách, modelech i dětech ukážeme úžasné a možné kombinace oblečení. Výsledek se dostaví. Vhodně předvedené kombinace oblečení vedou často rozhodnutí o koupi. Návštěvníka centra předvedený outfit inspiruje, zalíbí se a jde si ho koupit, i když původně nákup neplánoval. Cíl je splněn.

Módní přehlídka

Nabídka prezentace nájemců

Jsme připraveni pro vás uspořádat módní show jako velkolepý módní samostatný event, 2 x ročně jako hlavní módní událost sezóny ve vašem obchodním centru. Módní Show Jaro - Léto nebo Podzim - Zima, se známými moderátory, vítězkami miss, zpěváky. Celodenní show plná programu a zábavy.

Jsme připraveni pro vás uspořádat menší módní přehlídky jako doprovodný program v rámci jiných akcí ve vašem centru, v menším rozsahu. V průběhu roku se ve vašem nákupním centru všem odehrává spousta akcí, kdy je předem známo, že se dá očekávat vysoká návštěvnost. Může jít o dětské dny, koncerty, zahájením vystav s úvodní show, soutěže, vystoupení známých umělců a osobností.

Jsme připraveni reagovat na jakoukoliv vaši poptávku i s daným budgetem, na základě kterého vám připravíme nabídku.

- jako součást jiných eventů ve formě doprovodného programu

Využijte předpokládané vysoké návštěvy a oslovte přítomné malými módními vstupy, menšími módními přehlídkami vašich vybraných nájemců. Slibujeme výborný a zábavný program - show. Může být i tématicky laděný. Máme v repertoáru spoustu choreografií, které podpoří téma eventu. Pohádkovou přehlídku, moto show přehlídku, módní přehlídku na téma zpěváků, sportovní, na téma cestování a spoustu dalších. Slibujeme krásné ženy, finalistky miss, sexy muže, skvělou choreografii a akční módní show. S námi na vás nezapomenou!

Naše nabídka k jednání:

ORIENTAČNÍ CENÍK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY JAKO DOPROVODNÝ PROGRAM K AKCI VE VAŠEM OBCHODNÍM CENTRU BEZ DOPRAVY A DPH
Cena módní přehlídky nezahrnuje dopravu, protože nevíme, kde se vaše akce koná. Zahrnuje ovšem veškeré nutné kroky k produkci na klíč. Jedná se kontakt s oděvními nájemci na základě vámi zaslaného seznamu, komunikaci, jednodenní výjezd stylistů, kteří vyberou kolekce přímo v obchodních jednotkách mimo den akce, nutný minimální tým v zázemí přehlídky, kterými jsou choreograf, produkční, nezbytně nutní šatnáři. Dále zahrnuje design choreografie a hudby a vlastní přehlídku v den akce.
BASIC FASHION SHOW - SHOWROOM
Mini módní vstupy oddělené dalším programem či vstupy moderátora aspoň 3 minuty, 6 předvádějících, klasická choreografie, 6 hodin:
18 - 20000,-
BASIC FASHION SHOW S TANEČNÍMI PRVKY
Mini módní vstupy v průběhu programu, oddělené dalším programem či vstupy moderátora aspoň 3 minuty, 6 předvádějících, nácvik, taneční vstupy, 6 hodin
27000,-
FASHION SHOW
Módní přehlídka v délce do 30 minut / den, s tanečními choreografiemi, nácvikem, show, kapacita 8 oděvních firem, 8 choreografií.
Nejčastější užívaná verze. V případě opakování stejné přehlídky vícekrát denně je cena každého opakování +6800,- Kč nebo dohodou.
38000,-
Oděvní firmou se rozumí firma s oděvy. Nájemci s obuví, bižuterií, módními doplňky se do kapacity přehlídky nepočítají, jsou přiřazeny k prezentaci oděvní prodejny. Podrobnosti a detaily, přesný návrh ceny vám rádi zašleme nebo uvítáme, získáme li možnost se k vám přijet představit. Máme zájem s vámi spolupracovat a dohodnout se.

- jako hlavní event víkendu - Fashion Days - Velká Image Fashion Show

Samostatná velká módní show s představením kolekcí většiny nájemců vašeho centra.

Naše nabídka k jednání:

ORIENTAČNÍ CENÍK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY V OBCHODNÍM CENTRU - VELKÁ SEZÓNNÍ FASHION SHOW BEZ DOPRAVY A DPH
Příprava velké módní show jako nosné image akce obchodního centra. Je mnohem náročnější a zahrnuje několikadenní přípravy. Komunikaci s nájemci, výběr outfits z obchodních jednotek několik dnů před akcí, zpracování desítek choreografií a scénáře. Záleží na velikosti obchodního centra a zejména počtu přihlášených nájemců. Dle dispozic centra navrhneme scénu a osvětlení. Velice rádi za vámi přijedeme na osobní schůzku. Ceny níže jsou orientační a bez technického zajištění.
FASHION SHOW: 4 x cca 30 min odlišné bloky přehlídek:
přehlídka s tanečními choreografiemi, kapacita cca do 25 oděvních firem a choreografií, celodenní program
cca 69000,-
SUPERB FASHION SHOW: 6 x cca 30 min odlišené bloky přehlídek, až 50 oděvních firem:
(cca 300 outfits) zpracování, příprava a nácvik 50 prezentací a choreografií, zahrnující i taneční a jiné prvky
cca 100000,-
Oděvní firmou se rozumí firma s oděvy. Nájemci s obuví, bižuterií, módními doplňky se do kapacity přehlídky nepočítají, jsou přiřazeny k prezentaci oděvní prodejny. Jsme připraveni jednat o všech alternativách a optimalizacích. Cenu lze upravit dle spousty kritérií, počtu předvádějících modelek a modelů, počtu přihlášených firem a počtu připravovaných choreografií. V konečném výsledku lze cenu dohodou přizpůsobit i vaší nabídce rozpočtu na event. Úpravou či limitem budget vám nabídneme verzi (např. počet předvádějících, tanečních choreografií a pod), kterou také plně splníte váš cíl. Výše uvedená nabídka je však nejčastěji používanou kombinací při garanci ceny u nejvyšší verze image fashion show v některých obchodních centrech, která nehledají kompromisy a záleží jim na nejvyšší možné image akce. V případě vícedenní Fashion Show je cena za druhý den nižší o cca 15% - 20%, neboť v ceně prvního dne jsou zahrnuty náklady na výběr outfit a celkovou několikadenní přípravu před dnem akce.

Jak si vybrat agenturu?

V našem oboru je velmi rozličná kvalita modelek, modelů, choreografií a produkce, přičemž všichni vám samozřejmě budou tvrdit, že jsou top a nejlepší a přitom vám nabídnou i poloviční cenu. My víme, že levněji o desítky procent to nejde, pokud vám nabízíme na předváděcí molo skutečně profesionální modelky a manekýny. V případě výběrového řízení cena nemůže být jediným měřítkem, jedná li se o dvě naprosto odlišné kvality a koncepty módní přehlídky. Příprava tanečně choreografické show a produkce je časově pro tým mnohem náročnější a nelze ji nákladově srovnávat s jednoduchou "odchozenou" přehlídkou, někdy nudnou, která nemá prvky show a v obchodním centru skutečně nemusí zaujmout všechny. Nabízíme vám odlišný koncept s profi týmem, jehož výsledkem je skvělá a profesionální show, která návštěvníky vašeho centra upoutá. Nabízíme Vám nezávazné osobní setkání a prezentaci, kde vám vysvětlíme rozdíl mezi klasickou verzí pouze tzv. "odchozené módní přehlídky", pro zábavní obchodní centrum nevhodné. Také vám ukážeme srovnávací videa naší produkce a produkce konkurence, která se snaží tvrdit, že nabízí totéž ve stejné kvalitě. Stačí nám napsat nebo zavolat:(Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): email: email, mobil: +420 602 730 104.

Je li však vaším cílem skutečně jen malá klasická přehlídka, máme i zde veliký zájem vám spolupráci nabídnout ve vynikajícím poměru kvality a ceny. Napište nám, prosíme, váš návrh rozpočtu a my si s tím poradíme. Věřte nám, že oslovíte li naši agenturu, budou návštěvníci centra spokojeni a budou se bavit.

