Model management

BYDLÍŠ NEBO STUDUJEŠ V BRNĚ?

MODELKA / MODEL: JSTE ŽENA, MĚŘÍTE ALESPOŇ 175 CM A VAŠE MÍRY PRSA – PAS – BOKY JSOU CCA 90 – 60 – 90 CM?  NEBO JSTE MUŽ NAD 20 LET A VÝŠKOU NAD 185 CM?

MÁTE POHYBOVÝ TALENT A CHCETE PŘEDVÁDĚT S NÁMI NA MÓDNÍCH PŘEHLÍDKÁCH? 

Chcete mít slušné honoráře a hledáte super partu?

MOŽNÁ PRÁVĚ VY JSTE NAŠE BUDOUCÍ STAR!

(POKUD NESPLŇUJETE MÍRY A POŽADAVKY NA VÝŠKU, NELAMTE SI HLAVU A STAŇTE SE HOSTESKOU. Nabídku zašlete na email hostesky@dfc.cz)


NEJSTE Z BRNA? NEVADÍ!

Pokud bydlíte v jiné části naší republiky, máme nabídku spolupráce u zakázek, které máme pro naše klienty ve vašem místě pobytu nebo s klienty vyjednáme dopravu. Je u nás každodenní praxí, že si vás, patříte li do našeho hlavního top teamu, ať bydlíte kdekoliv, povoláme na akci v jiných částech republiky, jen je třeba se na místo akce dopravit nebo zajistíme dopravu my. Více a jak na to se dozvíte níže v detailech.


STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

a vydělávej společně s námi jako modelka, hosteska, model, manekýn nebo manekýnka na klasických přehlídkách nebo v našem 

ENTERTAINMENT & ART & DANCE FASHION SHOW TEAM

CELÉ VIDEO O NÁMI PRODUKOVANÝCH PŘEHLÍDKÁCH, NA KTERÝCH SE MŮŽEŠ OBJEVIT I TY, SI MŮŽEŠ PROHLÉDNOUT ZDE:

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY SESTŘIH


Jak postupovat:

Zašlete nám na náš email ( podle typu vašeho zájmu – modeling / hostesing ) vaše představení. Bude skvělé, když nám o sobě něco napíšete. Co nás zajímá a napomůže k rozhodnutí k pozvání na pohovor je věk, výška, míry – objem prsa,pas,boky, tak, jak mají naše modelky a modelové uvedeno na našich stránkách. Vaše konfekční velikost, jakou si kupujete. U modelek velikost podprsenky. Uvítáme i informace o vaší znalosti o ovládání jazyků, zdali vás můžeme nabízet i zahraničním klientům. Uveďte města, ve kterých máte možnost bezproblémového ubytování a cestovného, aniž by Vám muselo být propláceno. Napište nám o sobě cca 5 – 10 vět, kdo jste, co je vaším koníčkem, jaké už máte za sebou modelingové či hostess zkušenosti, proč máte zájem o spolupráci, kde jste se o nás dozvědli a o jaké nabídky máte zájem. Nebojte se napsat, i když dosud žádné zkušenosti nemáte, třeba jste ale talent a my Vám pomůžeme. Nic tím neztratíte, jen získáte. Máte li již zkušenosti z jiných agentur či zakázek, uvítáme, i když to není podmínkou, pokud nám řeknete více o vaší dosavadní kariéře. Můžete si zkopírovat do emailu následující text, doplnit a poslat, moc se těšíme.

TEXT: „V modelingu pracuji od roku ….Doposud jsem pracoval/a na asi…módních přehlídkách, například pro (název nebo značka, místo, agentura, honorář). Jako fotomodel/ka jsem realizoval/a fotozakázky například pro …. Účastnil/a jsem se i soutěží miss, jako například: /název, získaný titul/. V zahraničí jsem pracoval/a pro zahraniční agentury… Mám – nemám zájem pracovat i jako promo – modelka či hosteska, promotér. Mezi mé reference v oblasti hostessingu patří práce například (akce, honoráře) … Mezi má talenty, které můžete využít patří… Napište nám i váš dosavadní cca příjem v modelingu a hostesingu za minulý rok, vaše obvyklé sazby například za módní přehlídku, pár příkladů reklamního focení a hodinovou sazbu hostesky / promotéra, kterou vám popřípadě platí jiné agentury či klienti. Budeme tak lépe vědět, zdali Vás můžeme zásadně posunout ve vašich příjmech.

Druhým zásadním krokem je zaslání vašich fotografií. Vždy nám prosím poštete tzv. snapshoty – tedy foto naživo, jak skutečně vypadáte (viz ukázka). A dále pak pár foto profesionálních, popřípadě setkartu. máte li. Našli jsme na webu zajímavý odkaz, kde si zadarmo můžete vytvořit a stáhnout jako PDF modelingovou setkartu. Takže pokud máte zájem, všechny nutné údaje můžete vyplnit , doplnit fotografiemi a poslat i pomocí tohoto webu: http://www.modelcard.biz/site/index

V případě, že se nám budete jevit jako zajímavý typ pro naši agenturu, ozveme se Vám cca během cca 14 dnů s pozvánkou na pohovor. Pokusíme se odpovědět všem, považujeme to za samozřejmou slušnost, přesto někdy / dle pracovní sezóny/ může naše odpověď trvat déle.  Pokud vám však přesto neodpovíme, prosíme, nezlobte se  a považujte tuto situaci za stav, že jsme s nějakého důvodu usoudili, že si myslíme, že bychom pro Vás angažmá neměli. Každá agentura má svůj určitý specifický pohled na ty modelů a modelek, kterými se chce prezentovat ke svým klientům, nebo – i když splňujete všechny podmínky pro modeling, je možné že již podobný typ v agentuře máme – prostě důvodů může být celá řada. Věříme, že nás postoj budete chápat. Děkujeme a těšíme se na možnou spolupráci.

Jak pro nás nafotit Snaphots – ukázka

snapshot1 SNAPSHOT-BODY

Kontakty

D.F.C. FASHION CLUB, Žižkova 61, 616 00 Brno
Hostesky: kontaktní email hostesky@dfc.cz
Modelky a modelové: kontaktní email dfc@dfc.cz
Telefonní číslo: +420 542 211 718 od 11.00 – 15:30
/pro modelky a hostesky, ohlašující návštěvu agentury v Open hours/

 


Jak se stát se modelkou / modelem / hosteskou

Detailní vysvětlení

Spolupráce s agenturou D.F.C. FASHION CLUB

A/ Jste li již profesionální model, modelka, hosteska, velice rádi vás zařadíme po setkání a pohovoru o možnostech spolupráce do nabídky naší agentury směrem k našim klientům, a to buď jako externě zastupovaný ALSO REPRESENTED  model/ka nebo v případě užší spolupráce pak do hlavního týmu.

B/ Pokud teprve získáváte informace, jak začít a je vám alespoň 17 let, všichni vám říkají, že to máte zkusit v modelingu nebo máte li pohybové nadání, nabízíme i vám možnost stát se modelkou, modelem, hosteskou nebo promotérem naší agentury a společně s námi si vydělat skvělé peníze ve výši desítek, ale i stovek tisíc korun.

I vám, stejně jako ostatním modelkám a modelům naší agentury, můžeme zajišťovat zakázky v oblasti reklamního fotografování reklamních materiálů, objednávat si vás na módní přehlídky pro naše klienty, získávat pro vás další zakázky na základě naší aktivní činnosti ve váš prospěch a účastí na castinzích, na které vás pošleme, protože usoudíme, že díky našemu model managementu a lobbingu ve váš prospěch máme společnou šanci uspět. Díky naší společné spolupráci se objevíte na top modeligových událostech, pořádaných kdekoliv v České republice. Jsme agentura s celostátní a mezinárodní působností, se spoustou vlastních klientů a zakázek. Jsme jednou z nejvýkonnějších agentur v České republice v oblasti produkcí komerčních tanečních módních přehlídek na klíč pro naše klienty.

Máme zakázky v Čechách, na Moravě, Praze, dalších městech, v zahraničí. Pokud se chcete stát například hosteskou, zajímáte nás, ať bydlíte kdekoliv, protože jsme pro naše klienty rozšířili služby nad rámec klasické modelingové agentury o služby zajišťování reklamních promotion a činností, všeobecně nazývaných hostessing na území celé republiky.

Naše sídlo je v Brně. Pokud bydlíte na jižní Moravě nebo přímo v Brně, jsme přesvědčeni, že je pro vás větším přínosem mít svoji domácí hlavní agenturu v Brně, která vám umožní pracovat jako model/ka nebo hosteska přímo pro agenturu a její klienty. Uzavřete li například dohodu s agenturou v Praze, čeká vás v převážné míře neustálé cestování na castingy, přičemž výsledek castingu není nikdy jistý díky konkurenci dalších desítek modelek ucházejících se o stejnou zakázku. Nakonec možná časem zjistíte, že víc utratíte za cestování na castingy než vyděláte. To ale neznamená, že bychom castingy odmítali! Umíme odhadnout v případě zajímavého castingu, že bychom společně mohli uspět a pak sami doporučíme se castingu zúčastnit, protože jsme například s klientem vaši účast předjednali a má zájem o vaši účast.

Jelikož se doba za 20 let naší existence změnila, hodně nabídek se dnes odehrává na sociálních sítích bez oslovení modelingové agentury. Bohužel velká většina z nich je však pro modelky i hostesky nevýhodná, podceněná a zneužívající obrovské konkurence, kdy někteří „modelové a modelky“ jsou ochotni přijmout zakázku za odměnu, která naprosto neodpovídá výši obvyklé v profesionálním modelingu. Takové „modelky a modelové“ si neuvědomují, že ničí modelingový trh, způsobují všem poklesy honorářů, poškozují ostatní profesionální modelky a modely, ale i sebe sami a svoji hodnotu na trhu. Budeme vás ochraňovat před nevýhodnými nabídkami a stejně tak vás uchráníme před podezřelými nebo nevěrohodnými nabídkami, kterými se sociální sítě jen hemží. Všechny takové nabídky a klienty se snažíme ověřit, abyste se nedostal/a do problémů.

Nevěnujeme se žádným erotickým nabídkám a neposkytujeme žádné podobné služby.

Kdo jsme

D.F.C. Fashion Club je agentura, fungující jako profesionální firma od roku 1991 a naší činnosti se věnujeme jako našemu hlavnímu poslání. Nejsme scoutingová lokální agentura, vyhledávající nové tváře pro agentury v Praze, ani škola modelingu, skrývající za názvem modelingová agentura, které jde jen o to, dostat co nejvíce peněz za kurzovné. Nejsme domácí agentura, vedená jednou osobou, sedící doma u facebooku s mobilem, která si vede agenturu jako vedlejší činnost nebo hobby. Přidělujeme přímé zakázky loajálním zkušeným modelkám, modelům i hosteskám a promotérům na území celé Evropy. Nabízíme vám několik forem spolupráce, splňujete li naše kriteria. Máme pro vás připraveny honorované výkony pro naše klienty, fotografy, reklamní agentury, oděvní firmy a další. Chcete li zkusit světový modeling, představíme vás světovým modelingovým agenturám.

Jaká je perspektiva při spolupráci s naší agenturou?

Pokud Vás zařadíme našeho základního hlavního týmu, jste žádaným typem pro trh, mají o vás zájem klienti, líbí se nám váš přístup ke spolupráci a zodpovědnosti, máte chuť a skutečně chcete a účastníte se všech akcí, které se rozhodneme vám přidělit, pak můžete očekávat vysoké příjmy. Modelky a modelové agentury pocházejí z celé ČR i SR, přesto je však pravděpodobnost reálné úzké spolupráce podmíněna Vašimi možnostmi bezproblémového a levného dojíždění do Brna a častého kontaktu s námi. Nicméně v každém případě to stojí za to zkusit! Napište nám. Nic neztratíte, můžete jen získat.

 Zpráva pro rodiče, kteří nám chtějí nabídnout své ratolesti

Naše agentura nezastupuje děti a dětské modely mladší 15 let. Máme však občasné zakázky pro celou rodinu (např. znáte billboardy Aqualand Moravia?), kde je cílem oslovení rodin s dětmi. Můžeme vám nabídnout nepravidelnou spolupráci i pokud jste v jakémkoliv věku, pokud jste již někdy dříve měli s reklamním fotografováním zkušenosti. Pošlete nám fotografie a zařadíme vás do databáze.

Zpráva pro vás, jste li tanečník nebo tanečnice, tančil/a jste v taneční skupině

Máte li taneční nadání, jste li z Brna a okolí a máte zájem se stát modelem / modelkou a splňujete kriteria pro modeling, napište nám. Naším hlavním naším produktem jsou taneční módní přehlídky. Tanečníky z Brna a okolí preferujeme proto, že z Brna vyjíždíme na akce po celé republice společnou dopravou, občas je také třeba v Brně něco nacvičit a připravit a je pro nás lepší, máme li vás „poblíž“.

Jaká jsou základní kriteria pro typický modeling

Jako žena měříte 174 – 180 cm, vaše konfekční velikost je 36 – 38, jako muž máte 185 – 188 cm, konfekční velikost 50-52. Jste extrovertní, komunikativní, cítíte se být leaderem, máme sebedůvěru, nebojíte se vystupovat na veřejnosti.

Co nabízíme a co očekáváme – naše nabídka pro vás, která je “ fér „:

Každá spolupráce je podmíněna vzájemnými dobrovolně přijatými pravidly. Na základě naší schůzky společně přátelským pohovorem s vámi posoudíme, do jaké míry si „padneme do oka“. Co nám můžete nabídnout a stejně tak, co my Vám a jak Vám dokážeme změnit život a příjmy. Pečlivě si však i my vybíráme, komu nabídneme exkluzívní podmínky, stejně tak jako vy si určitě pečlivě vybíráte dobrou agenturu. Především, i když se nebráníme externí spolupráci, hledáme takové z vás, kdo je připraven nám ve vlastním zájmu důvěřovat a být k nám loajální. Pak budeme loajální i my vůči Vám a uděláme vše proto, abyste byl/a spokojená, dosáhnul/a úspěchu a finanční nezavislosti v rámci možností trhu modelingu. Nepovažujeme se za „jednu z agentur“, ale za seriózní, vstřícnou, vůči vám přátelskou a trhem ověřenou špičkovou agenturu D.F.C. FASHION CLUB, která je na trhu přes 25 let. Můžeme však také spolupracovat jen bázi volné externí spolupráce, zařazením do našeho týmu ALSO REPRESENTED. V tom případě vás oslovíme vždy, bude li třeba nebo si vás vybere některý z našich klientů.  Bude tedy na vašem rozhodnutí, chcete li se stát exkluzívní modelkou či modelem naší agentury, členem hlavního týmu, naší tváří, která nabízíme zakázky přednostně a pečlivě dbáme na to, aby vaše příjmy byly co nejvyšší v řádech desetitisíců ročně. Budete li modeling brát skutečně vážně a dokážete díky tomu podřídit i osobní život, tak můžete dosáhnout i statisíců korun. Je u nás řada modelek, které k nám přišly v 17 letech a jsou součástí našeho týmu s pravidelnými přijmy až do věku nad 30 let, a které si vydělaly za dobu působení v agentuře přes milion korun.

Nabídneme li Vám šanci stát se členem našeho hlavního týmu, pak se vůči vám zavážeme, že:

V případě, kdy budeme mít plnou kontrolu nad vašimi výkony, pak, za splnění podmínky, že dané možné zakázce modelk/ka vyhovujete ve všech parametrech, se jako agentura zavazujeme, že:

  1. zajistíme výkony pro prestižní firmy, módní návrháře a fotografy, s kterými jste dosud nespolupracoval/a a bez práce managerů agentury byste se do týmu na podobné eventy samostatně nedostal/a
  2. jste li začinající model/ka, získáte know how agentury, čímž se zvýší vaše celková profesionalita a zkušenost, díky které budete mít možnost získávat nové zakázky, na které byste bez profesionální podpory a činnosti agentury neměl/a možnost samostatně dosáhnout. Stanete se po uplynutí určité lhůty profesionálnější, vzdělanější, sebevědomější, a tím pádem žádanější než model/ka na volné noze.
  3. dozvíte se nové informace, včetně obvyklé výše honorářů za různé typy akcí tak, abyste se nestal/a obětí neseriozních či nevýhodných nabídek, kdy třetí strany zneužijí vaši neznalost např. ve formě podceněných honorářů často sdělovaných na Facebooku, za reklamní focení, kampaně, jiné zakázky, zneužití autorských děl a jejich užití apod., které snižují vaši hodnotu na trhu a pak už si nikdy nevyděláte slušné peníze.
  4. budeme vám přednostně přímo přidělovat zakázky, bez nutné účasti na castingu, není li to podmínkou, s ohledem na spravedlivost a poměrné rozložení zakázek i ostatním členům hlavního týmu. Počet a rozsah zakázek je však zpočátku závislý na vašich zkušenostech, talentu a schopnosti plnit požadavky agentury na výkon. Zejména u tanečních přehlídek, pokud nemáte agenturou požadovaný talent, může být uplatnění nižší
  5. budeme dbát, abychom vám nabídnuli co nejvýhodnější nabídky a nejvyšší možné honoráře, které umožní trh s ohledem na konkurenci, nebudete li své výkony poskytovat třetím stranám levněji, než by za ni účtovala agentura.
  6. pokud se opakovaně obrátí se zakázkou na agenturu stejný klient, který byl uživatelem vašeho výkonu dříve prostřednictvím agentury, tak prvotně agentura nabídne tuto zakázku opět vám a vás klientovi (věrnostní spolupráce), čímž se násobí vaše přijmy. Toto ujednání neplatí u módních přehlídek pořádaných agenturou a zakázek, kdy je požadováno nebo vhodné tým obměnit (klient si přeje například na jinou akci nové tváře)
  7. máme společný zájem na spolupráci za vzájemně přínosných podmínek. Agentura uvítá jakékoliv vaše podněty, aktivitu, nápady, kontakty na zajímavé klienty, na základě čehož vás kromě honorářů rovněž odměníme, získáte li možnost nabídnout agentuře zakázku z vlastních kontaktů nebo zdrojů, přičemž se nejedná o dřívějšího klienta agentury, ale nového a dojde k realizaci. V případě realizace vám agentura uhradí po úhradě klientem modelu podíl na zisku 20 % nebo i výše dohodou.
  8. Získáte li možnost nabídnout z vlastních kontaktů nebo zdrojů, zakázku i jiným modelkám, modelům agentury, s kterými jste seznámil/a na zakázkách agentury nebo díky agentuře DFC, přičemž se nejedná o klienta agentury, zavazujete se ji oznámit agentuře a agentura ji ve spolupráci s vámi zajistí, a po úhradě klientem vám vyplatí odměnu 20 % ze zisku, bude li zakázku zajišťovat agentura, nebo 35% v případě, že zakázku po dohodě a s vědomím, souhlasem a pověřením agentury zajistíte samostatně.

NAŠE DOHODA S VÁMI.

Očekáváme od Vás, že budete dodržovat alespoň základní pravidla i vy vůči nám, protože i tato pravidla jsou míněna ve váš prospěch. V případě spolupráce jsme partneři. Partneři by měli spolu dodržovat určitá pravidla, aby se vzájemně nepoškozovali.

Vaše příjmy a osobní hodnota na trhu: Pokud si seženete zakázku samostatně, třeba na Facebooku, chápete, že bez dohody s agenturou byste neměl/a poskytovat své služby napřímo bez zastoupení agenturou třetím stranám levněji, než Vám platí agentura.

Ve vlastním zájmu:  Zvažte, zdali nedochází ke střetu zájmů, bude li zastupován/a i jinou agenturou se sídlem či výkony v Jihomoravském kraji. Není přece možné, abychom s konkurencí soutěžili na trhu o stejného klienta tak, že vás nabídneme za nějakou cenu a stejně tak vás nabídne konkurence třeba i levněji, přičemž vám nabídne menší odměnu, než vám chceme zaplatit my. Jste li zastupována více agenturami, pak v takovém případě může agentura rozhodnout o zařazení pouze do kategorie ALSO REPRESENTED MODELS a kontaktovat pouze „dle potřeb agentury“.

Logická ochrana agentury: Díky činnosti agentury, která vám přidělila zakázku, dochází k vašemu novému kontaktu s třetími stranami, nejen s klienty agentury a konečnými příjemci výkonů, ale i ostatními účastníky, hosty, novými potenciálními klienty, s ostatními modelkami, modely, hosteskami (dále třetí strany). Tyto kontakty agentura je považuje za své obchodní vztahy, ke kterým získáváte postupně díky nám přístup a není proto v pořádku je zneužít ve vlastní prospěch a vlastně tak ošidit svého partnera – agenturu.

Naše ochrana před vámi: Slíbíte nám proto, že po určitou lhůtu poté, co vás pošleme na zakázku k našim klientům a třetím stranám s klientem souvisejícím, čímž se s nimi díky nám poznáte, pak od těchto klientů a stran nepřijmete pouze ve svůj prospěch žádnou modelingovou či hostesingovou nabídku bez vědomí, souhlasu a účasti agentury. Jistě chápete, že nejsme seznamka, ale profesionální agentura, jejímž zájmem je umožnit zakázku vám, ale také za to získat odměnu pro agenturu, aby mohla fungovat.  Chceme vám samozřejmě umožnit přijmout další nabídku od našeho klienta, ovšem za dohodnutých podmínek a min. výše honoráře, který jinak za Vás agentura účtuje na trhu a při zajištění odměny pro agenturu za přístup k novým kontaktům a příležitostem.

Ochrana agentury před konkurenčním jednáním a zneužitím kontaktů agentury: Jistě chápete, že není možné, abyste se sama chovala jako „agentura v agentuře“, jste li modelkou hlavního týmu agentury. Slíbíte nám tedy, že nebudete jiným modelkám, modelům, hosteskám hlavního týmu agentury nabízet či sdílet jakékoliv modelingové nabídky bez vědomí agentury a stejně tak nepřijmete bez našeho vědomí s dohody o podmínkách modelingovou nabídku od žádné modelky, modelu či hostesky, uvedené na webu agentury www.dfc.cz  v sekci „Modelky“ nebo „Modelové“ jako „…Main Team…“  My budeme samozřejmě rádi a rádi vám to umožníme, pokud o tom víme, souhlasíme, protože to není v rozporu s našimi zájmy, získáme odměnu za to, že jsme vám umožnili takové nabídky získat, protože bez naší spoluúčasti byste je nezískal/a. A jsme přece partneři. Víte, co to znamená spolupráce mezi partnery win – win? Tak to od Vás očekáváme. A pak budeme všichni spokojeni.

Těšíme se na Vás!