Vážená paní ředitelko, marketingová manažerko, pane řediteli, manažere marketingu, vážení zástupci produkční a eventové agentury, poskytující eventy nákupnímu centru, uvítáme, získáme li možnost Vám nabídnout spolupráci při realizaci fashion eventu v obchodním centru. 

(Ing. Dušan Fádler, spolumajitel agentury): dfc@dfc.cz  mobil 11 – 16 hod: +420 602730104

REFERENCE

Za dobu naší existence jsme zajistili na klíč pravidelné sezónní módní show v řadě obchodních center. Ve spolupráci s eventovými, reklamními a komunikačními agenturami obchodních center pak módní přehlídky v rámci jimi pořádaných eventů  jako doprovodný program nebo ve formách nových online fashion promotions. Například pro: Palladium Praha, Olympia Brno, Olympia Olomouc, City Park Jihlava, Zlaté Jabko Zlín, (Afi) Palác Pardubice, NC Krpole Brno, Futurum Brno, Aupark Hradec Králové, Olympia Plzeň, Forum Nová Karolína Ostrava, Atrium Flora Praha, Central Kladno (opening), Avion Shopping Park Ostrava (openingy nových částí), Avion Shopping Park Brno, Campus Square Brno, Centro Zlín, Centrum Černý Most (opening), Freeport Outlet Centre Znojmo, Velký Špalíček Brno, Europark Praha, Metropole Zličín (opening), Tesco Stores, Grande Stazzioni Fashion Mall Hlavní nádraží Praha (opening) a další.

ONLINE DIGITÁLNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Sdílejte Online Fashion Stories & Reel & Foto na Facebook, Instagram a další 

ONLINE FASHION SHOW je digitální forma podpory módních kolekcí nájemců na sociálních sítích, s kterou máme zkušenosti. Zajišťujeme výběr a styling kolekcí, models, režii, námět a další produkční služby. 

MÓDNÍ FASHION EVENT V OBCHODNÍM CENTRU

Propojte digitální fashion event s akcí ve Vašem obchodním centru. 

Fashion Show!

Podpořte prodej módní přehlídkou a předveďte nabídku z prodejen přímo ve Vašem obchodním centru! Outfity si návštěvníci mohou nakoupit právě u Vás, na rozdíl od propagace jen na sociálních sítích, která negarantuje, že Vámi prezentované outfity si nakoupí sledující právě u Vašich nájemců ve vašem centru.

Módní přehlídka v obchodním centru je skvělý reprezentativní event a celodenní program.  Módní přehlídky vašich oděvních nájemců se mohou konat ať již jako samostatná akce Fashion Days, ale i v rámci Vámi pořádaných dalších akcích jako super doprovodný program.  (Valentýn, Black Friday, Slevové Dny, Nighshopping, Narozeniny obchodního centra, Koncerty, Den dětí, Výstava v obchodním centru, Miss obchodního centra, Minimiss, Missis a jiné show eventy v obchodním centru. Módní přehlídka je důvodem k návštěvě obchodního centra, je jednou z nejžádanějších forem společenského setkání, spojeného se zábavou, emocí, kulturním zážitkem, pocitem exkluzivnosti. Je Vaším vyjádřením péče, protože získat pozvánku na takový typ akce není jednoduché. 

Přínos:
Zvýšíte prodej oděvním nájemcůmNaplníte cíle zážitkového event marketinguMódní přehlídkou se odlišíte od běžných nákupních center. Zvýšíte image obchodního centra.

OSLOVTE NÁS, JSME PŘIPRAVENI A TĚŠÍME SE.

Proč si vybrat agenturu D.F.C. Fashion Club?

Módní přehlídka v obchodním centru pro veřejnost má být komerční show i zábava, která návštěvníky Vašeho centra upoutá po celou dobu trvání přehlídky. A to umíme.  Naše produkce zahrnuje jak klasické choreografie, ale i show prvky, taneční a umělecké choreografie. Módní přehlídka se tak stane nejen prezentací outfitů nájemců, ale i zábavným a kulturním programem. Tím se lišíme od módních přehlídek, odchozených po jedné modelce dopředu a zpět, které jsou někdy u konfekčních značek zdlouhavé. Zajistíme kompletní fullservice službu: Výběr a navrácení nepoškozených kolekcí u nájemců v prodejnách, dramaturgii a zařazení show prvků a tanečních či uměleckých choreografií (vyžadují nácvik v den akce), scénář s texty nájemců. 

Pokud nezajišťuje Vaše eventová agentura, pak i technické zabezpečení, známé Miss, moderaci. (Například: Iva Kubelková, Laďka Něgrešová, Lenka Vácvalová, Leoš Mareš, Pavel Cejnar, Patrik Hezucký, Petr Vágner (VIP zprávy), Jan Čenský, Roman Vojtek, Lukáš Hejlík, Mirek Šimůnek, Martin Zounar, Petr Vondráček, Libor Bouček, Gabriela Partyšová, Zorka Hejdová, Halina Pawlowská, Bára Štěpánová, Petr Holík, Aleš Zbořil, Honza Musil, Martin Dejdar, Tonda Kala, Dušan Binka, Simona Dočkalová, Sandra Parmová a další …

FASHION TRENDS – MÓDNÍ VÝSTAVA

Vystavte outfity nájemců jako podprahovou emoci a motivaci k nákupu pro nastávající období

Módní výstava na figurínách je formou výzdoby centra a vizuálním upozorněním návštěvníků, že nastal čas přemýšlet nad nákupem oblečení pro nastávající sezónu. 

MAGAZÍN OBCHODNÍHO CENTRA

Kompletní produkce magazínů na klíč /od stylingu, foto, grafiky, tisku a distribuce  – nebo online verze/

(například pro Olympia Brno, Olympia Olomouc, Freeport Znojmo)


FULLSERVICE AGENCY IN FASHION PROMOTION