Model management

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

Ahoj! Moc se na Vás těšíme bez ohledu na to, zdali jste již model/ka profík nebo to chcete zkusit. Možná právě Vy jste typ, jaký hledáme! Tak neváhejte, napište nám, nic neztratíte :-). 

DANCE FASHION SHOW MODEL – MOST WANTED! 🙂

Máte li taneční zkušenosti, například jste tančil/a v taneční skupině, jste li z Brna a okolí a splňujete kriteria pro modeling (viz níže ) napište! Naším speciálním zaměřením  jsou taneční módní přehlídky, kde můžeme využít váš talent!

MODELKA – MODEL

Modeling – naše požadavky:  Ženy: výška 174 – 180 cm, věk mezi 17 – 28 lety, oblékáte velikost XS-S, popř. 34 – 36, Vaše míry jsou s tolerancí +/- 3 cm přes prsa 90 cm, pas 60 cm, boky 90 cm. Muži: 185 – 190 cm výšky, věk od 20 let – xy,  oblékáte velikost M-L, popř. velikost 50 – 52.

INFLUENCER –  TVŮRCE MÉDIÍ

Pokud máte zkušenosti se sociálními sítěmi jako influencer se zajímavými počty sledujících nebo umíte pracovat s fotkami a videi na sociálních sítích  jako tvůrce médií, napište nám!  Sejdeme se a probereme možnosti spolupráce pro naše klienty.  

EVENT MODELKA A HOSTESKA

Event Modeling & Hostessing: Máte li odlišné míry než vyžaduje klasický modeling, nebude to úplně tak, že dosáhnete na všechny modelingové joby, ale můžete pracovat někdy i jako fotomodelka, máte li profi fotky. Nabízíme Vám však spolupráci jako Event Modelka nebo Hosteska za super peníze.

Hosteska: Dívka se zaměřením na plnění úkolu. Ve své pracovní náplni má poskytování informací organizačního charakteru, vyřizování agendy, péče o stánek, distribuci reklamních materiálů a další podobné organizační úkoly. 

Event Modelka: Dívka s příjmy i z modelingu, s modelingovým vzhledem. Ve své náplni má například předávání cen na podiu, organizační a komunikační činnost, rozdávání welcome drinků, vítání a registrace návštěvníků a jejich směrování a koordinaci, rozdávání dárků a květin, foto s produkty a další podobné úkoly. 

DĚTSKÉ MODELKY A MODELOVÉ – ZPRÁVA RODIČŮM:

Z hlediska našeho zaměření na módní přehlídky a reklamního fotografování pro dospělé naše agentura nezastupuje dětské modely nebo teenagers pod 17 let. Práce dětí v reklamě je navíc zakázána zákonem /odkaz zde/.


Kdo jsme:

D.F.C. Fashion Club je modelingová agentura, fungující jako profesionální firma od roku 1991 se zakázkami pro modelky a hostesky ve výši přes 12 milionů korun. Naše sídlo je v Brně, zakázky máme v celé republice i zahraničí, nejsme lokální agentura.  Jsme zaměřeni na produkci i tanečních módních přehlídek, kdy je sezóna hlavně od února do dubna a od září do listopadu. Kromě toho si Vás kdykoliv může vybrat klient na reklamní fotografování, podle kvality Vašich fotek na našem webu. V přehlídkové mimosezóně, ale i během ní, pak můžete dále dosti zásadně navyšovat své příjmy jako event model/ka. Jediné, čeho je na Moravě méně, jsou castingy na reklamy v televizi, popřípadě focení do magazínů, nemáte li čas dojíždět do Prahy. Pokud bydlíte na jižní Moravě nebo přímo v Brně, jsme přesvědčeni, že je pro Vás větším přínosem mít svoji domácí hlavní agenturu v Brně, protože se tak můžeme často vidět a posouvat Vás dále. 

Naše nabídka pro Vás, která je fér

Každá spolupráce je podmíněna vzájemnou dohodou. Na základě naší společné schůzky přátelským pohovorem posoudíme, do jaké míry si „padneme do oka“. Co nám můžete nabídnout a co my Vám, zdali Vám dokážeme změnit život a příjmy. Dohodneme se na zařazení do kategorie MAIN TEAM nebo ALSO REPRESENTED. Neplatíte žádné poplatky za registraci.

ALSO REPRESENTED = smlouva o externí spolupráci. Pokud jste již zkušená modelka a máte své klienty, pro které chcete pracovat bez omezení nebo jste registrována v jiných agenturách nebo chcete zůstat modelkou tzv. „na volné noze“, pak:

 1. Vás budeme prezentovat na našem webu vůči našim klientům
 2. Pokud si konkrétně Vás náš klient vybere, budeme Vás kontaktovat s nabídkou
 3. Budeme Vám sdílet nabídky podle našich potřeb, kde budete vyhovovat zadání
 4. Rozšíříte si tak možnosti zisku dalších  příjmů díky naší agentuře, nadále zcela volně pracujete pro své vlastní klienty

MAIN TEAM = aktivní exkluzívní spolupráce, pokud Vám to nabídneme. Staneme se Vaší mateřskou agenturou a budeme Vám věnovat osobní péči. Budeme se věnovat vašemu vývoji, budeme do Vás investovat náš čas, know how, naučíme Vás /pokud začínáte/ vše, co je třeba. Poté, kdy se z Vás stane žádaná zkušená modelka, vydělávající peníze, budeme společně s Vámi řešit všechny modelingové nabídky a poptávky se zajištěnou odměnu pro agenturu, které začnete získávat i od třetích stran díky tomu, že jsme Vás vše naučili a představili na trhu modelingu. Ve srovnání s externí spoluprací  navíc získáte:

 1. aktivní prezentaci vůči klientům a postupné rozšiřování portfolia referencí, budeme Vás aktivně nabízet a představovat našim klientům    
 2. přednost – přednostně před ALSO REPRESENTED Vám zajistíme výkony pro naše klienty, prestižní firmy, módní návrháře a fotografy, s kterými jste dosud možná nespolupracoval/a a bez práce managerů agentury byste se do týmu na podobné eventy samostatně nedostal/a.
 3. direct jobs – modelingové joby, u kterých o obsazení rozhoduje agentura, Vám udělíme přímo naším rozhodnutím, pokud si jsme jisti, že jste pro ni nejvhodnější a nejlepší.
 4. preference – když nabízíme našemu klientovi větší počet modelek / modelů k výběru, budete patřit do týmu „doporučených“  (konečné rozhodnutí je ovšem na klientovi)
 5. okamžitý výdělek – jste li pokročilá/pokročilý model/ka, se zkušenostmi a máte zájem stát se členem naší agentury, můžeme okamžitě začít společně vydělávat peníze.  Protože jako Vaše mateřská agentura, tam kde rozhodujeme my, Vás budeme obsazovat i napřímo s ohledem na spravedlivost a poměrné rozložení zakázek i ostatním členům hlavního týmu.
 6. know – how – jste li začínající model/ka, získáte know how díky díky tomu, že se Vás budeme snažit aktivně zapojovat do zakázek co nejdříve, jak to bude možné, aby se co nejrychleji zvyšovala Vaše profesionalita a zkušenost. Stanete se po uplynutí určité lhůty profesionálnější, vzdělanější, sebevědomější a žádanější než model/ka, tzv. „na volné noze“,  za kterou nestojí podpora mateřské agentury. 
 7. budování Vašeho profilu na Facebooku a Instagramu – budeme propagovat Váš profil na sociálních sitích, zvýšíme  počet sledujících a „engagement rate“, na základě čehož vzroste Vaše cena na trhu online modelingu.
 8. ochrana – dozvíte se nové informace, včetně obvyklé výše honorářů za různé typy akcí v profesionálním modelingu, abyste se nestal/a obětí neseriozních či nevýhodných nabídek, kdy třetí strany zneužijí Vaši neznalost např. ve formě podceněných nabídek honorářů často sdílených na Facebooku, za reklamní focení, kampaně, jiné zakázky.
 9. vyšší honoráře – budeme Vám nabízet nejvyšší možné honoráře, které umožní trh s ohledem na konkurenci, nebudete li své výkony poskytovat třetím stranám levněji, než by za ni účtovala agentura.
 10. věrnostní spolupráce – pokud se opakovaně obrátí se zakázkou na agenturu stejný klient, který byl uživatelem Vašeho výkonu dříve prostřednictvím agentury, tak prvotně agentura nabídne tuto zakázku opět Vám a Vás klientovi (věrnostní spolupráce), čímž se násobí Vaše příjmy.
 11. další odměny pro Vás – máme společný zájem na spolupráci za vzájemně přínosných podmínek. Agentura uvítá jakékoliv Vaše podněty, aktivitu, nápady, kontakty na zajímavé klienty. Získáte li možnost nabídnout agentuře zakázku z vlastních kontaktů nebo zdrojů a dojde k realizaci, agentura Vám vyplatí odměnu jako podíl na zisku.

Co od Vás očekáváme.

Očekáváme, že budeme vůči sobě dodržovat základní pravidla jako partneři, protože jde o byznys, abychom vydělávali peníze společně. Získáte mnoho nových kontaktů s třetími stranami, nejen s klienty agentury a konečnými příjemci výkonů, ale i ostatními účastníky, fotografy, produčkními, hosty, novými potenciálními klienty, ale i s ostatními modelkami, modely, hosteskami. Tito lidé, s kterými se nově seznámíte díky nám, Vám budou na našich akcích nabízet další a nové zakázky nebo spolupráci, chtít na Vás kontakt apod.. Nejsme seznamovací kancelář, ale Váš partner. Je zapotřebí tyto další nabídky řešit ve spolupráci s agenturou. Není  v pořádku je zneužít ve vlastní prospěch bez našeho vědomí a odměny i pro agenturu  a „šidit“ tak svého partnera, který se Vám věnuje a pracuje ve Váš prospěch.


JAK ZAČÍT

VYPLŇTE JEDNODUCHÝ DOTAZNÍK PŘES POČÍTAČ:  Pokud se nám budete jevit jako zajímavý typ pro naši agenturu, ozveme se Vám s pozvánkou na pohovor, a to z oddělení modelingu, nebo z oddělení hostesingu nebo od obou :-). Pokud bychom se Vám neozvali, věříme, že se nebudete zlobit. Každá agentura je jiná, zná své klienty, a tak má svůj určitý specifický pohled jaké typy modelů a modelek si vybírá.  

DOTAZNÍK: ZASLAT AGENTUŘE INFORMACE

Těšíme se na Vás!

Tým modelingové agentury

D.F.C. FASHION CLUB

Žižkova 61, 616 00 Brno