MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V OBCHODNÍM CENTRU

PODPORA ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ – AKCE V NÁKUPNÍM CENTRU

NABÍDKA PRO OBCHODNÍ CENTRUM NEBO DODAVATELSKOU EVENTOVOU AGENTURU

Reference: Zajistili jsme či poskytujeme na klíč pravidelné sezónní módní show na podporu nájemců, popř. v rámci opening ceremony či narozeninových eventů nákupního centra pro: Palladium Praha (2018 – dodnes), Olympia Brno (od openingu dodnes), Olympia Olomouc (od openigu dodnes), City Park Jihlava (2015 – dodnes), Zlaté Jabko Zlín (od openigu dodnes), (Afi) Palác Pardubice (2010 – dodnes), NC Krpole Brno (od openingu dodnes), Aupark Hradec Králové (opening 2016 – 2017),  Olympia Plzeň, Forum Nová Karolína Ostrava (od openigu do 2014), Atrium Flora Praha, Central Kladno (opening), Avion Shopping Park Ostrava (openingy nových částí), Avion Shopping Park Brno, Campus Square Brno, Centro Zlín, Centrum Černý Most (opening), Futurum Brno, Freeport Outlet Centre Znojmo, Velký Špalíček Brno, Europark Praha, Metropole Zličín(opening), Tesco Stores, Grande Stazzioni Fashion Mall Hlavní nádraží Praha (opening) a řada dalších.

Oslovte nás, jsme připraveni a těšíme se. Produkci Fashion Show Eventu zajistíme na klíč nebo jako váš subdodavatel, jste li eventová agentura. Můžete se věnovat produkci eventu jako celku a my pro vás zajistíme jen produkci módní přehlídky. Ctíme etiku podnikání.

CO UMÍME: (video reference níže):

  • MÓDNÍ SHOW JARO/ LÉTO – PODZIM/ ZIMA. Velkolepý módní samostatný event jako hlavní módní událost sezóny
  • MENŠÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY jako doprovodný program v rámci jakékoliv akce v obchodním centru (Valentýn, Black Friday, Slevové Dny, Nighshopping, Narozeniny obchodního centra, koncert, Den dětí, výstava v obchodním centru, Miss obchodního centra, Minimiss, Missis a jiné show eventy)
  • FOTO & VIDEO & ONLINE– MODELKY, MODELOVÉ, INFLUENCEŘI – zajištění modelek a modelů  včetně influencer´s. V případě zájmu na klíč, tedy včetně fotografů a video produkce, vytvoříme  inspirativní outfits z oděvů z prodejen nájemců a předáme vám Online Fashion Story ke sdílení na vašich sociálních sítích, aby inspirovaly další stovky vašich možných zákazníků. Fashion Show Online na Instagramu, Facebooku, YouTube. Po dohodě o odměně využití i influencerů, kteří mohou sdílet vaši módu na svých feeds a ve svých stories.
  • INSTAGRAM / FACEBOOK / YOUTUBE SHOPPING MALL VIDEO – dokument z nákupního centra
  • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER spojený s módní přehlídkou / Opening nákupního obchodního centra, narozeniny obchodního centra /. Reference níže video Kompletní zajištění slavnostního galavečera 20. narozenin nákupního centra Olympia Olomouc
  • MAGAZÍN NÁKUPNÍHO CENTRA – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku, tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.

CLASSIC & ENTERTAINMENT FASHION SHOW! 

Přínos:
zvýšíme prodej oděvních nájemců
– naplníme cíle zážitkového event marketingu ve formě módní přehlídky, návštěvníci centra si odnesou pozitivní zážitek, emoci a inspiraci
– vhodně předvedené kombinace oblečení vedou často rozhodnutí o koupi.
– módní přehlídkou se odlišíte od jiných nákupních center a získáte výhodu

Příklad několika častých variant produkce fashion eventu, včetně orientačních budgets. Je možná jakákoliv jiná varianta, kterou zašleme dle vašeho zadání. Rozpočet lze optimalizovat dle spousty kritérií, počtu předvádějících modelek a modelů, přihlášených firem, připravovaných choreografií či počtu přehlídek za den.

ORIENTAČNÍ CENÍK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY BEZ DOPRAVY A TECHNIKYK JEDNÁNÍ
DOPROVODNÝ PROGRAM – CLASSIC FASHION SHOW – vstupy oddělené dalším programem
Cca 8 – 10 oděvních firem x 6 outfits /prodejna x jedna písnička x 6 models. 
cca 35 000,-
DOPROVODNÝ PROGRAM – CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: 
Cca 8 – 10 oděvních firem, 1 x přehlídka cca 30 min. (5 outfits/firma nebo 40 outfits mix), 10 models.
cca 52 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: 3-4 x módní přehlídka/den.
Až 24 oděvních firem ve třech blocích po 6 – 8 firmách (6 outfits/fima nebo 150 outfits mix), 12 models
cca 80 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW: 6 x módní přehlídka/den
Až 50 oděvních firem (6 outfits/fima nebo 300 outfits mix), až 50 choreografií, 14 models
cca 100 000,-
PŘEDPRODUKCE – STYLING A VÝBĚR KOLEKCÍ MIMO DEN AKCE  (dle počtu přihlášených nájemců)
Jednodenní výjezd stylistů a výběr kolekcí přímo v obchodních jednotkách, předprodukce…
od 6 000,-

Přesný návrh vám zašleme poté, co budeme znát celkové časové zatížení celého týmu produkce. (čas příjezdu, délky přípravy, počet nájemců a choreografií, vlastní akce, ukončení).  Zdali si každá vybraná módní obchodní jednotka samostatně připraví kolekci outfits v dohodnutém poměru pánské a dámské konfekce a náš produkční tým přijede v den akce a kolekce předvede klasickým stylem nebo půjde například o fullservice službu včetně předprodukce. Ta zahrnuje i  výběr kolekcí mimo den akce přímo u nájemců v obchodních jednotkách našimi stylisty, tak že se nemusí o nic starat, pouze podepsat dodací list, navrácení kolekcí zpět, zajištění backstage servisu a šatnářek a předprodukci stylu přehlídky, zařazení show prvků a tanečních choreografií, které vyžadují nácvik před zahájením eventu v den akce, design desítek choreografií a hudby, zpracování textů nájemců apod. Oděvní firmou se rozumí firma s oděvy. Nájemci s obuví, bižuterií, módními doplňky se do kapacity přehlídky nepočítají, jsou přiřazeny k prezentaci oděvní prodejny. Přehlídky se často konají jako dvoudenní víkendový event, např. v sobotu a neděli. 

PROČ SI VYBRAT AGENTURU DFC FASHION CLUB?

Módní přehlídka v obchodním centru pro veřejnost má být show, která návštěvníky vašeho centra upoutá po celou dobu trvání.  Nabízíme koncept CLASSIC & ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW, který  zahrnuje klasické choreografie, ale i show prvky, taneční a akční choreografie. Máte li doposud negativní zkušenosti s produkcemi módních přehlídek, zkuste nás a uvidíte změnu. Důležitá je i reakce nájemců, které zajímá, zdali se k nim modely z přehlídek dostanou zpět nepoškozené, neztracené, neznečištěné. Díky mnohaleté praxi máme know how, aby při předvádění až 200 – 300 outfits (což znamená více než 1000 ks oblečení) nedošlo k záměně nebo poškození outfits. Jsme pojištěni proti případné škodě na outfitech. Potřebujeme od managementru centra pouze seznam přihlášených firem, vhodný skladovací prostor pro uskladnění vybraných kolekcí 2 – 4 dny před přehlídkami /agentura vybírá kolekce v předstihu a uskladňuje v daném prostoru/ a umožnění zkoušek. Vše další zařídíme.

Uvítáme, získáme li možnost se k vám přijet představit. (Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602 730 104.

 

MISS & MODERÁTOŘI & TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ

Pokud nezajišťujete samostatně nebo jako eventová agentura, pak vám rádi zajistíme:

Technické zabezpečení akce: Molo – světla – zvuk – projekci a další vám navrhneme a zajistíme po prohlídce prostor konání a dle rozpočtu.

Miss: Módní přehlídka doplněná známými tvářemi a Miss. Řada z nich vzešla z naší agentury. Kalkulace na vyžádání. Na neexkluzívní bázi nabízíme účast například: Česká Miss Gabriela Franková, Česká Miss Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Vlaďka Erbová, Andrea Bezděková, Iveta Maurerová  a všechny aktuální české Miss. V našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami českých miss nebo získaly tituly i na mezinárodních světových soutěžích krásy.

Moderace: Například: Iva Kubelková, Laďka Něgrešová, Lenka Vácvalová, Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Mahulena Bočanová, Gondíkovi, Vladímír Hron, Ray Koranteng, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Tomáš Krejčíř, Vlasta Korec, Libor Bouček, Marek Vašut, Gabriela Partyšová, Tereza Kostková, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Aleš Cibulka, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Tonda Kala, Dušan Binka, Simona Dočkalová, Ondřej Blaho a další …

 


 

MAGAZÍN CENTRA, MÓDNÍ FOTO, STYLING

Pro některá obchodní centra nebo jejich reklamní agentury a fotografická studia zpracováváme podklady pro tvorbu propagačních materiálů nebo magazínů. Zajišťujeme modelky a modely pro fotografování kolekcí, výběr outfits pro fotografování editorialů a články o módních trendech. Kompletní produkci magazínu na klíč /od stylingu, foto, grafiky, tisku a distribuce / jsme realizovali například pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo.

Je li nám zakázka zadána reklamní agenturou obchodního centra, plně respektujeme její pozici a službu pak dodáváme formou out-sourcingu jako subdodavatel pouze v požadovaném rozsahu.