Model management

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU!

Ahoj! Moc se na Vás těšíme bez ohledu na to, zdali jste již model/ka profík nebo to chcete zkusit. Možná právě Vy jste typ, jaký hledáme! Tak neváhejte, napište nám, nic neztratíte :-). 

MODELKA – MODEL

Modeling – naše požadavky:  Ženy: výška 174 – 180 cm, věk mezi 17 – 28 lety, oblékáte velikost 34 – 36, Vaše míry jsou s tolerancí +/- 3 cm přes prsa 90 cm, pas 60 cm, boky 90 cm. Muži: 185 – 190 cm výšky, věk od 20 let – xy, konfekční velikost 50.

DANCE FASHION SHOW MODEL

Máte li taneční nadání, popřípadě jste tančil/a v taneční skupině, jste li z Brna a okolí a splňujete kriteria pro modeling, napište! Naším speciálním zaměřením  jsou taneční módní přehlídky, kde můžeme využít váš talent!

EVENT MODELKA A HOSTESKA

Event Modeling & Hostessing: Máte li odlišné míry než vyžaduje klasický modeling, nebude to úplně tak, že dosáhnete na všechny modelingové joby, ale můžete pracovat někdy i jako fotomodelka, máte li profi fotky. Nabízíme Vám však spolupráci jako Event Modelka nebo Hosteska za super peníze.

Hosteska: Dívka se zaměřením na plnění úkolu. Ve své pracovní náplni má poskytování informací organizačního charakteru, vyřizování agendy, péče o stánek, distribuci reklamních materiálů a další podobné organizační úkoly. 

Event Modelka: Dívka s příjmy i z modelingu, s modelingovým vzhledem. Ve své náplni má například předávání cen na podiu, organizační a komunikační činnost, rozdávání welcome drinků, vítání a registrace návštěvníků a jejich směrování a koordinaci, rozdávání dárků a květin, foto s produkty a další podobné úkoly. 

DĚTSKÉ MODELKY A MODELOVÉ – ZPRÁVA RODIČŮM:

Z hlediska našeho zaměření na módní přehlídky a reklamního fotografování pro dospělé naše agentura nezastupuje dětské modely nebo teenagers pod 17 let. Práce dětí v reklamě je navíc zakázána zákonem /odkaz zde/.

JAK ZAČÍT

1. Máte li profi fotky, tak nám pošlete z práce modelingu / hostesingu  nebo  Instagram, Facebook, TikTok, pokud tam máte své portfolio a videa. Ať již máte zkušenosti nebo teprve začínáte, pošlete i přirozené reálné fotky/video bez retuše, filtrů a úprav, jak skutečně vypadáte tzv. „naživo“.  Udělejte si je klidně doma mobilem. Jen ne prosím selfie, kde máte před tváří mobil apod. (Pár portrétů a postavu od hlavy až k patě, ideálně v plavkách). Jako modelka – hosteska se upravte a vyfoťte nalíčená a učesaná, jak se cítíte nejlépe. Není to podmínka, ale je doba sociálních sítí, hodně zakázek je online videa, nejen focení. A tak úplně nejlepší je, pokud o sobě natočíte i videovizitku cca do 1 minuty, kde se nám o sobě něco řeknete, čeho byste chtěl/a dosáhnout, natočíte třeba i několik póz, chůzi, postavu. 

2. Napište nám něco o sobě – klidně zkopírujte a doplňte tento text:  “ V modelingu / hostesingu pracuji od roku ….Doposud jsem pracoval/a na asi…módních přehlídkách, například pro (název nebo značka, místo, agentura). Jako fotomodel/ka jsem realizoval/a fotozakázky například pro …. Účastnil/a jsem se i soutěží miss, jako například: /název, získaný titul/. V zahraničí jsem pracoval/a pro zahraniční agentury… Mám – nemám zájem pracovat i jako Event – modelka či hosteska, promotér. Mezi mé talenty, které můžete využít patří…“.  

Pokud se nám budete jevit jako zajímavý typ pro naši agenturu, ozveme se Vám s pozvánkou na pohovor, a to z oddělení modelingu, nebo z oddělení hostesingu nebo od obou :-). Pokud bychom se Vám neozvali, věříme, že se nebudete zlobit. Každá agentura je jiná, zná své klienty, a tak má svůj určitý specifický pohled jaké typy modelů a modelek si vybírá.

JAK POSLAT

Vyberte si jednu z možností:

1) VYPLŇTE JEDNODUCHÝ DOTAZNÍK PŘES POČÍTAČ: ZASLAT AGENTUŘE INFORMACE  Váš dotazník dostane jak naše oddělení pro modeling, tak pro event modeling/hostesing. 

Jste li tak skvělá / skvělý, že jste nám natočil/a i video, pak video se asi do emailu nebo dotazníku nevejde, tak to pošlete například pomocí www.uschovna.cz na níže uvedené emaily.

2)EMAIL:  Event Modelky a Hostesky: kontaktní email hostesky@dfc.cz   (chcete li pracovat jako Event model a hosteska)
Modelky a modelové: kontaktní email dfc@dfc.cz (chcete li pracovat jako model/ka, přičemž Vaše míry splńují kriteria pro modeling)

3) Požádejte o vstup do našich skupin na facebooku podle oblasti, kde bydlíte:  MORAVA -DFC FASHION CLUB  nebo ČECHY – DFC FASHION CLUB. Pokud Vás do skupiny potvrdíme, před přidělením první zakázky se s Vámi i tak budeme chtít seznámit osobně. 


Kdo jsme:

D.F.C. Fashion Club je modelingová agentura, fungující jako profesionální firma od roku 1991 se zakázkami pro modelky a hostesky ve výši přes 12 milionů korun. Naše sídlo je v Brně, zakázky máme v celé republice i zahraničí, nejsme lokální agentura.  Jsme zaměřeni na produkci i tanečních módních přehlídek, kdy je sezóna hlavně od února do dubna a od září do listopadu. Kromě toho si Vás kdykoliv může vybrat klient na reklamní fotografování, podle kvality Vašich fotek na našem webu. V přehlídkové mimosezóně, ale i během ní, pak můžete dále dosti zásadně navyšovat své příjmy jako event model/ka. Jediné, čeho je na Moravě méně, jsou castingy na reklamy v televizi, popřípadě focení do magazínů, nemáte li čas dojíždět do Prahy. Pokud bydlíte na jižní Moravě nebo přímo v Brně, jsme přesvědčeni, že je pro Vás větším přínosem mít svoji domácí hlavní agenturu v Brně, protože se tak můžeme často vidět a posouvat Vás dále. 

Naše nabídka pro Vás, která je fér

Každá spolupráce je podmíněna vzájemnou dohodou. Na základě naší společné schůzky přátelským pohovorem posoudíme, do jaké míry si „padneme do oka“. Co nám můžete nabídnout a co my Vám, zdali Vám dokážeme změnit život a příjmy. Dohodneme se na zařazení do kategorie MAIN TEAM nebo ALSO REPRESENTED. Neplatíte žádné poplatky za registraci.

ALSO REPRESENTED = externí spolupráce, pokud už máte své klienty, agentury. Pak se vůči Vám zavážeme, že:

 1. Vás budeme prezentovat na našem webu vůči našim klientům
 2. Pokud si konkrétně Vás náš klient vybere, budeme Vás kontaktovat s nabídkou
 3. Budeme Vám sdílet nabídky na předvýběry zasílané naším klientům, kde budete vyhovovat zadání
 4. Rozšíříte si tak možnosti zisku dalších příjmů díky naší agentuře, nadále zcela volně pracujete pro své vlastní klienty

MAIN TEAM = intenzívní aktivní spolupráce, rádi se staneme Vaší mateřskou agenturou. Budeme Vám věnovat osobní péči a preferenci při výběru na zakázku.  Ve srovnání s externí spoluprací získáte:

 1. přednost – přednostně před ALSO REPRESENTED Vám zajistíme výkony pro naše klienty, prestižní firmy, módní návrháře a fotografy, s kterými jste dosud možná nespolupracoval/a a bez práce managerů agentury byste se do týmu na podobné eventy samostatně nedostal/a.
 2. direct jobs – modelingové joby, u kterých o obsazení rozhoduje agentura, Vám udělíme přímo naším rozhodnutím, pokud si jsme jisti, že jste pro ni nejvhodnější a nejlepší.
 3. preference – když nabízíme našemu klientovi větší počet modelek / modelů k výběru, budete patřit do týmu „doporučených“  (konečné rozhodnutí je ovšem na klientovi)
 4. okamžitý výdělek – jste li pokročilá/pokročilý model/ka, se zkušenostmi a máte zájem stát se členem naší agentury, můžeme okamžitě začít společně vydělávat peníze.  Protože jako Vaše mateřská agentura, tam kde rozhodujeme my, Vás budeme obsazovat i napřímo s ohledem na spravedlivost a poměrné rozložení zakázek i ostatním členům hlavního týmu.
 5. know – how – jste li začínající model/ka, získáte know how díky tomu, že se Vás budeme snažit aktivně zapojovat do zakázek co nejdříve, jak to bude možné, aby se co nejrychleji zvyšovala Vaše profesionalita a zkušenost. Stanete se po uplynutí určité lhůty profesionálnější, vzdělanější, sebevědomější a žádanější než model/ka, tzv. „na volné noze“,  za kterou nestojí podpora mateřské agentury.
 6. budování Vašeho profilu na Facebooku a Instagramu – budeme propagovat Váš profil na sociálních sitích, zvýšíme  počet sledujících a „engagement rate“, na základě čehož vzroste Vaše cena na trhu online modelingu.
 7. ochrana – dozvíte se nové informace, včetně obvyklé výše honorářů za různé typy akcí v profesionálním modelingu, abyste se nestal/a obětí neseriozních či nevýhodných nabídek, kdy třetí strany zneužijí Vaši neznalost např. ve formě podceněných nabídek honorářů často sdílených na Facebooku, za reklamní focení, kampaně, jiné zakázky.
 8. vyšší honoráře – budeme Vám nabízet nejvyšší možné honoráře, které umožní trh s ohledem na konkurenci, nebudete li své výkony poskytovat třetím stranám levněji, než by za ni účtovala agentura.
 9. věrnostní spolupráce – pokud se opakovaně obrátí se zakázkou na agenturu stejný klient, který byl uživatelem Vašeho výkonu dříve prostřednictvím agentury, tak prvotně agentura nabídne tuto zakázku opět Vám a Vás klientovi (věrnostní spolupráce), čímž se násobí Vaše příjmy.
 10. další odměny pro Vás – máme společný zájem na spolupráci za vzájemně přínosných podmínek. Agentura uvítá jakékoliv Vaše podněty, aktivitu, nápady, kontakty na zajímavé klienty. Získáte li možnost nabídnout agentuře zakázku z vlastních kontaktů nebo zdrojů a dojde k realizaci, agentura Vám vyplatí odměnu jako podíl na zisku.

Co od Vás očekáváme.

Očekáváme, že budeme vůči sobě dodržovat základní pravidla jako partneři, protože jde o byznys, abychom vydělávali peníze společně. Získáte mnoho nových kontaktů s třetími stranami, nejen s klienty agentury a konečnými příjemci výkonů, ale i ostatními účastníky, fotografy, produčkními, hosty, novými potenciálními klienty, ale i s ostatními modelkami, modely, hosteskami. Tito lidé, s kterými se nově seznámíte díky nám, Vám budou na našich akcích nabízet další a nové zakázky nebo spolupráci, chtít na Vás kontakt apod.. Nejsme seznamovací kancelář, ale Váš partner. Je zapotřebí tyto další nabídky řešit ve spolupráci s agenturou. Není  v pořádku je zneužít ve vlastní prospěch bez našeho vědomí a odměny i pro agenturu  a „šidit“ tak svého partnera, který se Vám věnuje a pracuje ve Váš prospěch.


Těšíme se na Vás!

Tým modelingové agentury

D.F.C. FASHION CLUB

Žižkova 61, 616 00 Brno