PODPORA PRODEJE ODĚVNÍ ZNAČKY

ORGANIZACE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

INTERNET, FACEBOOK, INSTAGRAM FASHION STORIES A DALŠÍ.

Těší nás, že jste navštívili naše stránky. Jsme agentura, zaměřená na zajištění a produkci módních přehlídek pro oděvní firmy, butiky, návrháře, obchodní centra (více zde) nebo pořadatele akcí (více zde), hledající super doprovodný program.

ZAJIŠTĚNÍ ORGANIZACE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY PRO ODĚVNÍ FIRMU A NÁVRHÁŘE

Pokud plánujete uspořádat módní přehlídku, ať je velká nebo mini, velice rádi Vám nabídneme naše služby, náš support, zkušenosti z uspořádání stovek akcí od roku 1991. Obraťte se na nás a my pro Vás tuto akci umíme zajistit na klíč. Od konzultace sestavení outfitů do choreografií, scénáře hudby až po technické zabezpečení, moderátory a další. Pokud si akci pořádáte sami, nabídneme vám  modely a modelky  nebo „jen pomůžeme“ tam, kde je třeba, jako supervizi, backstage, choreografii…

  • Svěříte li nám však dramaturgii a produkci módní přehlídky na klíč, bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno. Ano – je.
  • Těšíme se na možnost nabídnout Vám spolupráci. Zavolejte nebo napište:-).  Přijedeme za Vámi se Vám představit. (Dušan Fádler – Head of agency): dfc@dfc.cz, mobil: +420 602 730 104

CO UMÍME:

  • FASHION SHOW ONLINE. Tisíce Vašich možných zákazníků shlédnou aktuální nabídku na Instagramu a Facebooku. Ukázky si můžete prohlédnout na našem Instagramu v sekci Stories #modniprehlidka, Reels na tomto odkazu
  • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SPOJENÝ S AUTORSKOU MÓDNÍ SHOW VAŠÍ KOLEKCE
  • MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V PRODEJNĚ PRO ZÁKAZNÍKY, STORE OPENING (OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY S MÓDOU), SALES EVENT, SHOPPING DAYS, NIGHSHOPPING, VIP SHOPPING, PRODEJNÍ AKCE, MÓDNÍ EVENT. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara, Hugo Boss Brno, Steilmann, Armani, Baťa VIP Shopping, pfb Concept Store, Plaza Fashion Store a další.
  • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku, tisk a distribuci. 
  • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY –  minipřehlídky na veletrhu jako upozornění na Vaši značku. 
  • HOSTESKY NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. 
  • FASHION ROAD SHOW MÓDNÍ ZNAČKY – seriál módních přehlídek několikrát denně před nebo v prodejnách.
  • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – účast na takových společenských akcích, místech a lokacích, kde oslovíte přímo Vaší cílovou skupinu dle typu Vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod.)

PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY NA KLÍČ

KLASICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – TANEČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

I když v dnešní době vládne online propagace na sociálních sítích, stále platí, že setkávání se a pozvání Vašich možných zákazníků na módní přehlídku je pro ně společenským setkáním, emocí, kulturním zážitkem, pocitem exkluzivnosti, Vaším vyjádřením péče a motivací k nákupu. Uspořádejte pro ně několikrát ročně zajímavé kulturní milé příjemné akce, spojené s prezentací Vaší kolekce, včetně možnosti třeba i vyzkoušet si outfity po módní přehlídce nebo koupit.

Jsme fullservice art & event agency in fashion promotion. Společně s Vaší produkční eventovou agenturou nebo popřípadě i s našimi ověřenými dodavateli zajistíme kompletně na klíč formou společenské kulturní akce Váš módní event, spojený s propagací módy a představením nových kolekcí. 

Každá módní přehlídka je unikátní akcí a návrh ceny módní přehlídky na klíč Vám zašleme na vyžádání poté, co se seznámíme s Vaším zadáním. Cena je závislá na rozsahu příprav, předprodukce, počtu modelek a modelů. Pokud si ovšem přejete pouze modelky, podle zadání a času a data Vám zašleme nezávaznou nabídku modelek , dostupných v termínu Vaší akce.  Ukázka a reference většího eventu / kulturní galavečer jako módní event při příležitosti 20 let založení obchodního centra/, který jsme zajistili kompletně na klíč nebo komorního eventu – opening prodejny značkové módy PFB Concept Store.

Kontakt:

(Dušan Fádler – Head of agency): dfc@dfc.cz, mobil: +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU