PŘEDSTAVENÍ NOVÉ MÓDNÍ KOLEKCE

ORGANIZACE A ZAJIŠTĚNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

INTERNET, FACEBOOK, INSTAGRAM FASHION STORIES A DALŠÍ.

Jste majitelkou/ majitelem prodejny s módou nebo módním návrhářem? Pojďme společně vymyslet skvělou akci!  Naše práce nás baví a společně s Vámi se s radostí budeme podílet na Vašem V.I.P. FASHION EVENTu pro Vaše zákazníky. Módní přehlídka je pro ně společenským setkáním, emocí, kulturním zážitkem, pocitem exkluzivnosti, Vaším vyjádřením péče a motivací k nákupu. Představte jim Vaši novou módní kolekci a uspořádejte pro ně milou příjemnou akci, včetně  třeba i možnosti si outfity vyzkoušet nebo koupit. Nebo  formou online:-).

  • Svěříte li nám však dramaturgii a produkci módní přehlídky na klíč, bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno. Ano – je.
  • Těšíme se na možnost nabídnout Vám spolupráci. Zavolejte nebo napište:-).  Přijedeme za Vámi se Vám představit. (Dušan Fádler – Head of agency): dfc@dfc.cz, mobil: +420 602 730 104

Cena u velkých celodenních reprezentativních fashion shows je závislá na rozsahu příprav, předprodukce, účasti stylisty, počtu a zkušenostech modelek a modelů, nezbytných příprav, tvorby choreografií, hudebního designu, lidí v backstage, počtu pomocníků v šatně apod. Každá módní přehlídka je unikátní akcí a návrh ceny módní přehlídky na klíč Vám zašleme na vyžádání nebo probereme na osobní schůzce poté, co se seznámíme s Vaším zadáním.

MALÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA 

Pokud však jako majitel/ka butiku plánujete udělat malou milou  společenskou módní přehlídku vašeho módního butiku s celkovou délkou do cca 20 minut, tj. cca 30 outfits, s klasickou choreografií, kolekci si připravíte sami, zajistíte výpomoc 2 osob v šatně s oblékáním, vše zvládneme do 4 hodin od příjezdu do ukončení přehlídky, včetně fittingu na místě v den akce, zkoušky choreografie a líčení / česání,  pak za Vámi přijedeme jen s týmem modelek, jednou vedoucí produční inspicientkou choreografie a zvukařem, který připraví hudební design a na místě mix hudby. Orientační cenu módní přehlídky k diskuzi cca naleznete v tabulce. Je možné se dohodnout i na mixu profi modelek a krásných nových tváří a vytvořit pro Vás unikátní cenu na míru a  rozpočet, který na přehlídku můžete uvolnit. 

ORIENTAČNÍ CENA MALÉ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY (BEZ DPH)
POČET MODELS568910111213
MODELKA PROFESIONÁL22000248002760030400332003600038800 41600 44400
NEW FACE & EVENT MODEL/KA*180002000022000240002600028000300003200034000
OSTATNÍ VÍCENÁKLADY
FITTING A ZKOUŠKY MIMO DEN AKCE      První hodina 500,-  + každá další hodina: Kč/hod.360,-
CESTOVNÉ1 auto 4 osoby, není li možnost veřejné dopravy v Kč/km7,-
ČAS NA CESTĚV případě cesty přesahující 1 hod: Kč/h /osoba150,-
STORNO – ZRUŠENÍPo uzavření objednávky méně než 72 hod  před akcí (3 dny)30 %
STORNO – ZRUŠENÍPo uzavření objednávky méně než 24 hod70%

* NEW FACE: Modelka získávající praxi. EVENT MODELKA: Dívka, mající zakázky převážně jako organizační modelka / hosteska na různých eventech, přesto má i zkušenosti s módními přehlídkami a modelingem. Muži modelové – cenu řešíme smluvně

CO UMÍME:

  • PŘEDSTAVENÍ VAŠÍ NOVÉ KOLEKCE ONLINE. Tisíce Vašich možných zákazníků shlédnou módní přehlídku na Instagramu a Facebooku. Ukázky si můžete prohlédnout na našem Instagramu v sekci Stories #modniprehlidka, Reels na tomto odkazu
  • EXKLUZÍVNÍ SPOLEČENSKÝ GALAVEČER SPOJENÝ S PŘEDSTAVENÍM NOVÉ MÓDNÍ KOLEKCE
  • MÓDNÍ PŘEHLÍDKU V BUTIKU NEBO PRODEJNĚ, STORE OPENING (OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY S MÓDOU), SALES EVENT, SHOPPING DAYS, NIGHSHOPPING, VIP SHOPPING, PRODEJNÍ AKCE, MÓDNÍ EVENT.
  • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku, tisk a distribuci. 
  • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY –  minipřehlídky na veletrhu jako upozornění na Vaši značku. 
  • FASHION ROAD SHOW MÓDNÍ ZNAČKY – seriál módních přehlídek několikrát denně před nebo v prodejnách.
  • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – účast na takových společenských akcích, místech a lokacích, kde oslovíte přímo Vaší cílovou skupinu dle typu Vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod.)

 

Kontakt:

(Dušan Fádler – Head of agency): dfc@dfc.cz, mobil: +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU