ZAJIŠTĚNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

FULLSERVICE AGENCY  – FASHION PROMOTIONS

Produkce módních přehlídek je naší hlavní činností. Módní přehlídky produkujeme v celé ČR i zahraničí již od roku 1993. Za dobu naší historie jsme formou módní přehlídky prezentovali komerčním způsobem včetně show a tanečních choreografií spousty life style oděvních značek.  Klasickým způsobem ala Milano Paris  pak kolekce módních návrhářů. Módní přehlídky zajišťujeme na klič  na autorských galavečerech módních návrhářů,  firemních eventech oděvních firem, společenských akcích, plesech, v obchodních centrech, na veletrzích a výstavách. V různých sekcích najdete nabídku, ať jste oděvní firma, módní návrhář, reklamní eventová agentura, pořadatel zajímavé akce, obchodní centrum.

Více zde – zajištění módní přehlídky na klíč:Pokud si produkci módní přehlídky zajišťujete samostatně a máte zájem jen o nabídku modelek a modelů, bude nám ctí stát se Vaším partnerem a dodavatelem.

CENÍK  – MODELKA NA MÓDNÍ PŘEHLÍDKU

Orientační odměny, za které obvykle nabídky příjímají profesionální models. Neváhejte se na nás ovšem obrátit s vaší nabídkou odměny.  Oslovíme tým a zašleme Vám výběr models, kteří s nabídkou souhlasí. Každá modelka nebo model je individuální osobnost, přijímající nabídky za různé odměny. Muži modelové – cenu řešíme smluvně

Zavolejte mezi 11.00 – 16.00:  Ing. Dušan Fádler, mobil +420 602 730 104, nebo ideálně pošlete zadání s informacemi na email dfc@dfc.cz   nebo zde:  orientační poptávka:   (Když nemáte nikoho ve výběru, zobrazí se Vám“ Warning…“, ale nevěnujte tomu pozornost). 

CENA MODELEK NA MÓDNÍ PŘEHLÍDKU  (BEZ DPH)
MODELKA PROFESIONÁL3000 Kč  za první 4 hod od příchodu + 300 Kč / každá další hodod 3000,-
AGENTURA JAKO PARTNER*2500 Kč za první 4 hod od příchodu + 300 Kč / každá další hodod 2500,-
NEW FACE MODEL/KA*2000 Kč za první 4 hod od příchodu + 250 Kč / každá další hodod 2000,-
FITTING A ZKOUŠKY MIMO DEN AKCEPrvní hodina 500,-  + 360 Kč/hod/ osoba.od 500,-
CESTOVNÉ1 auto 4 osoby, není li možnost veřejné dopravy v Kč/km7,-
ČAS NA CESTĚ V případě cesty přesahující 1 hod: Kč/h150,-
  • *AGENTURA JAKO PARTNER: Uvedení agentury jako dodavatele modelek a modelů slovem moderátora. Logo mezi partnery na webu, pozvánce (pokud se zhotovuje),  popř. rollup DFC v sále.  Označení agentury @dfcfashionclub na sociální síti.
  • * NEW FACE: Modelka získávající praxi. 

 KLASICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA & TANEČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Video reference: Módní Galavečer, módní přehlídky na společenských akcích, online módní přehlídka,  výstava outfits v obchodním centru a módní přehlídky v obchodním centru, showroom módního návrháře atd.