MÓDNÍ PŘEHLÍDKA PRO:

ODĚVNÍ FIRMY A PRODEJNY A NÁVRHÁŘE:

Abyste udrželi své zákazníky a motivovali je k opakované návštěvě, je třeba o ně pečovat, věnovat se jim, uspořádat pro ně několikrát ročně zajímavé milé a příjemné akce. Módní přehlídka s následným prodejen je nejúčinnější podporou prodeje, protože jedině předvedením kombinací outfitů dáte svým zákazníkům inspiraci a chuť nakupovat! Ať jde o velkolepou akci s podiem, světly, zvukem, doprovodným programem, top modelkami a miss a známým moderátorem nebo o malou komorní přehlídku. Vaše akce na podporu prodeje se může se uskutečnit v prodejně nebo třeba v hezkém pronajatém zajímavém prostoru i s dalším doprovodným programem.

Nabízíme vám několik možností spolupráce a bylo by nám ctí, pokud se na nás obrátíte:

1.ZAJIŠTĚNÍ MODELEK A MODELŮ AGENTUROU

VYBERTE SI MODELKY A MODELY ZA NAŠÍ DATABÁZE

A/ Chcete li si produkovat módní přehlídku sám/a, nabízíme vám pouze službu zajištění profesionálních pohybově nadaných modelů a modelek agentury s několikaletými zkušenostmi v předvádění modelů.

Můžete si předvybrat z našich stránek vaše typy (prosím sledujte i místo jejich pobytu s ohledem na místo konání).  Vaše typy označte „+“, čímž se vám vytvoří váš preferovaný výběr, který najdete vpravo nahoře pod odkazem „výběr“. Zaslaný výběr stáhněte jako PDF a zašlete nám poptávku emailem, včetně případné cenové nabídky pro modelky/ modely. Obratem vám sdělíme možnosti a časové dispozice.  Orientační ceník profesionálních modelek pro vaši orientaci najdete níže, je však možné, že modelky a modelové rádi přijmou i vaši nabídku, liší li se od ceníku a mají li v daném období volno.

2. PRODUKCE – MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

B/ Produkce módních přehlídek je naší hlavní činností od roku 1992. Zadáte li nám módní přehlídku na klíč, budete bez starostí, komplikací a nervozity.  Vybereme outfity ve spolupráci s vámi, probereme návrhy konceptů, od klasické fashion show  choreografie  „ala Milano/Paris“ až po naši nejsilnější stránku, a to od našich klientů nejžádanější produkci přehlídky jako show, plné dynamických, akčních a tanečních prvků, dle stylu kolekce.  Následně již vše připravíme a v den akce se nebudete muset o přehlídku a organizaci starat.  Bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno a vše dobře dopadne. Slibujeme, že dopadne. Klidně se můžete posadit do první řady a bavit se.

3. MÓDNÍ PŘEHLÍDKA KLASICKOU FORMOU

D.F.C. FASHION CLUB je modelingovou agenturou, která má za sebou řadu úspěšných prezentací kolekcí módních návrhářů. Plně respektujeme představy a vize autorů kolekcí, které jsme schopni přenést do realizace a umocnit je špičkovou technikou, videoprojekcí a extravagantní hudbou. Nabízíme vám naše služby v kompletním zajištění módní přehlídky.  Autor videí Citypark : Lukáš Zeman GSM: +420 773 570 479


ORIENTAČNÍ CENÍK MODNÍ PŘEHLÍDKY

Nabídka níže zahrnuje nejčastěji používané typické varianty eventových přehlídek, včetně zpracování návrhu choreografií a předpřípravu přehlídky mimo den akce, týmu modelek nebo modelů a obvyklého nezbytného personálu odborníků v zázemí přehlídky v den akce (obvykle dalších 4 – 5 dalších osob nezbytných pro profesionálně řízenou show – choreograf, produkční, 1 – 2 šatnáři a agenturní DJ u zvuku). Přesný návrh ceny vám zašleme ve formě kalkulačního listu poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru. Lze samozřejmě sjednat i jiné možné varianty a kombinace.

Podle vašich možností a požadavků pro vás sestavíme buď náš top výběr, schopný splnit naše nároky na show a podání choreografií, který pečlivě sestavujeme z profesionálních modelek a modelů z celé ČR nebo z nových talentů agentury (New Faces) v případě, kdy cena je na prvním místě. Umíme tedy s cenou „pracovat“, abychom se dohodli.  Pokud máte na přehlídku určitý předpokládaný budget, jednoduše nám nabídku pošlete a my zareagujeme s návrhem řešení. Vždy chceme najít řešení win – win.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRODUKCE PŘEHLÍDKY NEBO ZAJIŠTĚNÍ MODELŮ (BEZ DOPRAVY)BEZ DPH
Zajištění profesionálních models bez další účasti agentury  – min 1200,- / obvykle 2400,- (6hod vč. příprav)400 Kč / h
Zajištění Life Style Models z databáze Hostesky  – Life Style – nástupní sazba min 1000,-300 Kč / h
Klasická minipřehlídka (6 x místní lifestyle modelka, 1x vedoucí akce, 2 hod příprava + přehlídka) od:18 000,-
Klasická minipřehlídka profesional (6 x profesionální model + backstage  a produkce)26 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW  – 8 models  Nejčastější forma přehlídky na firemní akci36 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 10 models  Nejčastější forma přehlídky na firemní akci41 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 12 models  Nejčastější forma přehlídky na firemní akci48 000,-
VELKÁ IMAGE FASHION SHOW s celodenní přípravou, nácviky, celostátní top team agentury, choreografie, backstage service:  od70 000,-
Předprodukce mimo den akce – výběr a styling kolekce na přehlídku u komerčních přehlídek (480 Kč/h) – je li třeba3 – 5000,-
Líčení a česání – modelky zvládají samy. V případě požadavku zajistíme profesionální tým hair & make updohodou

 CO ZNAMENÁ PŘEHLÍDKA FULLSERVICE NA KLÍČ

Fullservice = kontakt – sestavení kalkulace přehlídky na klíč. Příprava přehlídky vyžaduje několikadenní přípravu spojenou s náklady tzv. předprodukce: (-3. den: prohlídka prostor konání, konzultace, bez dopravy, – 2 den: výběr a příprava kolekce u klienta – převzetí kolekce – doplnění módními doplňky, -1. den:  sestavení choreografie a designu přehlídky).  Den akce: doprava týmu na akci – realizace módní přehlídky /modelky, modelové, zvukař, šatnářky, inspicient, choreograf, vizáž.  OSA a Intergram –  hradí hlavní pořadatel akce.  Někdy následuje + 1 den: vrácení kolekce oděvní firmě. Další služby nad rámec základního balíčku jsou kalkulovány zvlášť, jsou li nutné dle charakteru akce: Stavba scény, mola, světel, videozáznam, fotodokumentace, moderace.

Dle příkladu cen vidíte, že ceny jsou skutečně ve velmi velkém rozpětí. Zašlete nám, prosíme, popis akce na email (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz nebo volejte +420 602 730 104. Obratem Vám pošleme návrh kalkulace.


FULLSERVICE IN FASHION PROMOTION

PROPAGACE A REKLAMA ODĚVNÍ ZNAČKY

Nabízíme kompletní balíček služeb podpory jakékoliv oděvní značky na našem trhu. Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, tyto služby poskytujeme po částech nebo i uceleně již více než 20 let, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO.

Je prokázáno, že v případě podpory prodeje oděvní značky a módy jsou nejúčinnějšími formami pro přesvědčení k nákupu katalog oděvní firmy, videoreklama, módní přehlídka a fotoeditorial, tedy formy prezentující konkrétní outfity oděvní firmy. Velkoplošná reklama a reklama v rádiích má smysl v případě propagace nové značky na trhu, uvedení nebo udržení povědomosti o značce, popřípadě u kampaní o nové prodejně, slevách, výprodejích. Ovšem i v tomto případě je třeba outdoorovou kampaň podpořit podlinkovými aktivitami, kterými jsou opět formy prezentující konkrétní outfity (katalog, video, módní přehlídka), čímž se kruh uzavírá.

Jste li reklamní a eventová agentura, fotograf, grafické studio, nabízíme vám spolupráci jako subdovavatel formou outsourcingu v té části služeb, o které projevíte zájem. Nejsme konkurence, ale partner. Naše modelingová agentura vám poskytne veškeré požadované subdodávky, při plném respektování etiky v té formě, že se nedopustíme konkurenčního jednání.

ODĚVNÍ FIRMA – REKLAMA

  • STYLING A REKLAMNÍ IMAGE FOTO. Video ukázka produkce Freeport
  • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto produktů, zajištění modelek a modelů po grafiku a tisk. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších. Video ukázka produkce Olympia
  • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY – zajistíme hostesky, mini kontraktační show, modelky a modely na předvedení outfitů odběratelům, popřípadě minipřehlídky na výstavní expozici jako upozornění na vaši značku. Reference např. firma Ptak Poland, Triumph, Luna Lingerie, Blažek, Steilmann, Pleas Schiesser International, Sariana Dessous a desítky dalších.
  • HOSTESKY NA AKCE NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. Reference např. Peek and Cloppenburg, S Oliver.
  • PODPOŘÍME VÁŠ PRODEJ A ZVÝŠÍME OBRAT FORMOU LOOKBOOK – vytvoříme a nafotíme inspirativní outfits ze zboží, které máte různě uložené na stojanech v prodejnách, aby inspirovaly další stovky vašich možných zákazníků k nákupu (například ve formě nabídky „outfity týdne“, „outfity měsíce“). Finální outfity lze pak pravidelně aktualizovat na webu nebo ve facebookových albumech vaší prodejny nebo obchodního centra, kde máte obchodní jednotku. Přímo tak podpoříte prodej aktuální nabídky v prodejně. Reference např. Forum Nová Karolina a Olympia Brno, kde jsme všechny kolekce na módní přehlídky nafotili a zveřejnili na stránkách nákupního centra ve formě webového katalogu.
  • PODPORA PRODEJE FORMOU módní přehlídky pro vaše odběratele a cílovou skupinu, včetně zajištění prostor, programu, ozvučení, světel, mola, moderátora, cateringu
  • ROAD SHOW A SERIÁL PROMO PŘEHLÍDEK – nízkorozpočtové módní přehlídky k přilákání zákazníků před prodejnou. Seriál módních přehlídek několikrát denně před prodejnami v obchodních centrech a dalších místech, zaměřených na oslovení okolojdoucích zákazníků. Reference například Tesco Stores při uvádění nových privátních značek v celé ČR a SR.
  • STORE OPENING, NOVÁ PRODEJNA, SALES EVENT, NIGHSHOPPING, PŘEHLÍDKA PRO VAŠE V.I.P přímo v prodejně – zajistíme módní prezentaci, hostesky, světla, zvuk, popř. pohoštění a další. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara a Hugo Boss Brno, Steilmann, Armani Olympia Brno, Gerry Weber a řada dalších. VIDEO YOUTUBE: Příklad STORE OPENING MÓDNÍ PŘEHLÍDKA Peek & Cloppenburg nebo Aeronautica Militare, Plaza Fashion Store
  • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – s novou kolekcí je třeba jít za zákazníkem. Nabídneme vám účast na takových společenských akcích, kde oslovíte přímo vaší cílovou skupinu dle typu vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod). Reference například prezentace na Miss Brno, golfových turnajích, přehlídky mladé módy v klubech s vysokou návštěvností.
  • Foto reference: zde

Neváhejte nás kontaktovat. Zeptejte se na cokoliv hned: (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU