MODELKY A MODELOVÉ NA MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

VYBERTE SI Z NAŠÍ DATABÁZE. JE ZBYTEČNÉ HLEDAT JINDE.

Jste li návrhářka, návrhář, produkční, choreograf, majitel/ka oděvní firmy a  chcete li si produkovat módní přehlídku sám/a a rád/a byste si objednal/a na vaši módní přehlídku manekýnky, manekýny, přičemž nepožadujete další služby agentury,  bez váhání se na nás obraťte V naší databázi máme většinu českých známých profesionálních pohybově nadaných modelů a modelek  s několikaletými zkušenostmi v předvádění modelů, které osobně  známe. Kromě profesionálů vám můžeme nabídnout i modelky a modely, kteří zkušenosti a reference teprve získávají a rádi přijmou i nabídku je li váš rozpočet omezen. Zajistíme za vás oslovení, organizaci týmu, smluvní záležitosti a administrativu, spojenou s úhradami jednotlivým modelkám či modelům.

JAK POSTUPOVAT

Napište nám místo, datum,  čas příjezdu, čas odjezdu, předpokládanou časovou zátěž, harmonogram dne, o jaký styl oblečení se jedná. Pokud je nutná účast modelek či modelů na jakýchkoliv přípravách mimo den akce, castingu či fittingu mimo den akce, prosíme, nezapomeňte tyto velmi důležité detaily uvést také. Uveďte také, prosím, návrh honoráře, který máte k dispozici.

A/ S vaší nabídkou oslovíme desítky modelek a modelů a obvykle do druhého dne vám zašleme nabídku, fotografie a doporučení s komentářem o schopnostech jednotlivých členů týmu, kteří o vaši nabídku projevili zájem.

B/ Můžete si předvybrat z našich stránek vaše typy (prosím sledujte i místo jejich pobytu s ohledem na místo konání).  Vaše typy označte „+“. Zaslaný výběr stáhněte jako PDF a odešlete nám poptávku emailem, včetně případné cenové nabídky pro modelky/ modely. Obratem vám sdělíme možnosti a časové dispozice.

Orientační ceník profesionálních modelek pro vaši orientaci najdete níže. Je však možné, že modelky a modelové rádi přijmou i vaši nabídku, liší li se od ceníku a nejsou v daném období bookování na jinou zakázku.

CASTING – FITTING MIMO DEN AKCE

Po dohodě můžeme pro vás uspořádat rovněž casting, kdy se s modelkami a modely, kteří jsou k dispozici v termínu jak castingu, tak i přehlídky a o nabídku mají zájem, můžete setkat osobně a vybrat si. Prověříme za vás  a předem sdělíme předpokládaný počet účastníků, kteří se účastní castingu a ušetříme vám spoutu času.

ORIENTAČNÍ CENÍK

ORIENTAČNÍ CENÍK  ZAJIŠTĚNÍ MODELEK A MODELŮ (bez další účasti agentury)BEZ DPH
Zajištění Profesionálních Fulltime Models  – od 1200,- / obvykle 2500,- (6hod vč. příprav)400 Kč / h
Zajištění Life Style / Advanced Models  – od 1000,-300 Kč / h
Celodenní akce, návrhářské přehlídky  – dohodounabídněte
Fitting mimo den akce 360 Kč + 150 Kč/h každá další hoddohodou
Čekací doba z programových důvodů u vybraných akcí 150 Kč / hdohodou
Čas na cestě, cestovné, castingdohodou

Příklad: Tým sestavený agenturou pro MÓDA 1342 Pardubice

  • Foto reference: zde

Neváhejte nás kontaktovat. Zeptejte se na cokoliv hned: (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU