FULLSERVICE IN FASHION PROMOTION

PRODUKCE MÓDNÍHO EVENTU NA KLÍČ

Jsme fullservice event agency in fashion promotion. Společně s ověřenými dodavateli vytváříme skupinu, která zajístí kompletně na klíč váš módní event, spojený s propagací módy a představení nových kolekcí formou módního eventu, ať již v síti prodejen nebo formou speciální společenské akce.

Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO. 

Co umíme:

  • STORE OPENING (OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY S MÓDOU), SALES EVENT, SHOPPING DAYS, NIGHSHOPPING, VIP SHOPPING, PRODEJNÍ AKCE, MÓDNÍ EVENT / MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V PRODEJNĚ PRO VIP ZÁKAZNÍKY. Zajistíme módní prezentaci, hostesky, světla, zvuk, popř. pohoštění a další. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara a Hugo Boss Brno, Steilmann, Armani Olympia Brno, Gerry Weber, pfb Concept Store a řada dalších.
  • FOTO A VIDEO produkce, oslovení  a zajištění fotografů, modelek a modelů  včetně influencer´s.  Vytvoříme a nafotíme inspirativní outfits ze zboží, které máte různě uložené na stojanech v prodejnách, aby inspirovaly další stovky vašich možných zákazníků k nákupu webu, instagramu, nebo ve facebookových albumech.
  • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto produktů, zajištění modelek a modelů po grafiku , tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.
  • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY –  minipřehlídky na výstavní expozici jako upozornění na vaši značku. Reference např. firma Ptak Poland, Triumph, Luna Lingerie, Blažek, Steilmann, Pleas Schiesser International, Sariana Dessous a desítky dalších.
  • HOSTESKY NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. Reference např. Peek and Cloppenburg, S Oliver.
  • FASHION ROAD SHOW MÓDNÍ ZNAČKY – seriál módních přehlídek několikrát denně před nebo ve vašich prodejnéch v obchodních centrech a dalších místech, zaměřených na oslovení okolojdoucích zákazníků. 
  • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – účast na takových společenských akcích, kde oslovíte přímo vaší cílovou skupinu dle typu vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod). Reference například prezentace na Miss Brno, golfových turnajích, přehlídky mladé módy v klubech s vysokou návštěvností

 ORIENTAČNÍ CENA FASHION  EVENTU NA PRODEJNĚ – 4 hodBEZ DPH
Světla, zvuk – základ20 000,-
Red Carpet dle m2 – nákup, instalace do 30 m26 000,-
Welcome drink & Finger Food 50 osob / dohodou /30 000,-
4 hostesky Welcome6 000,-
Komorní módní přehlídka 8 models30 000,-
Moderace12 000,-
DJ podkres6 000,-
Produkční eventu6 000,-
Produkční odměna20 000,-
PŘÍKLAD REPREZENTATIVNÍHO FASHION EVENTU NA PRODEJNĚ135000,-
DALŠÍ SLUŽBY
Fotostěna10 000,-
Fotoreport6 000,-
Videoreport20 000
Fashion TV od:55 000,-
Top Star TV od:90 000,-
Umělci, VIP, Influenceřidohodou
Show program a efektydohodou
Stage, Led projekce a další technikadohodou

Těšíme se na spolupráci a potřebujete li jakoukoliv informaci, neváhejte a zavolejte. (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU