MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V OBCHODNÍM CENTRU

PODPORA ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ V NÁKUPNÍM CENTU

NABÍDKA PRO OBCHODNÍ CENTRUM NEBO DODAVATELSKOU EVENTOVOU AGENTURU

Reference: Zajistili jsme či poskytujeme na klíč pravidelné sezónní módní show na podporu nájemců, popř. v rámci opening ceremony či narozeninových eventů nákupního centra pro: Palladium Praha (2018 – dodnes), Olympia Brno (od openingu dodnes), Olympia Olomouc (od openigu dodnes), City Park Jihlava (2015 – dodnes), Zlaté Jabko Zlín (od openigu dodnes), (Afi) Palác Pardubice (2010 – dodnes), NC Krpole Brno (od openingu dodnes), Aupark Hradec Králové (opening 2016 – 2017),  Olympia Plzeň, Forum Nová Karolína Ostrava (od openigu do 2014), Atrium Flora Praha, Central Kladno (opening), Avion Shopping Park Ostrava (openingy nových částí), Avion Shopping Park Brno, Campus Square Brno, Centro Zlín, Centrum Černý Most (opening), Futurum Brno, Freeport Outlet Centre Znojmo, Velký Špalíček Brno, Europark Praha, Metropole Zličín(opening), Tesco Stores, Grande Stazzioni Fashion Mall Hlavní nádraží Praha (opening) a řada dalších.

Oslovte nás, jsme připraveni a těšíme se. Produkci Fashion Show zajistíme na klíč nebo jako váš subdodavatel, jste li eventová agentura. Můžete se věnovat produkci eventu jako celku a my pro vás zajistíme jen produkci módní přehlídky. Ctíme etiku podnikání.

  • Módní show Jaro – Léto, Podzim – Zima. Velkolepý módní samostatný event jako hlavní módní událost sezóny
  • Menší módní přehlídky jako doprovodný program v rámci jakékoliv akce v obchodním centru (Valentýn, Black Friday, Slevové Dny, Nighshopping, Narozeniny obchodního centra, koncert, Den dětí, výstava v obchodním centru, Miss obchodního centra, Minimiss, Missis a jiné show eventy)

Přínos:
zvýšíme prodej oděvních nájemců
– naplníme cíle zážitkového event marketingu ve formě módní přehlídky
– inspirujeme ženy, které rozhodují o nákupu a odnesou si pozitivní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře  obléknout
– vhodně předvedené kombinace oblečení vedou často rozhodnutí o koupi
– módní přehlídkou se odlišíte od jiných nákupních center a získáte výhodu

NABÍZÍME TŘI ZÁKLADNÍ BALÍČKY – PRODUKTY, které lze samozřejmě upravit, co se týče rozsahu: Pořádáte jakýkoliv event pro veřejnost s programem a moderátorem a připraveným technickým zabezpečením. 

  1. Základní balíček: CENA 29 000,-  v případě 5 models / 5 outfits na prodejnu, popř 32 000,-  v případě 6 models / 6 outfits bez DPH a doprava: V rámci odpoledního programu vašeho eventu vám nabízíme několik vstupů prezentace kolekcí vámi vybraných cca 8 firem.Každá vybraná módní obchodní jednotka si samostatně připraví kolekci 5 – 6 outfits v dohodnutém poměru pánské a dámské konfekce. Náš produkční tým přijede v den akce, kolekce převezme a v rámci vašeho programu v rozmezí 4 hodin provede 8 módních vstupů, vždy v délce jedné písničky, přehlídku v klasické choreografii. Celková zátěž produkce je tedy s přípravou cca 8 hodin. 
  2. Rozšířený fullservice balíček CENA 41 000,- (produkce v den akce 35 000 Kč bez dopravy / 6 models a backstage servis + cca 6000 jednodenní výběr kolekcí a výběr kolekcí u nájemců v obchodních jednotkách našimi stylisty, fullservice: V rámci odpoledního programu vašeho eventu vám nabízíme několik vstupů prezentace kolekcí vámi vybraných cca 8 firem. 8 módních vstupů x 6 outfits ovšem se zařazením show prvků a tanečních choreografií, které vyžadují nácvik před zahájením eventu v den akce, přípravu choreografie a hudby mimo den akce a námi zajištěný samostatný styling a výběr kolekcí od nájemců, tak, že se nemusí o nic starat, pouze podepsat dodací list.
  3. Samostatný Fashion Event, velká módní CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: dohodou dle počtu zapojených nájemců, počtu bloků módní přehlídek denně x cca 20 – 30 minut, počtu předvádějích / obvykle min 10 / apod. 

CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW! 

Příklad několika častých variant produkce fashion eventu. Je možná jakákoliv jiná varianta, kterou zašleme dle vašeho zadání. Rozpočet lze optimalizovat dle spousty kritérií, počtu předvádějících modelek a modelů, přihlášených firem, připravovaných choreografií či počtu přehlídek za den.

