PODPORA PRODEJE ODĚVNÍ ZNAČKY

ONLINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

INTERNET, FACEBOOK, INSTAGRAM FASHION STORIES A DALŠÍ.

Těší nás, že jste navštívil/a naše stránky. Jsme agentura, zaměřená na zajištění a produkci módních přehlídek pro oděvní firmy, butiky, návrháře, obchodní centra. Pokud plánujete uspořádat módní přehlídku, velice rádi Vám nabídneme naše služby, náš support, zkušenosti z uspořádání stovek akcí od roku 1991. Obraťte se na nás a my pro Vás tuto akci umíme zajistit na klíč, včetně sestavení kolekcí, outfitů, choreografie, scénáře hudby až po technické zabezpečení, moderátory a další. Pokud si akci pořádáte sami, nabídneme vám  modely a modelky  nebo „jen pomůžeme“ tam, kde je třeba, jako supervizi, backstage, choreografii…

 • Svěříte li nám však dramaturgii a produkci módní přehlídky na klíč, bez starostí se skleničkou šampaňského v ruce se můžete věnovat svým hostům, konverzovat, aniž byste měl(a) plnou hlavu starostí, zdali je vše připraveno. Ano – je.

ONLINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA JE AKTUÁLNÍM HITEM 

 • FASHION SHOW ONLINE je aktuální formou prezentace s kterou již máme zkušenosti. Tisíce Vašich možných zákazníků shlédnou aktuální nabídku ve formě video stories, příspěvků a tagů na Instagramu a Facebooku, umožňující rychle přepínat mezi jednotlivými modely jako u katalogu.
 • Do výloh Vašich prodejen si lze umístit obrazovky, na kterých běží video fashion show – zákazníkovi se zalíbí outfit a jde si jej koupit.
 • Vaši přehlídku sdílejte na svých sociálních sítích a my ji podpoříme sdílením na kanálech modelek a na našem budovaném lifestylingovém kanálu Instagramu agentury jako bonus zdarma.
 • Pilotní referenci si můžete prohlédnout na našem Instagramu v sekci Stories #modniprehlidka  na tomto odkazu

 

Co umíme:

 • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER SPOJENÝ S AUTORSKOU MÓDNÍ SHOW VAŠÍ KOLEKCE
 • MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V PRODEJNĚ PRO ZÁKAZNÍKY, STORE OPENING (OTEVŘENÍ NOVÉ PRODEJNY S MÓDOU), SALES EVENT, SHOPPING DAYS, NIGHSHOPPING, VIP SHOPPING, PRODEJNÍ AKCE, MÓDNÍ EVENT /. Zajistíme módní prezentaci, hostesky, světla, zvuk, popř. pohoštění a další. Reference: Peek and Cloppenburg, Aeronautica Millitare, Max Mara a Hugo Boss Brno, Steilmann Metropole Zličín, Armani Olympia Brno, Baťa VIP Shopping, pfb Concept Store, Plaza Fashion Store a další.
 • KATALOG NOVÝCH KOLEKCÍ – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku, tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.
 • KONTRAKTY, VELETRHY A VÝSTAVY –  minipřehlídky na výstavní expozici jako upozornění na Vaši značku. Reference např. firma Ptak Poland, Triumph, Luna Lingerie, Steilmann, Pleas Schiesser International, Sariana Dessous, Belinda, Astratex a desítky dalších.
 • HOSTESKY NA PODPORU PRODEJE – informace o slevách a výprodejích, nových kolekcích, road tour, rozdávání reklamních materiálů, nabízení členství a zákaznických výhod ve věrnostních klubech apod. Reference např. Triumph, Peek and Cloppenburg, S Oliver a další.
 • FASHION ROAD SHOW MÓDNÍ ZNAČKY – seriál módních přehlídek několikrát denně před nebo v prodejnách.
 • PODPORA PRODEJE MIMO PRODEJNY – účast na takových společenských akcích, místech a lokacích, kde oslovíte přímo Vaší cílovou skupinu dle typu Vaší módy (golf, ples, klub, firemní akce, sportovní podnik, business event apod.) Reference například prezentace na Miss Brno, golfových turnajích, přehlídky mladé módy v klubech s vysokou návštěvností

PRODUKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY NA KLÍČ

KLASICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – TANEČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

I když v dnešní době vládne online propagace na sociálních sítích, stále platí, že setkávání se a pozvání Vašich možných zákazníků na módní přehlídku je pro ně emocí, kulturním zážitkem, pocitem exkluzivnosti, Vaším vyjádřením péče a motivací k nákupu. Uspořádejte pro ně několikrát ročně zajímavé kulturní milé příjemné akce, spojené s prezentací Vaší kolekce, včetně možnosti třeba i vyzkoušet si outfity po módní přehlídce nebo koupit.

Jsme fullservice art & event agency in fashion promotion. Společně s ověřenými dodavateli vytváříme skupinu, která zajistí kompletně na klíč formou společenské kulturní akce Váš módní event, spojený s propagací módy a představením nových kolekcí. Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, naším prvním klientem byla již v roce 1992 druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO. Balíček produkce zahrnuje lightdesign, stagedesign, red carpet, welcome drink & finger Food, hostesky, módní přehlídku, moderaci, DJ podkres, vše pod vedením dramaturga eventu. Mezi další služby může patřit zajištění fotostěny, fotoreportu, videoreportu, účast umělců, honorovaných VIP a influencerů, show program a efekty, led projekce a další techniky.   Ukázka a reference většího eventu / kulturní galavečer jako módní event při příležitosti 20 let založení obchodního centra/, který jsme zajistili kompletně na klíč nebo komorního eventu – opening prodejny značkové módy PFB Concept Store.

Těšíme se na možnost nabídnout Vám spolupráci. Zavolejte nebo napište:-).  Přijedeme za Vámi se Vám představit.

(Dušan Fádler – Head of agency): dfc@dfc.cz, mobil: +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU