DOPROVODNÝ PROGRAM NA FIREMNÍ AKCI

ZAJIŠTĚNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Plánujete event a chcete uspořádat pro hosty super program? Zařaďte do programu módní přehlídku!  Hosté budou nadšeni, protože módní přehlídka je obvykle speciální a exkluzívní akcí, na kterou není jednoduché získat pozvání. Hosté Vámi pořádané akce budou uspořádání módní přehlídky vnímat jako vyjádření uznání jejich společenského postavení, výjimečnosti a exkluzivity.  Módní přehlídkou potěšíte jak ženy, které si odnesou pozitivní kulturní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře obléknout, jak se vyhnout faux pas a co na sebe, aby nejen zaujali ženy, ale vypadali dobře při jejich byznysu, sportu a volnočasových aktivitách.

 • Módní přehlídka je skvělá k doplnění jakéhokoliv programu eventu, ale i veletrhu, výstavy, konference, firemní akce apod.  Ať se jedná o společenský ples,  galavečer, akce pro veřejnost, vánoční nebo firemní večírek, golfový, tenisový či jiný sportovní turnaj, prezentace nových produktů, firemní event (akce), konferenci, coffe break, roadshow.
 • Na výstavní akci  nebo veletrhu přilákáte  k expozici více lidí. Využijte jejich koncentrace k oslovení a upozornění na produkty nebo služby. Módní přehlídky na veletrhu jsme připravili pro řadu neoděvních firem, jako poutavý program u jejich expozice, například pro Yamaha, Miele, Tescoma, Tondach…
 • Pokud máte na Vámi pořádané akci zajištěného i oděvního partnera, nebo jste majitelkou, majitelem oděvní firmy, návrhářem, návrhářkou a byl/a jste osloven/a uspořádat Vaši módní přehlídku na konkrétní akci, spojíme se a dohodneme si postup.

Bude nám ctí, pokud se na nás obrátíte. Každá akce je unikátní a dle Vašich možností a představ připravíme nabídku, ať se jedná malou přehlídku nebo velkou společenskou super –  show. Nezávazně Vám připravíme možnosti a návrhy k vašemu rozhodnutí. Vždy chceme najít řešení win – win. Těšíme se.

Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury, mobil (11.00 – 17.00 ) +420 602 730 104, email na dfc@dfc.cz 


NABÍDKA STYLU PŘEHLÍDKY:

KLASICKÁ, TÉMATICKÁ NEBO TANEČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA!

 • KLASICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA:  Módní přehlídka oděvní značky nebo módního designera v klasické verzi choreografie,  ala Milano – Paris.
 • ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW! HIT FIREMNÍCH AKCÍ:  Nejžádanější forma přehlídky v ČR! Slibujeme krásné modelky, finalistky miss, sexy modely, skvělou choreografii a akční módní show. Jsme specialisté na módní přehlídku s tanečními prvky nebo tematickou módní přehlídku na zadané téma. Věřte nám, že módní přehlídka v našem podání choreografií bude jedním z nejlépe hodnocených bodů kulturního programu.
 • MÓDNÍ PŘEHLÍDKA NA ZADANÉ TÉMA: Je li firemní event na jakékoliv téma, připravíme přehlídku třeba klidně kosmickou, historickou, komunistickou, lékařskou, mafiánskou, golfovou, karnevalovou, lékařskou, na téma cestování… Jsme k dispozici!
 • MÓDNÍ PŘEHLÍDKA PLAVEK / PRÁDLA na uvolnění atmosféry 🙂
 • CELEBRITY FASHION SHOW & MISS TEAM: Módní přehlídka doplněná známými tvářemi a Miss. Řada z nich vzešla z naší agentury. Na neexkluzívní bázi nabízíme účast například: Česká Miss Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Vlaďka Erbová, Andrea Bezděková, Gabriela Franková, Miss World Czech Republic Karolína Kopincová, Miss České republiky Iveta Maurerová, Miss České republiky Nikola Kokyová a další aktuální české Miss. V našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami českých miss nebo získaly tituly i na mezinárodních světových soutěžích krásy.

NABÍDKA MOŽNÝCH PARTNERŮ PŘEHLÍDKY

Pokud jste eventovou agenturou a nemáte zajištěného oděvního partnera, oslovíme k účasti oděvní firmy nebo designery, které známe a spolupracujeme s nimi. Oděvní komerční značky kolekci zapůjčí, bude li na eventu jejich cílová skupina a zajištěna propagace značky. V případě módních návrhářů je zapotřebí počítat s náklady na odměnu  za účast a přípravu kolekce.  Nabídka – viz níže.

NABÍDKA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MÓDNÍHO NÁVRHÁŘE

DESIGNÉŘI, S KTERÝMI JSME SPOLUPRACOVALI – NAPŘÍKLAD:

 • Luděk Hanák – Módní designer,  společenské šaty, extravagatní kolekce. Luděk Hanák obléká finalistky MISS Princess of the World Czech republic a dalších miss v ČR i zahraničí.
 • Jana Berg – Vytvořila promo kolekce pro zavedené značky např. Bohemia Sekt, Philip Moriss, Tullamore Dew, Honda, Mercedes a další. Je autorkou kolekce 14 klenotů v srdci Evropy, vyjadřující jednotlivé kraje České republiky, nad kterou převzali záštitu Asociace Krajů České republiky, agentura Czechtourism a ministr pro místní rozvoj České republiky. Máme k dispozici kolekci společenských šatů, které oblékaly známé  Miss České republiky a České Miss na Miss World, Miss Universe a Miss Earth.
 • Petr Kalouda  – Extravagantní módní přehlídka společenských šatů nebo i v kombinaci s extravagantně sestavenou sexy kolekcí spodního prádla a plavek. Petr Kalouda byl hlavním stylistou jedné z neslavnějších a největších přehlídek prádla a plavek s názvem Top Secret Fashion Show v pražském hotelu Hilton (pořadatel JVS Group).
 • Simi Secret – Luxusní spodní prádlo Werso a dámské designerské modely – Morava
 • Werso – Luxusní prádlo na luxusní akce – Čechy
 • Poner Fashion  – Luxusní společenské šaty a plavky či prádlo. Sourozenecké návrhářské duo Nikol a Jakub Ponerovi z Prahy. Jejich kolekce oblékají celebrity a významné osobnosti. 
 • Beáta Rajská – Úžasné kolekce luxusních společenských šatů na luxusní akce. Její kolekce oblékají celebrity a významné osobnosti.