ZAJIŠTĚNÍ MODELEK A MODELŮ NA MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

  • V naší databázi máme  zkušené modelky a modelky s mnohaletými zkušenostmi s předváděním i krásné nové tváře, které zkušenosti získávají.  
  • Manekýnky a manekýni jsou z celé republiky a podle vašeho zadání vám navrhneme tým, logistiku a optimalizaci nákladů případné dopravy, ať se vaše akce koná v jakémkoliv místě na světě. Máte li zájem jen o konkrétní modelku nebo model, samozřejmě je oslovím.
  • Zašlete mi prosím informace o vaší módní přehlídce, datu, místa, jaký styl oblečení se bude předvádět, čas příjezdu a odjezdu a požadavky na model/ku. Ceník obvyklých odměn, za které zkušené manekýnky a manekýni naší agentury nabídky přijímají, najdete níže (s výjimkou SPECIAL BOOKING, u kterých se jedná smluvně). Máte li však vlastní nabídku odměny bez ohledu na ceník, určitě ji pošlete společně s informacemi. Ověřím u všech námi zastupovaných modelek a modelů možnost účasti  a zašlu vám nabídku zájemců.
  • Kontaktuje mě na email dfc@dfc.cz nebo mi zavolejte po 11 hodině denně na telefon +420 602 730 104.  Dušan Fádler 🙂 
MODELKY  A MANEKÝNY – ORIENTAČNÍ CENÍK DPHKč/h
Profesionální Fulltime Models  – obvykle 2500 Kč, min. 1800 Kč  400,-
LifeStyle Models / New Faces Models  – min. 1200 Kč 250,-
Fitting mimo den akce 360 Kč + každá další hod.150,-
Čas na cestě, podle destinace popř. dohodou100,-
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT NAVÍC – MÁTE LI ZÁJEM – ZKUŠENÝ BACKSTAGE TÝM 
Inspicienta – produkčního choreografa přehlídky, který řídí tým na místě: 2000 Kč /1. hod + 400,-
DJ – music design and play, vč našeho přehrávače a mixu: 1200 Kč/1.hod + 360,-
Backstage vedoucí šatny, která dohlédne na vaši kolekci na akci: 800 Kč / 1.hod +250,-
Návrhy a konzultace hudby z naší hudební databanky na vaši fashion show (mimo den akce)360,-
Ozvučení vaší akce do cca 150 hostů3000,-
Make up artisty / líčení / česání – obvykle 3600  – 6000 / artistdohodou

Časy se počítají od vámi požadovaného příjezdu do skončení produkce. 


ZAJIŠTĚNÍ  VAŠEHO FASHION EVENTU NA KLÍČ

Jsme fullservice art & event agency in fashion promotion. Ať je váš event malý nebo velký,  společně s ověřenými dodavateli vytváříme skupinu, která zajístí kompletně na klíč formou společenské kulturní akce váš módní event, spojený s propagací módy a představením nových kolekcí. Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO. Balíček produkce zahrnuje lightdesign, stagedesign, red carpet, welcome drink & finger Food, hostesky, módní přehlídku, moderaci, DJ podkres, vše pod vedením dramaturga eventu. Mezi další služby může patřit zajištění fotostěny, fotoreportu, videoreportu, účast umělců, honorovaných VIP a influencerů, show program a efekty, led projekce a další techniky.  Podle charakteru akce, celebrit a známých osobností na vaší akci umíme zajistit účast Fashion TV (od 55 000), Top Star TV (od 90 000).


Těšíme se na spolupráci a potřebujete li jakoukoliv informaci, neváhejte a zavolejte. (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU