EVENT MODELS & HOSTESKY

FIREMNÍ EVENTY & SPOLEČENSKÉ AKCE & VELETRHY

OSLOVTE NÁS – TĚŠÍME SE!

Dobrý den! Plánujete akci nebo se účastníte veletrhu?  Jsme tu pro Vás od roku 1991. Ať již napřímo či prostřednictvím reklamních agentur jako zadavatelů se podílíme jako subdodavatel služeb ročně na cca 170 eventech, od jednodenních po vícedenní. Jsme modelingová agentura a tak i výběr členů našeho eventového týmu podléhá tomuto pohledu. S námi na Vás nezapomenou! Zajistíme vám ten správný reprezentativní tým pro Vaši akci, konferenci, event, sportovní podnik, veletrhy, propagační kampaně a další příležitosti. Jsme jedna z mála agentur, která má veřejný ceník služeb níže. Poté, co od vás obdržíme všechny potřebné informace, vybereme na základě vámi zadaných kritérií a požadavků vhodný tým, který Vám pošleme i na výběr podle fotografií. Dle charakteru akce Vám nabídneme kombinaci týmu, tak aby na každé pozici byla ta správná dívka nebo promotér. Event modelky na organizační činnost, vítání hostů, registrace, modelky na reprezentaci Vaší image a společnosti – například při předávání cen, tzv podium models, pózování u Vašich produktů například na veletrzích apod. V případě Vašeho zájmu jsme připraveni team našich členů na místě řídit a organizačně zajistit formou produkčního supervizora na místě, protože náš tým známe osobně. Vy se tak můžete věnovat další Vaší důležité práci. V případě požadavku zajistíme jednotnou vizáž týmu, make up, vlasy.  S ohledem na charakter akce Vám nabídneme výběr kostýmků nebo šatů z našeho fundusu, popřípadě po konzultaci šaty pro Vás nakoupíme v případě speciálních požadavku na barvy, styl apod

 Reference a ukázky najdete například na našem Instagramu @dfcfashionclub

Pokud event teprve plánujete event a chcete uspořádat pro hosty i další super program – zařaďte do programu módní přehlídku!  Hosté budou nadšeni, protože módní přehlídka je obvykle speciální a exkluzívní akcí, na kterou není jednoduché získat pozvání. Hosté Vámi pořádané akce budou uspořádání módní přehlídky vnímat jako vyjádření uznání jejich společenského postavení, výjimečnosti a exkluzivity.  Módní přehlídkou potěšíte jak ženy, které si odnesou pozitivní kulturní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře obléknout, jak se vyhnout faux pas a co na sebe, aby nejen zaujali ženy, ale vypadali dobře při jejich byznysu, sportu a volnočasových aktivitách.

Váš úspěch u vašich klientů je i naší vizitkou.

Prosíme, zašlete nám zadání na email dfc@dfc.cz nebo pomocí  formuláře,  kde získáme všechny nutné informace, abychom Vám mohli zaslat návrh  a spojit se s Vámi.


 

CENÍK SLUŽEB BEZ DPH

Hosteska – Basic: Ve své pracovní náplni má poskytování základních informací organizačního charakteru, péči o stánek, distribuci reklamních materiálů a další podobné běžné pasivní úkoly. Přímý výběr týmu agenturou dle zadání, bez požadavku na modelingová kriteria.

Event Modelka – Hosteska: Ve své náplni má kromě reprezentace eventu vzhledem například asistenci při předávání cen, organizační a aktivní komunikační činnost, vítání a registraci návštěvníků, jejich směrování a koordinaci, rozdávání dárků a květin, foto s produkty a další podobné úkoly. 

Modelka: Profesionální modelka s převažujícími příjmy z tuzemského modelingu, módních přehlídek, komerčního fotografování, která přijímá zakázky i v oblasti eventů, společenských akcí jako např. podium model při předávání cen, pózování u produktů a fotografování pro reprezentativní dokumentaci z akce. 

(Model International – Extra kategorie:) – Kategorie pro speciální události s nadnárodním rozsahem. Velmi zkušená  modelka, zvyklá plynule komunikovat se zahraničními klienty, pracující převážně za zahraniční honoráře na zahraničních modelingových zakázkách (pózování u produktů, předávaní cen, organizační a komunikační činnost na eventech a společenských akcích v zahraničí, typu autosalonů, Moto GP a podobných prestižních podniků, kde je důraz kladen i na image a vzhled). V kalkulaci se spíše než hodinová sazba účtuje formou paušální denní odměny. 

Neposkytujeme jakékoliv služby osobního charakteru (privátní doprovod soukromým osobám apod.).

CENÍK HOSTESKY / DEN: RECEPCE, SEMINÁŘE, SPOLEČENSKÉ AKCE, EVENTY, VELETRHY

Čas:4h5h6h7h8h9h10h11h12h
HOSTESKA BASIC1300,-1500,-1800,-2100,-2400,-2700,-3000,-3300,-3600,-
EVENT MODEL BRNO A REGIONY:1400,-1650,-1980,-2310,-2640,-2970,-3300,-3630,-3960,-
EVENT MODEL PRAHA A OKOLÍ 1600,-2000,-2400,-2800,-3160,-3520,-3880,-4240,-4600,-
MODELKA:2400,-2800,-3000,-3500,-4000,-4500,-5000,-5500,-6000,-
(MODELKA INTERNATIONAL:)3600,-4000,-4200,-4900,-5600,-6300,-7000,-7700,-8400,-
Ostatní vícenáklady, neboť čas jsou peníze:-)
SUPERVIZE AKCE / řízení týmu na akci: Víme jak řídit členy našeho týmu a dodat Vám organizaci eventu na klíč480,-/h
Školení mimo den akcePrvní hodina (+ další hod. dle sazby dne akce)360,-/h
Zapůjčení šatů agentury ( šaty koktejlky)Pronájem 250 Kč/outfit a čistírna 250 Kč/ks (sako a šaty = 2 kusy)500,-
Styling, zajištění šatů na zakázku a jinéDohodou – předprodukce dle odhadovaných nákladůdohodou
Doprava šatů na zakázku a zpětKurýr nebo dohodou ( čas agentury nebo hostesky s dopravou)dohodou
Líčení a česání: Dohodou, zajistíme odborné nalíčení a úpravu účesů týmudohodou
Cestovné1 auto 4 osoby, není li možnost veřejné dopravy v Kč/km7,-
Čas na cestě (dle dohody)Mimo krajská města nad 50 km / hod. / osoba150,-
Zahraniční akce – stravnéNení li zajištěno stravné klientem € /den45 €
Změny v zadáníZásadní změny po uzavření objednávky / hod. času agentury300,-
Storno, zrušeníPo uzavření objednávky méně než 72 hod (3 dny)30 %
Storno, zrušeníPo uzavření objednávky méně než 24 hod70% 

PROČ SPOLUPRACOVAT S NAŠÍ AGENTUROU A NEHLEDAT JINDE

Náš hlavní tým známe osobně. Agentura, která se prezentuje databází tisíců hostesek a promotérů je osobně prostě nemůže znát a přesto Vám je pošlou na zakázku. Naším mottem je vždy přistupovat k zajištění služby pro Vás s maximální vstřícností a v přátelském duchu se snahou dosáhnout Vaší absolutní spokojenosti. Zastupujeme svými výkony Vaši značku a službu, velmi si toho vážíme a jsme si toho plně vědomi.

  • – Hledáte li si sami někde na sítích, nemáte jistotu, že se vámi vybraná osoba skutečně dostaví. Agentura je partner, který bude hledat okamžité  návrhy řešení v případě nepředvídatelných osobních překážek hostesky nebo promotéra.
  • – Hlídáme reálný vzhled dívek
  • – Vážíme si spolupráce a dodržujeme obchodní etiku, s tradicí a zkušenostmi od roku 1992 a z toho vyplývajícím přístupem ke klientům. Jste li  produkční agentura a my budeme vaším subdodavatelem, nikdy neoslovíme Vašeho klienta s nabídkou našich služeb napřímo.
  • – Chceme, abyste byli nejlepší.

Návrh podmínek spolupráce o zajištění reklamních, produkčních a organizačních služeb

Na základě poptávky s Vámi velice rádi nezávazně probereme všechny možnosti a varianty a zašleme Vám nezávaznou nabídku.

  • Nabídka pro Vás rezervovaného týmu platí dva následující dny do 24.00 ode dne odeslání setkaret nebo webových odkazů modelek / hostesek. Poté může zaniknout garance dostupnosti vybraných modelek – hostesek. Pokud si nás vyberete, s radostí se na Vaši zakázku těšíme. Prosíme, seznamte se s naším návrhem všeobecných podmínek spolupráce:

– Zásadou a cestou k dokonalé akci je dobrá atmosféra v týmu a pozitivní konstruktivní přístup se vzájemným respektem osobností všech členů týmu produkce i vedení k sobě navzájem. 

– Veškeré předměty a oblečení předávané za účelem provedení objednané činnosti, prosíme, vždy osobně předejte jmenovitě konkrétní osobě a po skončení akce vždy osobně od této osoby převezměte, ať víme, kdo nese odpovědnost konkrétně v případě vzniku škody, ztráty.

– Můžete pořizovat a užívat záznamy za účelem foto – video dokumentace nekomerčních forem. V případě požadavku na využití pro účely placené reklamy či sponzorovaných příspěvků na sociálních sítích apod. je však třeba sjednat souhlas agentury a dotčených osob a uzavřít další smlouvu o užití a šíření díla a odměně.

– Předmětem služeb agentury a povinností členů teamu agentury je poskytování pouze těch služeb a činností, které jsou podrobně popsány v uzavřené dohodě. 

– Změna rozsahu služeb nad předem dohodnutý čas: Bude li taková úprava možná, i s ohledem na možnosti a na časové dispozice teamu, přepočte se příplatková cena na sazbu hodinovou a tato sazba bude účtována jako příplatek za každých započatých 30 minut.

– Dojde li ke zkrácení času, snížit odměny nemůžeme, protože máme závazek uhradit členům minimální smluvně sjednanou odměnu za akci, za kterou nabídku přijali a odmítnuli v daném termínu jiné nabídky.

– Změna v zadání, organizačních pokynech, časech apod., z Vaší strany po již uzavřené závazné dohodě tak, že vyžaduje další zásah  a čas managera agentury: Můžeme jednostranně provést změny v personálním obsazení a vyčíslíme náklady na produkční čas 300 Kč / h.

– Zrušíte li z jiných než z nepředvídatelných událostí daných zákonem (přírodní událost, úřední zásah apod., které jsou mimo Vaši moc), závazně uzavřenou potvrzenou dohodu (ústní, elektronicky, emailem, písemnou objednávkou): Souhlasíte s  náhradou za zbytečně vynaložený čas a dosud vzniklé náklady spojené s produkcí a odstupné členům teamu agentury, kteří si rezervovali svůj výkon pro Vás a nepřijali nabídku jiných třetích stran na stejné období.

–  Dojde li k agenturou nezaviněné nepředvídatelné události (havárie, nemoc, úřední zásah, kalamita, zrušení letu apod. nebo jiné osobní překážky člena týmu, které by způsobily nemožnost výkonu), pak souhlasíte, že agentura provede na vlastní nklady kroky k náhradě člena teamu agentury, je li to možné s ohledem na charakter nepředvídatelné situace.

– V případě, že máte připomínky k výkonům v průběhu služby, obratem kontaktujte zástupce agentury. Je li chyba objektivně na naší straně provedeme nápravu. Není li možno nápravu provést s ohledem na čas a charakter akce dohodneme se na slevě za tuto část služby či výkonu. To však není důvodem k neuhrazení ostatních služeb zahrnujících i odměny ostatních členů teamu agentury, jejichž výkon byl bez připomínky. V případě, že nevznesete připomínky v průběhu poskytování služeb, pak se považuje služba za řádně dokončenou. Zpětné reklamace bez možnosti provedení nápravy již v průběhu akce,  jsou již zpětně těžko uznatelné.

– Agentura odstoupí od spolupráce a plnění v případě jednání v rozporu s etikou či dobrými mravy, pokud učiníte přímo či nepřímo členu teamu agentury jakoukoliv nabídku o poskytování dalších služeb jinak, než prostřednictvím objednávky, učiněné u agentury, a to i v budoucnosti. 

MY JSME VY. S NÁMI VÁS KLIENTI NEPŘEHLÉDNOU.