O NÁS

Reference: Za dobu naší existence jsme zajistili na klíč pravidelné sezónní módní show v řadě obchodních center. Ve spolupráci s eventovými, reklamními a komunikačními agenturami obchodních center pak módní přehlídky v rámci jimi pořádaných eventů  jako doprovodný program nebo ve formách nových online fashion promotions. Například pro: Palladium Praha, Olympia Brno, Olympia Olomouc, City Park Jihlava, Zlaté Jabko Zlín, (Afi) Palác Pardubice, NC Krpole Brno, Futurum Brno, Aupark Hradec Králové, Olympia Plzeň, Forum Nová Karolína Ostrava, Atrium Flora Praha, Central Kladno (opening), Avion Shopping Park Ostrava (openingy nových částí), Avion Shopping Park Brno, Campus Square Brno, Centro Zlín, Centrum Černý Most (opening), Freeport Outlet Centre Znojmo, Velký Špalíček Brno, Europark Praha, Metropole Zličín (opening), Tesco Stores, Grande Stazzioni Fashion Mall Hlavní nádraží Praha (opening) a další.

Vážená paní ředitelko, paní marketingová manažerko či pane řediteli a pane manažere marketingu, uvítáme, získáme li možnost se k Vám přijet představit a nabídnout možný koncept fashion eventu ve Vašem obchodním centru. 

(Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602730104

ONLINE DIGITÁLNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA 

ONLINE FASHION SHOW je digitální forma podpory módních kolekcí nájemců na sociálních sítích, s kterou máme zkušenosti. Zajišťujeme výběr a styling kolekcí, models, režii, námět a další produkční služby pro vytvoření FASHION STORIES & REELS A FOTO NA FACEBOOK, INSTAGRAM A DALŠÍ SOCIÁLNÍ SÍTĚ. Kolekce z prodejen zhlédnou další tisíce sledujících. Ukázky outfits mohou být prezentovány  na obrazovkách na strategických místech (před odpočinkovou zónou, food courts apod.).  Podpoří inspiraci přímo v obchodním centru. Ukázky, na kterých jsme podíleli, si můžete prohlédnout níže ve videoreferencích níže nebo na Instagramu

MÓDNÍ FASHION EVENT V OBCHODNÍM CENTRU

PODPORA ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ – AKCE V NÁKUPNÍM CENTRU

Propojíme digitální fashion event s akcí ve Vašem obchodním centru.

Online digitální prezentace módy s využitím modelek a modelů influencerek zhlédnou tisíce lidí, ale napříč celou republikou. Zajistěte, aby navštívili  Vaše obchodní centrum a nikoli konkurenci a nakupovali u vašich nájemců.

Módní přehlídka v obchodním centru je skvělý reprezentativní event a celodenní program.  

Módní přehlídka je jednou z nejžádanějších forem společenských setkání, spojených se zábavou, emocí, kulturním zážitkem, pocitem exkluzivnosti a Vaším vyjádřením péče, protože získat pozvánku na takový typ akce není jednoduché. Je přímou motivací k nákupu, návštěvníci si oblíbené outfity (na rozdíl od online prezentace) mohou ihned vyzkoušet v prodejnách a koupit.

Módní přehlídky vašich oděvních nájemců se mohou konat ať již jako samostatná akce Fashion Days, tak ovšem i v menším rozsahu jako doprovodný program k jiným akcím v obchodním centru. 

Valentýn, Black Friday, Slevové Dny, Nighshopping, Narozeniny obchodního centra, Koncerty, Den dětí, Výstava v obchodním centru, Miss obchodního centra, Minimiss, Missis a jiné show eventy v obchodním centru.

Přínos:
Zvýšíme prodej oděvních nájemcůNaplníme cíle zážitkového event marketinguMódní přehlídkou se odlišíte od běžných nákupních center a zvýšíte image Vašeho obchodního centra.

Oslovte nás, jsme připraveni a těšíme se.

Produkci Fashion Show Eventu v obchodním a nákupním centru zajistíme na klíč nebo jako subdodavatel eventové agentuře, která se  může věnovat produkci eventu jako celku a my zajistíme produkci módní přehlídky. Ctíme etiku podnikání.

Proč si vybrat agenturu D.F.C. Fashion Club?

Módní přehlídka v obchodním centru pro veřejnost má být show, která návštěvníky Vašeho centra upoutá po celou dobu trvání.  CLASSIC & ENTERTAINMENT & ART FASHION SHOW, zahrnuje nejen klasické choreografie, ale i show prvky, taneční a umělecké choreografie, a tím se lišíme od klasických produkcí módních přehlídek, odchozených po jedné modelce dopředu a zpět. Zajistíme kompletní fullservice službu: Výběr a navrácení nepoškozených kolekcí u nájemců v prodejnách, dramaturgii a zařazení show prvků a tanečních či uměleckých choreografií (vyžadují nácvik v den akce), scénář s texty nájemců. 

Pokud nezajišťuje Vaše eventová agentura, pak i technické zabezpečení, známé Miss, moderaci. (Například: Iva Kubelková, Laďka Něgrešová, Lenka Vácvalová, Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Libor Bouček, Gabriela Partyšová, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Tonda Kala, Dušan Binka, Simona Dočkalová, Sandra Parmová a další …

FIGURÍNY A VÝSTAVA OUTFITS

Zajistíme kampaň na podporu nových módních trendů ve formě výstavy outfits na figurinách

MAGAZÍN OBCHODNÍHO CENTRA

Kompletní produkce magazínů na klíč /od stylingu, foto, grafiky, tisku a distribuce / například pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo.

VIDEO PROPAGACE A REFERENCE


FULLSERVICE AGENCY IN FASHION PROMOTION