O NÁS

Reference: Za dobu naší existence jsme zajistili nebo stále zajišťujeme na klíč pravidelné sezónní módní show na podporu nájemců  nebo fashion show v rámci opening ceremony či narozeninových eventů nákupního centra pro: Palladium Praha, Olympia Brno, Olympia Olomouc, City Park Jihlava, Zlaté Jabko Zlín, (Afi) Palác Pardubice, NC Krpole Brno, Futurum Brno, Aupark Hradec Králové, Olympia Plzeň, Forum Nová Karolína Ostrava, Atrium Flora Praha, Central Kladno (opening), Avion Shopping Park Ostrava (openingy nových částí), Avion Shopping Park Brno, Campus Square Brno, Centro Zlín, Centrum Černý Most (opening), Freeport Outlet Centre Znojmo, Velký Špalíček Brno, Europark Praha, Metropole Zličín (opening), Tesco Stores, Grande Stazzioni Fashion Mall Hlavní nádraží Praha (opening) a další.

Vážená paní ředitelko, pane řediteli, paní managerko, pane managere, uvítáme, získáme li možnost se k Vám přijet představit a nabídnout možný koncept fashion eventu ve Vašem obchodním centru. 

(Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602730104

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V OBCHODNÍM CENTRU

PODPORA ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ – AKCE V NÁKUPNÍM CENTRU

Přínos:
– zvýšíme prodej oděvních nájemců – vhodně předvedené kombinace oblečení vedou často rozhodnutí o koupi.
– naplníme cíle zážitkového event marketingu ve formě módní přehlídky, návštěvníci centra si odnesou pozitivní zážitek, emoci a inspiraci
– módní přehlídkou se odlišíte od jiných nákupních center a získáte výhodu

Oslovte nás, jsme připraveni a těšíme se. Produkci Fashion Show Eventu v obchodním a nákupním centru zajistíme na klíč nebo jako Váš subdodavatel, jste li eventová agentura. Můžete se věnovat produkci eventu jako celku a my Vám zajistíme uměleckou produkci módní přehlídky. Ctíme etiku podnikání.

CO UMÍME:

 • MÓDNÍ SHOW JARO/ LÉTO – PODZIM/ ZIMA. Velkolepý módní samostatný event jako hlavní kulturní módní událost sezóny
 • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER spojený s módní přehlídkou (Opening nákupního obchodního centra, narozeniny obchodního centra). Reference: např. Kompletní zajištění slavnostního galavečera 20. narozenin nákupního centra Olympia Olomouc
 • MENŠÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY jako doprovodný kulturní program v rámci jakékoliv akce v obchodním centru (Valentýn, Black Friday, Slevové Dny, Nighshopping, Narozeniny obchodního centra, koncert, Den dětí, výstava v obchodním centru, Miss obchodního centra, Minimiss, Missis a jiné show eventy)
 • ONLINE ŘEŠENÍ – prezentace kolekcí nájemců formou sociálních sítí
 • SHOPPING CENTER VIDEO dokument o nákupním centru
 • MAGAZÍN NÁKUPNÍHO CENTRA – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku, tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.

CLASSIC & ENTERTAINMENT FASHION SHOW! 

Připravíme Vám přesný návrh dle zadání  a zajistíme kompletní fullservice službu: Výběr kolekcí mimo den akce našimi stylisty přímo u nájemců v obchodních jednotkách, navrácení kolekcí zpět, zajištění backstage teamu, dramaturgii stylu přehlídky, zařazení show prvků a tanečních či uměleckých choreografií (vyžadují nácvik před zahájením eventu v den akce), zpracujeme scénář s texty nájemců.  

PROČ SI VYBRAT AGENTURU DFC FASHION CLUB?

Módní přehlídka v obchodním centru pro veřejnost má být show, která návštěvníky Vašeho centra upoutá po celou dobu trvání.  CLASSIC & ENTERTAINMENT & ART FASHION SHOW, zahrnuje nejen klasické choreografie, ale i show prvky, taneční a umělecké choreografie, a tím se lišíme od klasických produkcí módních přehlídek, odchozených po jedné modelce dopředu a zpět.

Jsme pojištěni proti případné škodě na outfitech, protože je důležitá i reakce nájemců, zdali se k nim modely z přehlídek dostanou zpět nepoškozené, neztracené, neznečištěné. Požádáme Vás, management centra, pouze o seznam přihlášených firem, vhodný skladovací prostor pro uskladnění vybraných kolekcí 2 – 4 dny před přehlídkami a umožnění zkoušek. Vše další zařídíme.

Máte li doposud negativní zkušenosti s produkcemi módních přehlídek, zkuste nás a uvidíte změnu.

MISS & MODERACE & TECHNIKA

Pokud nezajišťujete samostatně nebo jako eventová agentura, pak rádi zajistíme:

Technické zabezpečení akce: Molo – světla – zvuk – projekci a další navrhneme a zajistíme po prohlídce prostor konání a dle rozpočtu.

Miss: Módní přehlídka doplněná známými tvářemi a Miss. Řada z nich vzešla z naší agentury. Kalkulace na vyžádání. 

Moderace: Například: Iva Kubelková, Laďka Něgrešová, Lenka Vácvalová, Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Libor Bouček, Gabriela Partyšová, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Tonda Kala, Dušan Binka, Simona Dočkalová, Sandra Parmová a další …

 


 

ONLINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA 

PODPORA ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ NOVÝMI FORMAMI.
VIDEO NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 • ONLINE FASHION SHOW je forma podpory nájemců, s kterou máme zkušenosti.
 • Kolekce z prodejen shlédnou další tisíce návštěvníků, inspirují k návštěvě centra.
 • Obrazovky v centru se záznamem na strategických místech (před odpočinkovou zónou, food courts apod.) podpoří inspiraci přímo v obchodním centru
 • Nabízíme i pravidelnou tvorbu menších videoukázek, například  – „Outfity týdne“ – „Každý týden nová inspirace“ apod.
 • Ukázky si můžete prohlédnout na našem Instagramu v sekci Stories #modniprehlidka  na tomto odkazu


   

  MAGAZÍN CENTRA, MÓDNÍ FOTO, STYLING

  Pro některá obchodní centra nebo jejich reklamní agentury nebo foto – video studia zpracováváme podklady pro tvorbu propagačních materiálů. Zajišťujeme modelky a modely pro fotografování kolekcí, výběr outfits, styling, make up, vizáž. Kompletní produkci magazínu na klíč /od stylingu, foto, grafiky, tisku a distribuce / jsme realizovali například pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo.

  Je li nám zakázka zadána reklamní agenturou obchodního centra, plně respektujeme její pozici a službu pak dodáváme formou out-sourcingu jako subdodavatel pouze v požadovaném rozsahu.