Model management

BYDLÍŠ NEBO STUDUJEŠ V BRNĚ?

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

MOST WANTED:

DANCE & FASHION SHOW MODEL

Máte li taneční nadání, popřípadě jste tančil/a v taneční skupině, jste li z Brna a okolí a máte zájem se stát modelem / modelkou a splňujete kriteria pro modeling, napište nám. Naším hlavním zaměřením  jsou i taneční módní přehlídky, kde můžeme využít váš talent!

MODELKA – POŽADAVKY:

17 – 28 LET, MĚŘÍTE ALESPOŇ 175 CM A VAŠE MÍRY PRSA – PAS – BOKY JSOU CCA 90 – 60 – 90 CM  

MODEL:

JSTE MUŽ NAD 20 LET A VÝŠKOU NAD 185 CM

EVENT & TRADE SHOW MODELKA A HOSTESKA

BAVÍ VÁS KOMUNIKACE S LIDMI, OVLÁDÁTE JAZYKY, JSTE MILÁ USMĚVANÁ A BAVÍ VÁS ORGANIZAČNÍ ČINNOST

Chcete mít slušné honoráře a hledáte super partu?

MOŽNÁ PRÁVĚ VY JSTE NAŠE BUDOUCÍ STAR!

NEJSTE Z BRNA? NEVADÍ!

Pokud bydlíte v jiné části naší republiky, máme nabídku spolupráce u zakázek, které máme pro naše klienty ve vašem místě bydliště / studia.

DĚTSKÉ MODELKY A MODELOVÉ:

Z hlediska našeho zaměření na módní přehlídky a reklamního fotografování pro dospělé naše agentura bohužel nezastupuje dětské modely nebo teenagers pod 18 let


Jak postupovat:

Zašlete nám na náš email ( podle typu vašeho zájmu – modeling / hostesing ) vaše představení. Bude skvělé, když nám o sobě něco napíšete.  Určitě napište, i když dosud žádné zkušenosti nemáte, třeba jste ale talent a my vám pomůžeme a odstartujeme vás do světa modelingu. Nic tím neztratíte, jen získáte.

Kroky k zahájení spolupráce:

 1. Pošlete nám několik vašich fotografií, kde je vás dobře vidět. Například pomocí tohoto odkazu  SETKARTA nahrejte 5 nejlepších fotek, soubor si stáhněte a  uložte do počítače a koncovku přejmenujte jako .PDF (Videonávod zde)
 2. K tomu nám vždy prosím poštete tzv. snapshoty v plavkách – tedy foto naživo, jak skutečně vypadáte.Udělejte si je klidně doma mobilem, jen ne prosím selfie. ( Usměvavý potrét a fotku celé postavy zepředu, zezadu a zboku). Zkuste přidat i pár hezkých póz, například podle stránky zde.
 3. Napište nám něco o sobě – klidně zkopírujte a doplňte tento text:  “ Je mi…. let, bydlím či studuji v …….. . Moje výška je ……cm a moje míry ……..prsa ………pas……boky, vážím ……. kg. V modelingu pracuji od roku ….Doposud jsem pracoval/a na asi…módních přehlídkách, například pro (název nebo značka, místo, agentura). Jako fotomodel/ka jsem realizoval/a fotozakázky například pro …. Účastnil/a jsem se i soutěží miss, jako například: /název, získaný titul/. V zahraničí jsem pracoval/a pro zahraniční agentury… Mám – nemám zájem pracovat i jako promo – modelka či hosteska, promotér. Mezi má talenty, které můžete využít patří…“.  Napište nám i váš dosavadní cca příjem v modelingu a hostesingu za minulý rok. Budeme tak lépe vědět, zdali Vás můžeme zásadně posunout ve vašich příjmech.
 4. SKVĚLÉ BY BYLO, MÁTE LI ZÁJEM JAKO MODELKA, NÁM NATOČIT A POSLAT VAŠI CHŮZI MOBILEM. UKÁZKA NAPŘÍKLAD ZDE: CASTING CATWALK

V případě, že se nám budete jevit jako zajímavý typ pro naši agenturu, ozveme se Vám cca během cca 14 dnů s pozvánkou na pohovor. Pokusíme se odpovědět všem, považujeme to za samozřejmou slušnost, přesto někdy /dle pracovní sezóny/ může naše odpověď trvat déle. Pokud vám však přesto neodpovíme, prosíme, nezlobte se  a považujte tuto situaci za stav, že jsme s nějakého důvodu usoudili, že si myslíme, že bychom pro Vás angažmá neměli. Každá agentura má svůj určitý specifický pohled na typy modelů a modelek, kterými se chce prezentovat ke svým klientům, nebo – i když splňujete všechny podmínky pro modeling, je možné že již podobný typ v agentuře máme – prostě důvodů může být celá řada. Věříme, že nás postoj budete chápat.

Kontakty

D.F.C. FASHION CLUB, Žižkova 61, 616 00 Brno
Hostesky: kontaktní email hostesky@dfc.cz   (chcete li pracovat jako hosteska)
Modelky a modelové: kontaktní email dfc@dfc.cz (chcete li pracovat jako model/ka, přičemž Vaše míry splnují kriteria pro modeling)


Jak se stát se modelkou / modelem / hosteskou

Detailní vysvětlení

Spolupráce s agenturou D.F.C. FASHION CLUB

Díky naší společné spolupráci se objevíte na top modeligových událostech, pořádaných kdekoliv v České republice. Jsme agentura s celostátní a mezinárodní působností, se spoustou vlastních klientů a zakázek. Jsme jednou z nejvýkonnějších agentur v České republice v oblasti produkcí komerčních tanečních módních přehlídek na klíč pro naše klienty.

Máme zakázky v Čechách, na Moravě, Praze, dalších městech, v zahraničí. Pokud se chcete stát například hosteskou, zajímáte nás, ať bydlíte kdekoliv, protože jsme pro naše klienty rozšířili služby nad rámec klasické modelingové agentury o služby zajišťování reklamních promotion a činností, všeobecně nazývaných hostessing na území celé republiky.

Naše sídlo je v Brně. Pokud bydlíte na jižní Moravě nebo přímo v Brně, jsme přesvědčeni, že je pro vás větším přínosem mít svoji domácí hlavní agenturu v Brně. Uzavřete li například dohodu s agenturou v Praze, čeká vás v převážné míře neustálé cestování na castingy, přičemž výsledek castingu není nikdy jistý díky konkurenci dalších desítek modelek.  Nakonec možná časem zjistíte, že víc utratíte za cestování na castingy než vyděláte. Umíme však odhadnout v případě zajímavého castingu, že bychom společně mohli uspět a pak sami doporučíme se castingu zúčastnit, protože jsme například s klientem vaši účast předjednali a má zájem o vaši účast.

Nevěnujeme se žádným erotickým nabídkám a neposkytujeme žádné podobné služby.

Kdo jsme

D.F.C. Fashion Club je agentura, fungující jako profesionální firma od roku 1991. Nejsme scoutingová lokální agentura, vyhledávající nové tváře pro agentury v Praze, ani škola modelingu, skrývající za názvem modelingová agentura, které jde jen o to, dostat co nejvíce peněz za kurzovné. Nejsme domácí agentura, vedená jednou osobou, sedící doma u facebooku s mobilem, která si vede agenturu jako vedlejší činnost nebo hobby. Nabízíme vám několik forem spolupráce, splňujete li naše kriteria. Máme pro vás připraveny honorované výkony pro naše klienty, fotografy, reklamní agentury, oděvní firmy a další.

Každá spolupráce je podmíněna vzájemnými dobrovolně přijatými pravidly. Na základě naší schůzky společně přátelským pohovorem s vámi posoudíme, do jaké míry si „padneme do oka“. Co nám můžete nabídnout a stejně tak, co my Vám a jak Vám dokážeme změnit život a příjmy. Pečlivě si však i my vybíráme, komu nabídneme exkluzívní podmínky, stejně tak jako vy si určitě pečlivě vybíráte dobrou agenturu. Máme hromadu zakázek v oblasti produkcí módních přehlídek, zejména v období vždy od února do dubna a září – listopadu. Kromě toho si vás kdykoliv může vybrat klient na reklamní fotografování, díky vašim fotografiím na našem webu. V přehlídkové mimosezóně, ale i během ní, pak můžete dále dosti zásadně navyšovat své příjmy jako event & promotion model/ka za modelingové honoráře na různých společenských a firemních akcích, veletrzích a výstavách, golfových turnajích. Jediné, čeho je na Moravě méně, jsou castingy a reklamy v televizi, popřípadě focení do magazínů, nemáte li čas dojíždět do Prahy. Bude tedy na společném rozhodnutí, chcete li se stát exkluzívní modelkou či modelem naší agentury, členem hlavního týmu nebo pouze spolupracující. Budete li členem hlavního týmu, budete přijímat většinu modelingových nabídek, včetně nabídek v oblasti promotions a eventů mimo hlavní sezónu a dokážete díky tomu podřídit i osobní život, budete oblíbená u klientů, můžete velmi rychle dosáhnout desetisíců korun. Je u nás řada modelek, které k nám přišly v 17 letech a jsou součástí našeho týmu s pravidelnými přijmy až do věku nad 30 let, a které si vydělaly za dobu působení v agentuře přes milion korun.

Co nabízíme a co očekáváme

Naše nabídka pro vás, která je “ fér „:

Po vzájemném setkání se dohodneme na formě spolupráce a zařazení do kategorie MAIN TEAM nebo ALSO REPRESENTED.

ALSO REPRESENTED:  Budete li mít zájem pouze o externí spolupráci, pak se vůči vám zavážeme, že:

 1. Vás budeme reprezetovat na našem webu vůči klientům
 2. Pokud na Vás přijde dotaz od našich klientů, budeme Vás kontaktovat s nabídkou
 3. Rozšíříte si tak možnosti zisku dalších zakázek díky vyhledávání určitých typů modelů či modelek našimi klienty na našem webu

MAIN TEAM: Nabídneme li Vám možnost stát se členem našeho hlavního týmu, pak se vůči vám zavážeme, že:

Za splnění podmínky, že dané možné zakázce vyhovujete ve všech parametrech, se jako agentura zavazujeme, že:

 1. zajistíme výkony pro prestižní firmy, módní návrháře a fotografy, s kterými jste dosud možná nespolupracoval/a a bez práce managerů agentury byste se do týmu na podobné eventy samostatně nedostal/a
 2. jste li pokročilá / pokročilý model/ka, se zkušenostmi a máte zájem přejít do naší agentury do MAIN TEAM, můžeme okamžitě začít společně vydělávat peníze
 3. jste li začínající model/ka, získáte know how agentury, čímž se zvýší vaše celková profesionalita a zkušenost, díky které budete mít možnost získávat nové zakázky, na které byste bez profesionální podpory a činnosti agentury neměl/a možnost samostatně dosáhnout. Stanete se po uplynutí určité lhůty profesionálnější, vzdělanější, sebevědomější, a tím pádem žádanější než model/ka na volné noze.
 4. dozvíte se nové informace, včetně obvyklé výše honorářů za různé typy akcí tak, abyste se nestal/a obětí neseriozních či nevýhodných nabídek, kdy třetí strany zneužijí vaši neznalost např. ve formě podceněných honorářů často sdělovaných na Facebooku, za reklamní focení, kampaně, jiné zakázky, zneužití autorských děl a jejich užití apod., které snižují vaši hodnotu na trhu a pak už si nikdy nevyděláte slušné peníze.
 5. budete li členem MAIN TEAM, budeme vám přednostně přímo přidělovat zakázky, bez nutné účasti na castingu, není li to podmínkou, s ohledem na spravedlivost a poměrné rozložení zakázek i ostatním členům hlavního týmu.
 6. budeme dbát, abychom vám nabídnuli co nejvýhodnější nabídky a nejvyšší možné honoráře, které umožní trh s ohledem na konkurenci, nebudete li své výkony poskytovat třetím stranám levněji, než by za ni účtovala agentura.
 7. pokud se opakovaně obrátí se zakázkou na agenturu stejný klient, který byl uživatelem vašeho výkonu dříve prostřednictvím agentury, tak prvotně agentura nabídne tuto zakázku opět vám a vás klientovi (věrnostní spolupráce), čímž se násobí vaše přijmy.
 8. máme společný zájem na spolupráci za vzájemně přínosných podmínek. Agentura uvítá jakékoliv vaše podněty, aktivitu, nápady, kontakty na zajímavé klienty. Získáte li možnost nabídnout agentuře zakázku z vlastních kontaktů nebo zdrojů a dojde k realizaci, agentura vám vyplatí odměnu jako podíl na zisku.

NAŠE DOHODA S VÁMI.

Očekáváme od Vás, že budete dodržovat dvě základní pravidla vůči nám, protože i tato pravidla jsou míněna ve váš prospěch. Partneři by měli spolu dodržovat určitá pravidla, aby se vzájemně nepoškozovali.

Logická ochrana agentury: Díky činnosti agentury, která vám přidělila zakázku, dochází k vašemu novému kontaktu s třetími stranami, nejen s klienty agentury a konečnými příjemci výkonů, ale i ostatními účastníky, hosty, novými potenciálními klienty, ale i s ostatními modelkami, modely, hosteskami. Tito lidé vám díky nám budou nabízet brzy další a další a nové zakázky. Tyto kontakty agentura je považuje za své obchodní vztahy, ke kterým získáváte postupně díky nám přístup. Není proto v pořádku je zneužít ve vlastní prospěch bez vědomí agentury  a „šidit“ tak svého partnera – agenturu, která se vám věnuje a pracuje ve váš prospěch.

Těšíme se na Vás!