O NÁS

Reference: Zajistili jsme či poskytujeme na klíč pravidelné sezónní módní show na podporu nájemců, popř. v rámci opening ceremony či narozeninových eventů nákupního centra pro: Palladium Praha (2018 – dodnes), Olympia Brno (od openingu dodnes), Olympia Olomouc (od openigu dodnes), City Park Jihlava (2015 – dodnes), Zlaté Jabko Zlín (od openigu dodnes), (Afi) Palác Pardubice (2010 – dodnes), NC Krpole Brno (od openingu dodnes), Aupark Hradec Králové (opening 2016 – 2017),  Olympia Plzeň, Forum Nová Karolína Ostrava (od openigu do 2014), Atrium Flora Praha, Central Kladno (opening), Avion Shopping Park Ostrava (openingy nových částí), Avion Shopping Park Brno, Campus Square Brno, Centro Zlín, Centrum Černý Most (opening), Futurum Brno, Freeport Outlet Centre Znojmo, Velký Špalíček Brno, Europark Praha, Metropole Zličín (opening), Tesco Stores, Grande Stazzioni Fashion Mall Hlavní nádraží Praha (opening) a řada dalších.

Uvítáme, získáme li možnost se k vám přijet představit. (Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602 730 104.

ONLINE MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – HIT DOBY COVIDOVÉ

            PODPORA ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ NOVÝMI FORMAMI NAHRAZUJÍCÍMI OMEZENÍ SHROMAŽĎOVÁNÍ.
NEFOŤTE – TOČTE!  – VIDEO NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH ZAUJME VÍCE NEŽ STATICKÉ FOTO

 • ONLINE FASHION SHOW je forma podpory vašich nájemců, s kterou máme zkušenosti.
 • Kolekce z prodejen ve vašem centru shlédnou další tisíce návštěvníků. Outfit se zalíbi a jde si jej koupit.
 • Video stories prodejen na Instagramu a Facebooku umožňují rychle přepínat mezi jednotlivými outfity.
 • Přivést zákazníka do centra lze aktivitou ve formě akce nebo soutěže se zapojením veřejnosti
 • Obrazovky v centru se záznamem na strategických místech (před odpočinkovou zónou, food courts apod.) podpoří inspiraci přímo v obchodním centru
 • Nabízíme i pravidelnou tvorbu menších videoukázek, například  – „Outfity týdne“ – „Každý týden nová inspirace“ apod.

CÍL

PŘÍMÁ PODPORA PRODEJE, KTERÁ NAHRADÍ PRAVIDELNÉ EVENTOVÉ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

CENOVÁ NABÍDKA

 • Do ceny se promítne práce videokameramana, režie a střihové postprodukce, typ použité techniky. Konkrétní variantu upravíme na míru dle zadání, počtu prodejen, počtu modelek a modelů  a možných optimalizací,  které  velmi rádi probereme na osobní schůzce. V budget se však neobjeví další nezanebatelné desetitisíce až statitisíce vícenákladů na evetovou techniku jako u eventových módních akcí – scény, osvětlení, ozvučení, moderátora a dalších výdajů. Při více prodejnách zhotovených za jeden den začíná orientační rozpočet od 5700,- Kč / jedna prodejna s 5 – 6 outfity v rámci jedné fashion videostory  
 • Pilotní referenci si můžete prohlédnout na našem Instagramu v sekci Stories #modniprehlidka  na tomto odkazu

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA V OBCHODNÍM CENTRU

PODPORA ODĚVNÍCH NÁJEMCŮ – AKCE V NÁKUPNÍM CENTRU

Oslovte nás, jsme připraveni a těšíme se. Produkci Fashion Show Eventu zajistíme na klíč nebo jako váš subdodavatel, jste li eventová agentura. Můžete se věnovat produkci eventu jako celku a my pro vás zajistíme uměleckou produkci módní přehlídky. Ctíme etiku podnikání.

CO UMÍME DÁLE: (video reference níže):

 • MÓDNÍ SHOW JARO/ LÉTO – PODZIM/ ZIMA. Velkolepý módní samostatný event jako hlavní kulturní módní událost sezóny
 • MENŠÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY jako doprovodný kulturní program v rámci jakékoliv akce v obchodním centru (Valentýn, Black Friday, Slevové Dny, Nighshopping, Narozeniny obchodního centra, koncert, Den dětí, výstava v obchodním centru, Miss obchodního centra, Minimiss, Missis a jiné show eventy)
 • SHOPPING CENTER VIDEO – dokument o nákupním centru
 • SLAVNOSTNÍ GALAVEČER spojený s módní přehlídkou (Opening nákupního obchodního centra, narozeniny obchodního centra). Reference: Kompletní zajištění slavnostního galavečera 20. narozenin nákupního centra Olympia Olomouc
 • MAGAZÍN NÁKUPNÍHO CENTRA – od foto & video outfitů, zajištění modelek a modelů po sdílení online, grafiku, tisk a distribuci. Reference: magazíny a katalogy oděvních center Olympia Olomouc, Freeport Outlet centre a dalších.

CLASSIC & ENTERTAINMENT FASHION SHOW! 

Přínos:
– zvýšíme prodej oděvních nájemců – vhodně předvedené kombinace oblečení vedou často rozhodnutí o koupi.
– naplníme cíle zážitkového event marketingu ve formě módní přehlídky, návštěvníci centra si odnesou pozitivní zážitek, emoci a inspiraci
– módní přehlídkou se odlišíte od jiných nákupních center a získáte výhodu

ORIENTAČNÍ CENÍK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY BEZ DOPRAVY A TECHNIKYK JEDNÁNÍ
DOPROVODNÝ PROGRAM – CLASSIC FASHION SHOW – vstupy oddělené dalším programem
Cca 8 – 10 oděvních firem x 6 outfits s týmem 6 models. 
cca 40 000,
DOPROVODNÝ PROGRAM – CLASSIC & ENTERTAINMENT & ART FASHION SHOW: 
Cca 8 – 10 oděvních firem, 1 x přehlídka cca 30 min. (5 outfits/firma nebo 40 outfits mix)
cca 60 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & ART FASHION SHOW: 3 x módní přehlídka/den.
Až 24 oděvních firem ve třech blocích po 6 – 8 firmách (6 outfits/fima nebo 150 outfits mix)
cca 80 000,-
CELODENNÍ CLASSIC & ENTERTAINMENT & ART FASHION SHOW: 6 x módní přehlídka/den
Až 50 oděvních firem (6 outfits/fima nebo 300 outfits mix), až 50 choreografií
cca 110 000,-
PŘEDPRODUKCE – STYLING A VÝBĚR KOLEKCÍ MIMO DEN AKCE  (dle počtu přihlášených nájemců)
Jednodenní výjezd stylistů a výběr kolekcí přímo v obchodních jednotkách, předprodukce…
od 8 000,-

Ceník módní přehlídky je orientační ukázkou několika častých variant. Rozpočet lze optimalizovat dle spousty kritérií, počtu předvádějících modelek a modelů, přihlášených firem, připravovaných choreografií či počtu přehlídek za den. Jedná li se například o opakování stejné přehlídky vícekrát za den, je cena za opakování již jen ve výši +25% ze základní ceny, nebo ve výši časového příplatku týmu. Přesný návrh upravíme dle vašeho zadání  a cíle poté, co budeme znát celkové časové zatížení celého týmu produkce. (čas příjezdu, délky přípravy, počet nájemců a choreografií, vlastní akce, ukončení,  zdali si každá vybraná módní obchodní jednotka samostatně připraví kolekci outfits v dohodnutém poměru pánské a dámské konfekce a náš produkční tým přijede v den akce a kolekce předvede klasickým stylem  – nebo půjde o kompletní fullservice službu, výběr kolekcí mimo den akce našimi stylisty přímo u nájemců v obchodních jednotkách,  navrácení kolekcí zpět, zajištění backstage teamu apod). Připravíme dramaturgii stylu přehlídky, zařazení show prvků a tanečních či uměleckých choreografií (vyžadují nácvik před zahájením eventu v den akce), zpracujeme scénář s texty nájemců.  Oděvní firmou se rozumí firma s oděvy. Nájemci s obuví, bižuterií, módními doplňky se do kapacity přehlídky nepočítají, jsou přiřazeny k prezentaci oděvní prodejny. Přehlídky se často konají jako dvoudenní víkendový event, např. v sobotu a neděli. 

PROČ SI VYBRAT AGENTURU DFC FASHION CLUB?

Módní přehlídka v obchodním centru pro veřejnost má být show, která návštěvníky vašeho centra upoutá po celou dobu trvání.  CLASSIC & ENTERTAINMENT & ART FASHION SHOW, zahrnuje nejen klasické choreografie, ale i show prvky, taneční a umělecké choreografie, a tím se lišíme od klasických produkcí módních přehlídek odchozených po jedné modelce dopředu a zpět.

Jsme pojištěni proti případné škodě na outfitech, protože je důležitá i reakce nájemců, zdali se k nim modely z přehlídek dostanou zpět nepoškozené, neztracené, neznečištěné. Potřebujeme od managementru centra pouze seznam přihlášených firem, vhodný skladovací prostor pro uskladnění vybraných kolekcí 2 – 4 dny před přehlídkami /agentura vybírá kolekce v předstihu a uskladňuje v daném prostoru/ a umožnění zkoušek. Vše další zařídíme.

Máte li doposud negativní zkušenosti s produkcemi módních přehlídek, zkuste nás a uvidíte změnu.

MISS & MODERACE & TECHNIKA

Pokud nezajišťujete samostatně nebo jako eventová agentura, pak vám rádi zajistíme:

Technické zabezpečení akce: Molo – světla – zvuk – projekci a další vám navrhneme a zajistíme po prohlídce prostor konání a dle rozpočtu.

Miss: Módní přehlídka doplněná známými tvářemi a Miss. Řada z nich vzešla z naší agentury. Kalkulace na vyžádání. Na neexkluzívní bázi nabízíme účast například: Česká Miss Gabriela Franková, Česká Miss Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Vlaďka Erbová, Andrea Bezděková, Iveta Maurerová  a všechny aktuální české Miss. V našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami českých miss nebo získaly tituly i na mezinárodních světových soutěžích krásy.

Moderace: Například: Iva Kubelková, Laďka Něgrešová, Lenka Vácvalová, Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Mahulena Bočanová, Gondíkovi, Vladímír Hron, Ray Koranteng, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Tomáš Krejčíř, Vlasta Korec, Libor Bouček, Marek Vašut, Gabriela Partyšová, Tereza Kostková, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Aleš Cibulka, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Tonda Kala, Dušan Binka, Simona Dočkalová, Ondřej Blaho a další …

 


 

MAGAZÍN CENTRA, MÓDNÍ FOTO, STYLING

Pro některá obchodní centra nebo jejich reklamní agentury a fotografická studia zpracováváme podklady pro tvorbu propagačních materiálů nebo magazínů. Zajišťujeme modelky a modely pro fotografování kolekcí, výběr outfits pro fotografování editorialů a články o módních trendech. Kompletní produkci magazínu na klíč /od stylingu, foto, grafiky, tisku a distribuce / jsme realizovali například pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo.

Je li nám zakázka zadána reklamní agenturou obchodního centra, plně respektujeme její pozici a službu pak dodáváme formou out-sourcingu jako subdodavatel pouze v požadovaném rozsahu.