Podívejte se na naši nabídku z různých let:

(odkazy na podrobnější ukázky choreografií vám pošleme emailem, nešíříme je z důvodu ochrany našich námětů před konkurencí)

O nás - sestřih přehlídek od klasických po obchodní centra zde:

Image přehlídka v obchodním centru zde:

Olympia Fashion Show 2011 - FULL VIDEO! zde:

In Store fashion show - opening prodejny zde:

Bikini Fashion Show zde

Ukázky stylingů kolekcí z prodejen nájemců stylisty agentury v rámci služby fullservice zde

Reference - Fotogalerie zde

Další ukázky a aktivity : Facebook zde: zde

Zeptejte se na cokoliv hned: (Head office - Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, office 10.00 - 16.00: +420 5 42211718, mobil : +420 602 730 104

Vyžádejte si od agentur k porovnání nesestříhaný záznam nějaké módní přehlídky a teprve pak se rozhodněte.


Vaši akci můžeme zpestřit účastí mediálně známých osobností, s kterými spolupracujeme:

MISS: Například: Tereza Fajksová Miss Earth Of The World, Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss 2014 Gabriela Franková, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Monika Žídková, Diana Kobzanová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Kateřina Sokolová, Iveta Lutovská, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Lucie Hadašová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská, Vlaďka Erbová a ostatní české Miss, Miss World CZ a Miss Earth CZ... Řada Miss České republiky nebo České Miss či vicemiss, získaly tituly i v době působení D.F.C. FASHION CLUB. Naše modelky často vítězí na různých miss, pořádaných v ČR i zahraničí. V samotném základním týmu agentury jsou tedy modelky, které jsou finalistkami ať již České Miss nebo Miss ČR a navíc získaly tituly i na mezinárodních světových miss, například Miss Blond International, Queen Of Europe, Miss Body Beautiful International Malaysia, Miss Bikini Of The World, International Model of the Year, Miss Tourism Queen Of The Year International a dalších. Více se dočtete na stránkách Miss Team nebo Fotogalerie a Facebooku...

Moderátoři: Například: Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Pavel Novotný (extra.cz), Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Diana Kobzanová, Mahulena Bočanová, Gondíkovi, Vladímír Hron, Ray Koranteng, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Tomáš Krejčíř, Vlasta Korec, Libor Bouček, Marek Vašut, Gabriela Partyšová, Tereza Kostková, Ruda z Ostravy, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Zdeněk Srstka, Tonda Kala, Borek Kapitánčík ...


Agentura dodá managementu kompletní servis, který zahrnuje:

 • kontakt s přihlášenými oděvními firmami a dohoda o výběru kolekce
 • styling, sestavení a převzetí kolekcí na módní přehlídku přímo v prodejnách obchodního centra
 • zpracování scénáře pro moderátora
 • sestavení choreografií
 • instalace podia, šatny, osvětlení, plně profesionální exkluzivní scény a ozvučení, pokud jej nedodává nadřazená produkční agentura, náš objednatel
 • kompaktní a zkušený tým modelek a modelů, ale zejména osob v zázemí - šatnářů a techniků
 • během jednoho dne agentura předvede až 200 - 300 outfits různých firem
 • populárního moderátora akce, pokud jej nemá zájem zprostředkovat nadřazená produkční agentura, náš objednatel
 • případný kulturní program - ve spolupráci s naším objednatelem - partnerskou eventovou nebo reklamní agenturou
 • navrácení kolekcí po skončení přehlídek
 • pojištění modelů před poškozením
 • fotodokumentace a pracovní videozáznam, který je možno promítat na projekci v prostorách centra po skončení přehlídek po celou dobu módní sezony, je li toto objednáno ( není součástí standardní služby fullservice )
 • realizace přehlídek, systém předvedení kolekcí tak, abychom uspokojili všechny požadavky a správně stanovili počet outfitů od každé firmy vyžaduje přesný systém, který však z důvodu ochrany know how nezveřejňujeme a rádi Vám jej představíme na obchodní schůzce

Management obchodního centra nemá s přípravou žádné starosti a povinnosti. Jediné, co je potřeba pro kvalitní přípravu, je zajištění seznamu přihlášených firem, který převezme agentura za účelem komunikace s firmami, vhodného skladovacího prostoru pro uskladnění vybraných kolekcí 2 - 3 dny před přehlídkami /agentura vybírá kolekce v předstihu a uskladňuje v daném prostoru/, umožnění instalace techniky po uzavření centra v noci před konáním akce a její likvidace po ukončení akce a ohlášení akce organizaci OSA a INTERGRAM.


Reference

Agentura realizuje módní přehlídky světových oděvních značek ve vybraných prestižních obchodních módních centrech, která chtějí dát najevo svým návštěvníkům, že jim na nich skutečně záleží. Pravidelně a opakovaně jsme poskytovali nebo poskytujeme produkci pro například Olympia Brno, Olympia Olomouc, Olympia Plzeň, Campus Square Brno, Futurum Brno, Avion Shopping Park Brno a Ostrava (openingy nových částí), Freeport Znojmo, OC Zlaté jablko ve Zlíně, Afi Palace Pardubice, Atrium Flora Praha, Forum Nová Karolina Ostrava (od grand opening do roku 2013), Central Most (grand opening). Hlavní sezónní fashion show jsme poskytovali i pro další centra, uvedená v referencích vlevo. Máme doloženo reakcí nájemců s dobrou nabídkou ( cena & sortiment ), že koncept, který vám nabízíme, zvyšuje rovněž obraty oděvních prodejen, protože diváci vidí možnosti kombinací outfitů, které by je prostou prohlídkou zboží v regálech nenapadly. Díky stálému předváděcímu týmu agentury, jsme schopni během jednoho dopoledne nacvičit a odpoledne realizovat až 50 různorodých prezentací nájemců formou show. Disponujeme týmem krásných sexy modelek a modelů a finalistek různých soutěží miss, kteří mají za sebou stovky komerčně pojatých přehlídek a díky pohybovým, tanečním a hereckým schopnostem dodají vaší akci show, dynamiku, energii a sexappeal. Radost z pohybu, radost z show, sebevědomí - to vyzařuje z našeho týmu a tuto atmosféru přenášíme na hosty přehlídky.

Co je velmi důležité, je i reakce nájemců. Ty také hlavně zajímá, zdali se k nim modely z přehlídek dostanou zpět nepoškozené, neztracené, neznečištěné. Realizaci módní přehlídky různých značek v obchodních domech považujeme za nejnáročnější formu produkce módních přehlídek, která vyžaduje dostatek zkušeností. Velmi důležitý je know how zázemí přehlídky, aby při předvádění až 200 - 300 outfits ( což znamená více než 1000 ks oblečení) nedošlo k záměně a poškození outfits. Náš backstage tým je profesionálně připraven, jen výjimečně se stane, že dojde ke škodě. V tom případě jsme ovšem pojištěni a škodu ve výši pořizovací ceny uhradíme. Většina centrál zná náš systém práce, vědí, že jim modely vrátíme v pořádku. Fakt, že módní přehlídku budeme produkovat pro vaše centrum my, je někdy pro vedení centrál rozhodující k souhlasnému stanovisku a potvrzení účasti na fashion show. Zeptejte se na nás oděvních firem, které předvádíme zde


fotka fotka fotka fotka
fotka fotka fotka fotka
fotka fotka fotka fotka

Magazín nákupního centra, fotoprodukce, reklamní image fotografie, styling, poradenství, inspirace

Pro celou řadu obchodních center nebo jejich reklamní agentury a fotografická studia zpracováváme podklady pro tvorbu propagačních materiálů nebo magazínů. Zajišťujeme modelky a modely pro fotografování kolekcí, výběr outfits pro fotografování editorialů a články o módních trendech. Na klíč tak dodáme managementu centra nebo grafickému studiu podklady pro tisk magazínu, tedy fotoeditorial, popis výrobků a cen, články o módě a životním stylu, včetně konzultace grafiky s grafickým studiem. Kompletní produkci magazínu na klíč / od stylingu, foto, grafiky až po tisk / jsme realizovali pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo

Je li nám zakázka zadána reklamní agenturou obchodního centra, plně respektujeme její pozici a službu pak dodáváme formou out-sourcingu jako subdodavatel pouze v požadovaném rozsahu.

katalog katalog katalog fotka
katalog katalog katalog katalog katalog katalog