MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V OBCHODNÍM CENTRU

FASHION SHOW AT SHOPPING CENTER

NABÍDKA PRO OBCHODNÍ CENTRUM NEBO DODAVATELSKOU EVENTOVOU REKLAMNÍ AGENTURU

Reference: Poskytovali jsme či poskytujeme na klíč produkce sezónních show na podporu nájemců nebo v rámci opening ceremony nákupního centra pro Palladium Praha ( Jaro 2018 – ), Aupark Hradec Králové (opening 2016 – 2017) a dále Olympia Brno (od openigu dodnes), Olympia Olomouc (od openigu dodnes), Olympia Plzeň, Forum Nová Karolína Ostrava (od openigu do 2014), City Park Jihlava (od 2015 – ) , Zlaté Jabko Zlín (od openigu dodnes), Atrium Flora Praha, Central Kladno (opening), Afi Palác Pardubice, Avion Shopping Park Ostrava (od openingu dodnes), Avion Shopping Park Brno, Campus Square Brno, Centro Zlín, Centrum Černý Most (opening), NC Krpole Brno (opening – 2007), Futurum Brno, Freeport Outlet Centre Znojmo, Velký Špalíček Brno, Europark Praha, Metropole Zličín(opening), Tesco Stores, Grande Stazzioni Fashion Mall Hlavní nádraží Praha (opening) a řada dalších.

Nabízíme spolupráci jak vedení centra, tak eventovým a reklamním agenturám, které obchodním centrům dodávají akce na klíč. Jste li reklamní a eventová agentura a oslovíte nás, ctíme etiku podnikání. Jako eventová agentura se můžete věnovat produkci eventu jako celku a my pro vás zajistíme produkci módní přehlídky.

Nabízíme unikátní produkt a lišíme se od jiných standardních produkcí!

CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW!

Nabízíme vám zkušenosti a reference, show plnou zábavy v rámci choreografií. Od počátků svého vzniku v roce 1992 víme, že módní přehlídka pro veřejnost má být show a ne jen odchozenou prezentací. S tímto cílem je postaven celý koncept módních přehlídek v obchodním centru, zahrnující klasické choreografie, show prvky, taneční prvky a akční choreografie. Zkuste nás a uvidíte změnu.

Přínos:
– zvýšení prodeje vašich oděvních nájemců
– naplnění cíle zážitkového event marketingu ve formě módní přehlídky
– módní přehlídkou inspirujete ženy, které rozhodují o nákupu a odnesou si pozitivní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře  obléknout
– výsledek se dostaví. Vhodně předvedené kombinace oblečení vedou často rozhodnutí o koupi. Návštěvníka centra předvedený outfit inspiruje, zalíbí se a  jde si ho koupit, i když původně nákup neplánoval. Cíl je splněn.
– módní přehlídkou se odlišíte od jiných nákupních center a získáte výhodu

   

 

Co je velmi důležité, je i reakce nájemců. Ty také  zajímá, zdali se k nim modely z přehlídek dostanou zpět nepoškozené, neztracené, neznečištěné. Velmi důležitý je know how zázemí přehlídky, aby při předvádění až 200 – 300 outfits (což znamená více než 1000 ks oblečení) nedošlo k záměně a poškození outfits. Náš backstage tým je profesionálně připraven. Jsme pojištěni proti případné škodě na outfitech ve výši pořizovací ceny.

Naše nabídka k jednání  – několik častých variant (bez dopravy a techniky – sjednáváno vždy dle situace a projektu):

ORIENTAČNÍ CENÍK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY BEZ DOPRAVY A TECHNIKYK JEDNÁNÍ
BASIC FASHION SHOW – SHOWROOM – KLASICKÁ CHOREOGRAFIE
Módní vstupy oddělené dalším programem či vstupy moderátora aspoň 3 minuty, 5 models
cca 24 500,-
BASIC FASHION SHOW S ENTERTAINMENT & DANCE PRVKY: 1 x denně cca 30 min.
Módní vstupy  oddělené dalším programem či vstupy moderátora aspoň 3 minuty, 6 models, nácvik
cca 28 000,-
FASHION SHOW CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE:  1 x denně cca 30 min. 
Akční choreografie, kapacita 8 oděvních firem (5 outfits/firma –  40 outfits) /1 x cca 30 min /10 models.
cca 45 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: 3 x denne cca 30 min.
Akční choreografie, kapacita cca 3 x 8 oděvních firem(6 outfits/fima –  150 outfits), nácvik, 12 models
cca 80 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: 6 x denně cca 30 min.
Akční choregrafie, kapacita 6 x 8 oděvních firem (6 outfits/fima – 300 outfits), nácvik až 50 choreografií, 14 models
cca 100 000,-
PŘEDPRODUKCE – STYLING A SESTAVENÍ KOLEKCÍ MIMO DEN AKCE  (dle počtu příhlášených nájemců)
Kontakt s přihlášenými nájemci, jednodenní výjezd stylistů a výběr kolekcí přímo v obchodních jednotkách
od 6 000,-

Cena zahrnuje veškeré nutné kroky k produkci na klíč, tým modelek a modelů a backstage team v zázemí přehlídky, kterými jsou choreograf, produkční, nezbytně nutné garderobiérky. Nezahrnuje techniku (molo – světla – zvuk se navrhují dle možností a prostor) a moderaci. Dále zahrnuje převzetí a předání kolekcí zpět nájemcům, design desítek choreografií a hudby, zpracování textů nájemců, nácviky v centru a vlastní přehlídku v den akce. Oděvní firmou se rozumí firma s oděvy. Nájemci s obuví, bižuterií, módními doplňky se do kapacity přehlídky nepočítají, jsou přiřazeny k prezentaci oděvní prodejny.  Příprava velké módní show jako nosné image akce obchodního centra zahrnuje několikadenní přípravy. Cenu lze upravit dle spousty kritérií, počtu předvádějících modelek a modelů, počtu přihlášených firem a počtu připravovaných choreografií. V případě vícedenní Fashion Show je cena za druhý den nižší o cca 15% – 20%, neboť v ceně prvního dne jsou zahrnuty náklady na výběry outfits a celkovou několikadenní přípravu před dnem akce. Cena za opakování nebo přidání dalšího bloku přehlídek v jednom dni  činí pouze + 20 % ceny prvního bloku ( například 50 000 první blok + 20 % každý další, 3 x denně = cca 70 000). Podrobnosti a detaily, přesný návrh ceny vám rádi zašleme nebo uvítáme, získáme li možnost se k vám přijet představit.


PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

TOP FASHION SHOW!

Módní show Jaro – Léto, Podzim – Zima. Velkolepý módní samostatný event jako hlavní módní událost sezóny ve vašem obchodním centru. Celodenní show plná programu a zábavy.

SHOPPING MANIA FASHION SHOW

Módní show jako součást jiného eventu (Narozeniny obchodního centra, Nighshopping, Black Friday, Slevové dny apod.)

BIKINI & LINGERIE FASHION SHOW

Módní show na začátku léta, Valentýn apod.  Kpodpoře služeb prodejen se sezónní nabídkou.

Autor videí Citypark : Lukáš Zeman GSM: +420 773 570 479

FASHION SHOW JAKO DOPROVODNÝ PROGRAM

Menší módní přehlídky jako doprovodný program v rámci jiných akcí ve vašem centru, v menším rozsahu. Může jít o dětské dny, koncerty, zahájením výstav s úvodní show, soutěže, vystoupení známých umělců a osobností. Využijte předpokládané vysoké návštěvy a oslovte přítomné malými módními vstupy, menšími módními přehlídkami vašich vybraných nájemců. Slibujeme výborný a zábavný program – show. S námi na vás nezapomenou!

MISS/MISSIS/MINIMISS OBCHODNÍHO CENTRA

Zajímavý produkt a eventová akce spojená s módní prezentací nájemců, spojená s volbou nejsympatičtější zákaznice, zákazníka, dětí. Vhodná k pozvání požadované vhodné cílové skupiny a je dle tohoto účelu zaměřena.

KOMPLETNÍ SERVIS

/POPŘ. SUBDODÁVKA EVENTOVÉ AGENTUŘE/

 • Můžeme zajistit účast mediálně známých osobností, miss a moderátorů
 • kontakt s přihlášenými oděvními firmami a dohoda o výběru kolekce
 • styling, sestavení a převzetí kolekcí na módní přehlídku přímo v prodejnách obchodního centra
 • zpracování scénáře pro moderátora
 • sestavení choreografií
 • instalace podia, šatny, osvětlení, plně profesionální exkluzivní scény a ozvučení, pokud jej nedodává nadřazená produkční agentura, náš objednatel
 • kompaktní a zkušený tým modelek a modelů, ale zejména osob v zázemí – šatnářů a techniků
 • během jednoho dne agentura předvede až 200 – 300 outfits různých firem
 • populárního moderátora akce, pokud jej nemá zájem zprostředkovat nadřazená produkční agentura, náš objednatel
 • případný kulturní program – ve spolupráci s naším objednatelem – partnerskou eventou nebo reklamní agenturou
 • navrácení kolekcí po skončení přehlídek
 • pojištění modelů před poškozením
 • fotodokumentace a pracovní videozáznam, který je možno promítat na projekci v prostorách centra po skončení přehlídek po celou dobu módní sezony, je li toto objednáno ( není součástí standardní služby fullservice )
 • realizace přehlídek, systém předvedení kolekcí tak, abychom uspokojili všechny požadavky a správně stanovili počet outfitů od každé firmy vyžaduje přesný systém, který však z důvodu ochrany know how nezveřejňujeme a rádi Vám jej představíme na obchodní schůzce

Management obchodního centra nemá s přípravou žádné zásadní produkční starosti. Jediné, co je potřeba pro kvalitní přípravu, je zajištění seznamu přihlášených firem, který převezme agentura za účelem komunikace s firmami, vhodného skladovacího prostoru pro uskladnění vybraných kolekcí 2 – 3 dny před přehlídkami /agentura vybírá kolekce v předstihu a uskladňuje v daném prostoru/, umožnění instalace techniky po uzavření centra v noci před konáním akce a její likvidace po ukončení akce a ohlášení akce organizaci OSA a INTERGRAM.

JAK SI VYBRAT AGENTURU?

Nabízíme vám odlišný koncept s profi týmem, jehož výsledkem je skvělá a profesionální show, která návštěvníky vašeho centra upoutá po celou dobu trvání programu. V našem oboru je velmi rozličná kvalita modelek, modelů, choreografií a produkce. V případě výběrového řízení cena nemůže být jediným měřítkem. Stačí nám napsat nebo zavolat:

(Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): dfc@dfc.cz  email, mobil: +420 602 730 104.

MAGAZÍN CENTRA, MÓDNÍ FOTO, STYLING

Pro některá obchodní centra nebo jejich reklamní agentury a fotografická studia zpracováváme podklady pro tvorbu propagačních materiálů nebo magazínů. Zajišťujeme modelky a modely pro fotografování kolekcí, výběr outfits pro fotografování editorialů a články o módních trendech. Kompletní produkci magazínu na klíč /od stylingu, foto, grafiky až po tisk / jsme realizovali například pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo.

Je li nám zakázka zadána reklamní agenturou obchodního centra, plně respektujeme její pozici a službu pak dodáváme formou out-sourcingu jako subdodavatel pouze v požadovaném rozsahu.

Ukázky můžete shlédnou v naší galerii referencí: http://www.dfc.cz/magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce/

magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce-125magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce-120magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce-101magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce-091magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce-083magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce-043