ORIENTAČNÍ CENÍK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY BEZ DOPRAVY A TECHNIKYK JEDNÁNÍ
FASHION SHOW CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE: 1 x přehlídka v rámci eventové akce v OC 
Cca 8 – 10 oděvních firem, přehlídka cca 30 min. (5 outfits/firma nebo 40 outfits mix), 10 models.
cca 52 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: 3 x módní přehlídka/den.
Až 24 oděvních firem ve třech blocích po 6 – 8 firmách (6 outfits/fima nebo 150 outfits mix), 12 models
cca 80 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: 6 x módní přehlídka/den
Až 50 oděvních firem (6 outfits/fima nebo 300 outfits mix), až 50 choreografií, 14 models
cca 100 000,-
PŘEDPRODUKCE – STYLING A VÝBĚR KOLEKCÍ MIMO DEN AKCE  (dle počtu přihlášených nájemců)
Jednodenní výjezd stylistů a výběr kolekcí přímo v obchodních jednotkách, předprodukce…
od 6 000,-

Přesný návrh vám zašleme poté, co budeme znát celkové časové zatížení celého týmu produkce. (čas příjezdu, délky přípravy, počet nájemců a choreografií, vlastní akce, ukončení). Zajistíme samostatně přímo v prodejnách, přihlášených na přehlídky, styling, výběr a sestavení kolekcí, jejich převzetí a předání kolekcí zpět nájemcům, design desítek choreografií a hudby, zpracování textů nájemců, nácviky v centru a vlastní přehlídku v den akce. Oděvní firmou se rozumí firma s oděvy. Nájemci s obuví, bižuterií, módními doplňky se do kapacity přehlídky nepočítají, jsou přiřazeny k prezentaci oděvní prodejny. Přehlídky se často konají jako dvoudenní víkendový event, např. v sobotu a neděli. 

PROČ SI VYBRAT AGENTURU DFC FASHION CLUB?

Módní přehlídka v obchodním centru pro veřejnost má být show, která návštěvníky vašeho centra upoutá po celou dobu trvání.  Nabízíme koncept CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW, který  zahrnuje klasické choreografie, ale i show prvky, taneční a akční choreografie. Máte li doposud negativní zkušenosti s produkcemi módních přehlídek, zkuste nás a uvidíte změnu. Důležitá je i reakce nájemců, které zajímá, zdali se k nim modely z přehlídek dostanou zpět nepoškozené, neztracené, neznečištěné. Díky mnohaleté praxi máme know how, aby při předvádění až 200 – 300 outfits (což znamená více než 1000 ks oblečení) nedošlo k záměně nebo poškození outfits. Jsme pojištěni proti případné škodě na outfitech. Potřebujeme od managementru centra pouze seznam přihlášených firem, vhodný skladovací prostor pro uskladnění vybraných kolekcí 2 – 4 dny před přehlídkami /agentura vybírá kolekce v předstihu a uskladňuje v daném prostoru/ a umožnění zkoušek. Vše další zařídíme.

Uvítáme, získáme li možnost se k vám přijet představit. (Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602 730 104.

 

MISS & MODERÁTOŘI & TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ

Pokud nezajišťujete samostatně nebo jako eventová agentura, pak vám rádi zajistíme:

Technické zabezpečení akce: Molo – světla – zvuk – projekci a další vám navrhneme a zajistíme po prohlídce prostor konání a dle rozpočtu.

Miss: Módní přehlídka doplněná známými tvářemi a Miss. Řada z nich vzešla z naší agentury. Kalkulace na vyžádání. Na neexkluzívní bázi nabízíme účast například: Česká Miss Gabriela Franková, Česká Miss Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Vlaďka Erbová, Andrea Bezděková, Iveta Maurerová  a všechny aktuální české Miss. V našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami českých miss nebo získaly tituly i na mezinárodních světových soutěžích krásy.

Moderace: Například: Iva Kubelková, Laďka Něgrešová, Lenka Vácvalová, Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Mahulena Bočanová, Gondíkovi, Vladímír Hron, Ray Koranteng, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Tomáš Krejčíř, Vlasta Korec, Libor Bouček, Marek Vašut, Gabriela Partyšová, Tereza Kostková, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Aleš Cibulka, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Tonda Kala, Dušan Binka, Simona Dočkalová, Ondřej Blaho a další …

 


 

MAGAZÍN CENTRA, MÓDNÍ FOTO, STYLING

Pro některá obchodní centra nebo jejich reklamní agentury a fotografická studia zpracováváme podklady pro tvorbu propagačních materiálů nebo magazínů. Zajišťujeme modelky a modely pro fotografování kolekcí, výběr outfits pro fotografování editorialů a články o módních trendech. Kompletní produkci magazínu na klíč /od stylingu, foto, grafiky, tisku a distribuce / jsme realizovali například pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo.

Je li nám zakázka zadána reklamní agenturou obchodního centra, plně respektujeme její pozici a službu pak dodáváme formou out-sourcingu jako subdodavatel pouze v požadovaném rozsahu.

Ukázky můžete shlédnou v naší galerii referencí: http://www.dfc.cz/magazin-nakupniho-centra-fotoprodukce/