PODPORA PRODEJE ODĚVNÍ ZNAČKY

ONLINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

INTERNET, FACEBOOK, INSTAGRAM FASHION STORIES A DALŠÍ.

Dobrý den 🙂  Jmenuji se Dušan Fádler a velice rád s vámi proberu všechny možnosti.

ONLINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA JE AKTUÁLNÍM HITEM NAHRAZUJÍCÍM OMEZENÍ SHROMAŽĎOVÁNÍ.
NAŠE VIZE: NEFOŤTE – TOČTE!  – VIDEO NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH ZAUJME VÍCE NEŽ STATICKÉ FOTO

 • FASHION SHOW ONLINE je aktuální formou prezentace s kterou již máme zkušenosti. Tisíce vašich možných zákazníků shlédnou aktuální nabídku ve formě video stories, příspěvků a tagů na Instagramu a Facebooku, umožňující rychle přepínat mezi jednotlivými modely jako u katalogu.
 • Do výlohy si lze pak umístit obrazovky, na kterých běží online virtuální video fashion show – zákazníkovi se zalíbí outfit a jde si jej koupit
 • Vaši přehlídku sdílejte na svých sociálních sítích a my ji podpoříme sdílením na kanálech modelek a na našem budovaném lifestylingovém kanálu Instagramu agentury jakol bonus zdarma.
 • Orientační cena –  Skládá se z odměny modelu, typu osobnosti videokamaramana, případě stylisty, make up artist a následně času na střihy v klipu, v závislosti na zadání
 • Pilotní referenci si můžete prohlédnout na našem Instagramu v sekci Stories #modniprehlidka  na tomto odkazu

 

Co umíme dále:

 • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SPOJENÝ S AUTORSKOU MÓDNÍ SHOW VAŠÍ KOLEKCE
 • MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V PRODEJNĚ PRO ZÁKAZNÍKY, STORE OPENING (OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY S MÓDOU), SALES EVENT, SHOPPING DAYS, NIGHSHOPPING, VIP SHOPPING, PRODEJNÍ AKCE, MÓDNÍ EVENT /. Zajistíme módní prezentaci, hostesky, světla, zvuk, popř. pohoštění a další. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara a Hugo Boss Brno, Steilmann Metropole Zličín, Armani Olympia Brno, Baťa VIP Shopping, pfb Concept Store, Plaza Fashion Store a další.
 • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku , tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.
 • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY –  minipřehlídky na výstavní expozici jako upozornění na vaši značku. Reference např. firma Ptak Poland, Triumph, Luna Lingerie, Steilmann, Pleas Schiesser International, Sariana Dessous, Belinda, Astratex a desítky dalších.
 • HOSTESKY NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. Reference např. Triumph, Peek and Cloppenburg, S Oliver a další.
 • FASHION ROAD SHOW MÓDNÍ ZNAČKY – seriál módních přehlídek několikrát denně před nebo ve vašich prodejnéch v obchodních centrech a dalších místech, zaměřených na oslovení okolojdoucích zákazníků.
 • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – účast na takových společenských akcích, kde oslovíte přímo vaší cílovou skupinu dle typu vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod). Reference například prezentace na Miss Brno, golfových turnajích, přehlídky mladé módy v klubech s vysokou návštěvností

PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY NA KLÍČ

KLASICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – TANEČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

I když v dnešní době vládne online propagace na sociálních sítích, stále platí, že setkávání se a pozvání vašich možných zákazníků na módní přehlídku je pro ně emocí, kulturním zážitkem, pocitem exkluzivnosti, vaším vyjádřením péče a motivací k nákupu. Uspořádejte pro ně několikrát ročně zajímavé kulturní milé příjemné akce, spojené s prezentací vaší kolekce, včetně možnosti třeba i vyzkoušet si outfity po módní přehlídce nebo koupit.

 • Svěříte li nám dramaturgii a produkci vaší přehlídky na klíč, bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno. Ano – je.
 • Pokud si přehlídku chcete celou organizovat sami, zajistíme vám jen profesionální pohybově nadané modely a modelky 

Nabídka níže zahrnuje časté varianty přehlídek. Lze samozřejmě sjednat i jiné možné varianty a kombinace. Přesný návrh ceny vám zašleme poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru. Pokud máte na přehlídku určitý předpokládaný budget, jednoduše nám nabídku pošlete a my zareagujeme s návrhem řešení. Vždy chceme najít řešení win – win.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRODUKCE PŘEHLÍDKY (BEZ DOPRAVY)BEZ DPH
Základní mini přehlídka 6 x místní LifeStyle model, produkční choreograf19 000,-
Profesionální mini přehlídka 6 x profesionální model, 1 x šatnářka, choreograf, DJ mix od31 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 8 models, 1 x šatnářka, choreograf, DJ mix36 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 9 models, 2 x šatnářka, choreograf, DJ mix39 000,-
CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 10 models, 2 x šatnářka, choreograf, DJ mix42 000,-
VELKÁ IMAGE FASHION SHOW s celodenní přípravou, celostátní profi team, choreografie, backstage service od70 000,-
Předprodukce mimo den akce dle dohodnutého rozsahudohodou
Líčení a česání – modelky zvládají samostatně, popř. profesionální tým hair & make updohodou

Základní minipřehlídka: Tým modelek LifeStyle / krásné modelky sbírající  zkušenosti s předváděním / a produkční choreograf. Máte připravenou kolekci na vlastních štendrech, kterou s týmem nafitujete, na akci máte zajištěnou pomoc v šatně a vlastního zvukaře a hudbu. Produkční choreograf se postará o vedení týmu a správný průběh přehlídky.

Profesionální minipřehlídka: Viz základní přehlídka, zkušené profesionální  modelky a modelové, základní backstage team, s prvky fullservice.

CLASSIC & ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW: Fullservice produkce přehlídky na klíč. Po seznámení se zadáním nám předáte módní kolekci a o více se již starat nemusíte.

Předprodukce  zahrnuje možnou nutnou přípravu dle dohodnutého rozsahu a potřeb s následnou realizací: Dramaturgie a režie, prohlídka nebo styling výběr kolekce na módní přehlídku, příprava choreografie, prohlídka prostor konání.  Cenu předprodukce vám sdělíme po seznámení se s podmínkami. 0 +/- cca 6000 Kč. Následuje realizace, včetně dalších služeb, jsou li nutné dle charakteru akce, jako návrh a realizace stage designu, lightdesignu, videozáznam, fotodokumentace, moderace atd. 

ZAJIŠTĚNÍ  VAŠEHO FASHION EVENTU NA KLÍČ

Jsme fullservice art & event agency in fashion promotion. Ať je váš event malý nebo velký,  společně s ověřenými dodavateli vytváříme skupinu, která zajístí kompletně na klíč formou společenské kulturní akce váš módní event, spojený s propagací módy a představením nových kolekcí. Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO. Balíček produkce zahrnuje lightdesign, stagedesign, red carpet, welcome drink & finger Food, hostesky, módní přehlídku, moderaci, DJ podkres, vše pod vedením dramaturga eventu. Mezi další služby může patřit zajištění fotostěny, fotoreportu, videoreportu, účast umělců, honorovaných VIP a influencerů, show program a efekty, led projekce a další techniky.  Podle charakteru akce, celebrit a známých osobností na vaší akci umíme zajistit účast Fashion TV (od 55 000), Top Star TV (od 90 000). Ukázka a reference většího eventu / kulturní galavečer jako módní event při příležitosti 20 let založení obchodního centra/, který jsme zajistili kompletně na klíč nebo komorního eventu – opening prodejny značkové módy PFB Concept Store.

Těšíme se na spolupráci a potřebujete li jakoukoliv informaci, neváhejte a zavolejte. (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU