SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA

 1. ročník Futurum Svatební veletrh Brno

Jako jediný veletrh v Brně pro vás máme neodolatelnou nabídku. Termín veletrhu je volen jako poslední svatební událost v zimě před zahájením svatební sezony a dle dlouhodobých zkušeností dochází k realizaci drtivé většiny objednávek právě v tomto období.

Předpokládáme, že jste si po návštěvě předchozích podobných akcích udělali obrázek, inspiraci, shrnuli kontakty a výhodné nabídky a již poučeni možná právě v rámci námi pořádaného veletrhu již přikročíte ke konkrétním objednávkám.

Co vás čeká  – Výhody pro vás – vystavovatele i návštěvníky:

 • Dle našich měření navštíví obchodní centrum v průběhu svatebního víkendu téměř 25 000 návštěvníků, z nichž velká část navštíví i Svatební veletrh (je to o 23% více než průměrný víkend v tomto období).
 • Vstup na veletrh je pro návštěvníky zdarma!
 • Módní přehlídky pro majitele salónů s kolekcí svatebních a společenských šatů. Jako novinku připravíme v prostorách veletrhu fitting room, kde si můžete šaty rovnou vyzkoušet a pořídit si fotodokumentaci.
 • V rámci veletrhu chceme ukázat a prezentovat i módu pro svatebčany, zkrátka společenskou módu pro celou rodinu.
 • Plánujeme také soutěže na Instagramu a Facebooku i v rámci veletrhu o hodnotné ceny.
 • Akci rovněž podpoříme kulturním vystoupením skupiny 05 a Radeček a dalším show programem, od kterého očekáváme další zvýšení návštěvnosti.
 • Atraktivní módní přehlídky v produkci modelingové agentury DFC FASHION CLUB www.dfc.cz.
 • S příchozím výročím pro vás chystáme nový vzhled a úpravy programu. Nehodláme měnit dosavadní úspěšné a ověřené prvky veletrhu, jen je dále rozšířit.
 • Věříme, že si účast opět nenecháte ujít
 • Jste vystavovatel a máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás:

Pořadatel: OC Futurum Brno

a organizační zástupce:

Agentura D.F.C. Fashion Club

ičo: 403 819 943, dič: CZ 6304111396

Email: produkce@dfc.cz, Telefon:  Júlia Fádlerová, +420 604 256 546

A na co vše se můžete těšit ?

Svatební šaty / Společenské Šaty / Dětské šaty / Spodní prádlo / Pánské obleky / Obuv/ Svatební dekorace / Svatební e-shopy / Inventář/ Svatební agentury / Organizace svateb na klíč / Svatby v zahraničí/ Svatební cukroví / dorty/ Snubní prsteny / Šperky / Doplňky/ Hudba / zábava / Rozlučka se svobodou/ DJ

/Květiny/ Svatební vozy –  půjčovna, pronájem/ Hotely / Restaurace / Pronájmy prostor / Zámky / Obřadní místa / Reality/ Svatební oznámení / tiskoviny/ Kadeřnictví / vizáž / Kosmetické salony / Wellness / Péče o tělo

Foto / video / polygrafie/ Víno / Alkohol / Catering /Nápoje/ Pořízení nového bydlení/ Vybavení  domácnosti

Spotřební  elektronika / Změna pojistných smluv/ Poskytování  hypoték /Poskytování půjček a úvěrů

Právní poradenství/předmanželské smlouvy

 

Kdo jsme: Jsme produkční a modelingová agentura, pověřená pořadatalem – nákupním centrem FUTURUM BRNO ke spolupráci na 15. ročníku Svatebního veletrhu. Stáli jsme u začátků a vzniku tohoto projektu v letech 2005 – 2013. Dříve jsme také zajišťovali produkce módních přehlídek na Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat Praha a do současnosti nás najdete i na Svatební Show v galerii Vaňkovka, pořádané agenturou Naive.

Těšíme se, že všechny své zkušenosti  tak můžeme uplatnit na 2020 Svatebním veletrhu Futurum Brno, a to jak v oblasti skvělých módních přehlídek, tak produkce tradiční akce  ve spolupráci s Vámi, milí hosté, návštěvnící a vystavovatelé.

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU!