Model management

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

Bude skvělé, když nám o sobě něco napíšete.  

Modeling:  Pokud měříte jako žena 174 – 180 cm, je vám mezi 17 – 28 lety, oblékáte velikost 34 – 36, vaše míry jsou skutečně s tolerancí +/- 3 cm přes prsa 90 cm, pas 60 cm, boky 90 cm,  nebo jste muž 185 – 190 cm výšky, věk od 20 let – xy, konfekční velikost 50, prozkoumáme a rádi vás nabídneme, zdali byste se líbil/a našim klientům v oblasti modelingu, fotomodelingu a módních přehlídek. Váš úspěch závisí na trhu, ale určitě nám napište.

Event Modeling & Hostessing: Pokud máte výšku nižší či odlišné míry, nedá se nic dělat, nebude to úplně tak, že dosáhnete na všechny modelingové joby, ale můžete pracovat jako Event modelka a hosteska za super peníze. Požádejte o vstup do našich skupin na facebooku podle oblasti kde bydlíte:  MORAVA -DFC FASHION CLUB  nebo ČECHY – DFC FASHION CLUB  nebo do obou, pokud nemáte problém s cestováním. Tam najdete některé (tedy ne všechny) naše veřejné nabídky hosteskám, externě spolupracujícími s naší agenturou.  Ovšem i tak před potvrzením zakázky se s vámi budeme chtít seznámit osobně.   

JAK ZAČÍT

VYPLŇTE JEDNODUCHÝ DOTAZNÍK PŘES POČÍTAČ: ZASLAT AGENTUŘE INFORMACE nebo nám napište email.

Hostesky: kontaktní email hostesky@dfc.cz   (chcete li pracovat jako hosteska)
Modelky a modelové: kontaktní email dfc@dfc.cz (chcete li pracovat jako model/ka, přičemž Vaše míry splńují kriteria pro modeling)

1. Pošlete nám několik vašich fotografií, kde je vás dobře vidět.

2. K tomu nám vždy prosím poštete tzv. snapshoty v plavkách – tedy foto naživo, jak skutečně vypadáte. Udělejte si je klidně doma mobilem, jen ne prosím selfie. (Usměvavý portrét a fotku celé postavy zepředu, zezadu a zboku). Příklad zde na odkazu.

3. Napište nám něco o sobě – klidně zkopírujte a doplňte tento text:  “ V modelingu / hostesingu pracuji od roku ….Doposud jsem pracoval/a na asi…módních přehlídkách, například pro (název nebo značka, místo, agentura). Jako fotomodel/ka jsem realizoval/a fotozakázky například pro …. Účastnil/a jsem se i soutěží miss, jako například: /název, získaný titul/. V zahraničí jsem pracoval/a pro zahraniční agentury… Mám – nemám zájem pracovat i jako Event – modelka či hosteska, promotér. Mezi mé talenty, které můžete využít patří…“.  

4. Přečtěte si o nás další informace níže.

V případě, že se nám budete jevit jako zajímavý typ pro naši agenturu, ozveme se Vám s pozvánkou na pohovor. Pokusíme se odpovědět všem, považujeme to za samozřejmou slušnost, přesto někdy /dle pracovní sezóny/ může naše odpověď trvat déle, prosíme o trpělivost. Každá agentura má svůj určitý specifický pohled na typy modelů a modelek, kterými se chce prezentovat ke svým klientům, nebo – i když splňujete všechny podmínky pro modeling, je možné že již podobný typ v agentuře máme nebo je i to o načasování, kdy konkrétně hledáme určité typy  – prostě důvodů může být celá řada.  

MOST WANTED: EVENT MODEL

V  oblasti různých firemních akcí, galavečerů, sportovních podniků, konferencí a podobných akcí,  NEBOLI EVENTŮ,  je velká poptávka po dívkách i mužích vykonávajících za dobré odměny činnost, kterou nazýváme event modeling. Vaším úkolem je vypadat jako model/ka a věnovat se organizaci na akci, navigaci hostů, vítání hostů na akci, podávání informací, usazování dle rezervací, předávání různých ocenění na podiu, zvaní hostů k prohlédnutí si produktů, seznámení se službami, pózování u vystavených exponátů pro fotografy apod. a přitom svým modelingovým vzhledem reprezentovat klienta.  Pokud máte organizační schopnosti, skutečně vás baví komunikace s lidmi,  jste „sexy drak nebo dračice s mozkem“ :-),  budete jednak ozdobou každé akce, ale také podporou akce. A nemusíte měřit aspoň 175 cm, což je podmínka pro Fashion Show modelku, stačí od 168 cm, modelingový vzhled, velikost oblečení cca XS – S.  

MODELING

Pokud jste již profesionál/ka s referencemi, profi portfoliem, máte i řadu vlastních klientů, velmi rádi Vás zařadíme do našeho týmu poté, co se seznámíme na pohovoru v agentuře.  Dohodneme si formu spolupráce, pak vám začneme sdílet nabídky i našich klientů.

Pokud dosud zkušenosti nemáte, ale myslíte, že „na to máte“,  nebo nevíte, ale rád/a byste to zjistil/a,  tak  nám určitě napište také. Probereme spolu možnosti vývoje, do modelingu je vždy cesta trošku delší, konkurence velká (nové fotky, praxe, proškolení, výuka, know how), ale věříme, že ve vašem případě bude velmi rychlá a strmá nahoru.  Během modelingového růstu nahoru je třeba se zapojit i do Event Modelingu, protože zde získáte praxi, kterou později využijete jako model/ka. Pokud budete přijímat nabídky jak v modelingu, tak i v Event modelingu, jsme přesvědčeni, že si vyděláte super money.

DANCE FASHION SHOW MODEL

Máte li taneční nadání, popřípadě jste tančil/a v taneční skupině, jste li z Brna a okolí a splňujete kriteria pro modeling, výška a postava, napište nám. Naším speciálním zaměřením  jsou taneční módní přehlídky, kde můžeme využít váš talent!

INFLUENCER MODEL

Pokud máte zkušenosti se sociálními sítěmi, umíte s nimi pracovat, využíváte je pro vaši modelingovou prezentaci, umíte kvalitně natočit nebo vyfotit sebe, na svém profilu předvádíte módu, jiné produkty apod., pak nás velmi zajímáte. 

HOSTESSING

Netrváme důsledně na modelingových parametrech, či zdali máte profesionální fotky, portfolio , ale hlavně nás zajímá vaše charisma, organizační schopnosti, komunikace s lidmi. Jde o poskytování služeb u firemních eventů, reklamních road show, veletrhů a výstav, promotions, které spočívají v podávání informací o produktech a službách klientů, schopnost aktivního oslovování lidí, péče o stánek, starání se občerstvení hostů, rozdávání reklamních letáčků nebo předmětů, vyplňování dotazníků, ochota k asistenci a pomoci pořadateli akce, prostě běžná práce, ale za dobré peníze.  

LIFE STYLE MODEL 30 – 60 LET & PLUS SIZE MODEL

Jste li bývalý model nebo modelka, máte skutečně praxi a zkušenosti, velice rádi Vás zařadíme do naší nabídky Life Style Models. Nepravidelně, ale přesto, máme poptávky po lidech všeho věku, oslovující věkově stejnou cílovou skupinu typu manager, rodina na cestách, penzijní fond:-), hosté hotelů, návštěva banky, wellness, realitní bankéř, plus size model  apod. Nepravidelně Vás tak můžeme potěšit příjmem na vylepšení vašeho rodinného rozpočtu.

DĚTSKÉ MODELKY A MODELOVÉ – ZPRÁVA RODIČŮM:

Z hlediska našeho zaměření na módní přehlídky a reklamního fotografování pro dospělé naše agentura bohužel nezastupuje dětské modely nebo teenagers pod 17 let. Práce dětí v reklamě je navíc zakázána zákonem /odkaz zde/.

 


Kdo jsme:

D.F.C. Fashion Club je agentura, fungující jako profesionální firma od roku 1991 se zakázkami pro modelky a hostesky ve výši přes 12 milionů korun. Naše sídlo je v Brně, zakázky máme v celé republice i zahraničí, nejsme lokální agentura.  V oblasti produkcí módních přehlídek je sezóna v období vždy od února do dubna a od září do listopadu. Kromě toho si vás kdykoliv může vybrat klient na reklamní fotografování, díky vašim fotografiím na našem webu. V přehlídkové mimosezóně, ale i během ní, pak můžete dále dosti zásadně navyšovat své příjmy jako event model/ka. Jediné, čeho je na Moravě méně, jsou castingy na reklamy v televizi, popřípadě focení do magazínů, nemáte li čas dojíždět do Prahy. Pokud bydlíte na jižní Moravě nebo přímo v Brně jsme přesvědčeni, že je pro vás větším přínosem mít svoji domácí hlavní agenturu v Brně, protože se tak můžeme často vidět a posouvat vás dále. 

Naše nabídka pro vás, která je fér

Každá spolupráce je podmíněna vzájemnou dohodou. Na základě naší schůzky společně přátelským pohovorem s vámi posoudíme, do jaké míry si „padneme do oka“. Co nám můžete nabídnout a co my vám a jak Vám dokážeme změnit život a příjmy a dohodneme se na zařazení do kategorie MAIN TEAM nebo ALSO REPRESENTED. Neplatíte žádné poplatky za registraci.

ALSO REPRESENTED = externí spolupráce, pokud už máte jiné klienty, agentury. Pak se vůči zavážeme, že:

 1. vás budeme reprezentovat na našem webu vůči klientům
 2. Pokud na vás přijde dotaz od našich klientů, budeme Vás kontaktovat s nabídkou
 3. Budeme vám sdílet nabídky, kterým byste mohl/a vyhovovat požadavkům klienta a u kterých pak finální výběr rozhoduje klient
 4. Rozšíříte si tak možnosti zisku dalších příjmů díky vyhledávání určitých typů modelů či modelek našimi klienty na našem webu

MAIN TEAM = intenzívní aktivní spolupráce, kdy jsme pro vás vaše mateřská agentura a tím pádem vám budeme věnovat osobní péči a preferenci při výběru na zakázku a ve srovnání s externí spoluprací získáte:

 1. přednost – přednostně vám zajistíme výkony pro naše klienty, prestižní firmy, módní návrháře a fotografy, s kterými jste dosud možná nespolupracoval/a a bez práce managerů agentury byste se do týmu na podobné eventy samostatně nedostal/a.
 2. direct jobs – modelingové joby, u kterých o obsazení rozhoduje agentura, vám udělíme přímo naším rozhodnutím, pokud si jsme jisti, že jste pro ni nejvhodnější a nejlepší.
 3. preference – když nabízíme našemu klientovi větší počet modelek / modelů k výběru, budete patřit do týmu „doporučených“  (konečné rozhodnutí je ovšem na klientovi)
 4. okamžitý výdělek – jste li pokročilá/pokročilý model/ka, se zkušenostmi a máte zájem přejít do naší agentury, můžeme okamžitě začít společně vydělávat peníze, protože vám jako mateřská agentura dáme přednost před Also Represented, budete li vyhovovat typu zakázky, bez nutné účasti na castingu, není li to podmínkou, s ohledem na spravedlivost a poměrné rozložení zakázek i ostatním členům hlavního týmu.
 5. know – how – jste li začínající model/ka, získáte rychle know how díky tomu, že vám budeme přednostně nabízet zakázky a rychleji se zvýší vaše celková profesionalita a zkušenost. Stanete se po uplynutí určité lhůty profesionálnější, vzdělanější, sebevědomější, a tím pádem žádanější než model/ka na volné noze.
 6. budování vašeho profilu na Facebooku a Instagramu – budeme propagovat váš profil na sociálních sitích, zvýšíme váš počet sledujících a „engagement rate“, na základě čehož vzroste vaše cena na trhu online modelingu.
 7. ochrana – dozvíte se nové informace, včetně obvyklé výše honorářů za různé typy akcí v profesionálním modelingu, abyste se nestal/a obětí neseriozních či nevýhodných nabídek, kdy třetí strany zneužijí vaši neznalost např. ve formě podceněných honorářů často sdělovaných na Facebooku, za reklamní focení, kampaně, jiné zakázky, zneužití autorských děl a jejich užití apod.
 8. vyšší honoráře – budeme vám nabízet nejvyšší možné honoráře, které umožní trh s ohledem na konkurenci, nebudete li své výkony poskytovat třetím stranám levněji, než by za ni účtovala agentura.
 9. věrnostní spolupráce – pokud se opakovaně obrátí se zakázkou na agenturu stejný klient, který byl uživatelem vašeho výkonu dříve prostřednictvím agentury, tak prvotně agentura nabídne tuto zakázku opět vám a vás klientovi (věrnostní spolupráce), čímž se násobí vaše příjmy.
 10. další odměny pro vás – máme společný zájem na spolupráci za vzájemně přínosných podmínek. Agentura uvítá jakékoliv vaše podněty, aktivitu, nápady, kontakty na zajímavé klienty. Získáte li možnost nabídnout agentuře zakázku z vlastních kontaktů nebo zdrojů a dojde k realizaci, agentura vám vyplatí odměnu jako podíl na zisku.

Co od Vás očekáváme.

Očekáváme, že budeme vůči sobě dodržovat základní pravidla jako partneři, protože jde o byznys, abychom vydělávali peníze společně. Získáte mnoho nových kontaktů s třetími stranami, nejen s klienty agentury a konečnými příjemci výkonů, ale i ostatními účastníky, hosty, novými potenciálními klienty, ale i s ostatními modelkami, modely, hosteskami. Tito lidé, s kterými se nově seznámíte díky nám, vám mohou na našich akcích nabízet další a nové zakázky. Nejsme seznamovací kancelář, ale váš partner, je zapotřebí tyto další nabídky řešit ve spolupráci s agenturou. Není  v pořádku je zneužít ve vlastní prospěch bez našeho vědomí a odměny i pro agenturu  a „šidit“ tak svého partnera, který se vám věnuje a pracuje ve váš prospěch.


Těšíme se na Vás!

Tým D.F.C. FASHION CLUB, Žižkova 61, 616 00 Brno