Hostesky - MODELKY A HOSTESKY BRNO - D.F.C. FASHION CLUB - MODELINGOVÁ AGENTURA BRNO

fotka

fotka

fotka

fotka

fotobanka

HOSTESKY - TRADE MODELS - HOSTESSES

VELETRHY, VÝSTAVY, KONFERENCE, SPOLEČENSKÉ AKCE, SALES PROMOTION

Jsme tu pro vás, abychom vám poskytnuli špičkovou službu na klíč. S tradicí a zkušenostmi od roku 1992 a z toho vyplývajícím přístupem, zodpovědností a péčí o klienta. Naše vize je, že hosteska nebo promotér musí upoutat nejen výkonem, ale i krásou.

Vážíme si spolupráce a dodržujeme obchodní etiku. Jste li produkční agentura a my budeme vaším subdodavatelem, nikdy neoslovíme vašeho klienta s nabídkou našich služeb napřímo.

Čas jsou peníze. Zajistíme pro vás službu, kterou ušetříme váš čas a nejistý výsledek, hledáte li si promotéry a hostesky sami bez pomoci agentury. Věnujte svůj čas svému byznysu a zajištění služby nechejte na nás.

Jsem pro vás jistotou, že vaše zakázka dobře dopadne. Jmenuji se Júlia Fádlerová, / na obrázku vlevo :-) /, jsem vaší manažerkou pro jednání a v tomto oboru pracuji 10 let. Zakázku pro vás chápeme jako službu, trvající po celou dobu zakázky a stojíme v pozadí a na vše dohlížíme. U nás se nejedná jen o "zajištění promotérů a hostesek za provizi". V rámci naší služby pro vás získáváte pečlivý návrh týmu, objektivní výběr vhodných osobností dle charakteru zakázky, schopností a vzhledu promotérů a hostesek, nepřetržitou asistenci na telefonu po dobu trvání zakázky, dálkový dohled nad týmem, doporučení a konzultace, know how a zkušenosti z dvacetileté existence naší agentury.

Schopnost okamžité reakce a návrhu řešení v případě nepředvídatelných osobních překážek hostesky nebo promotéra (nemoc, havárie a pod).

Vypořádáme veškeré složité administrativní úkony, spojené s formalitami uzavírání smluv a dohod o provedení práce před nástupem na zakázku a následně po skončení akce administrativu ohledně výplat odměn, růžových prohlášení poplatníka k dani apod.

Nabízíme vám, máte li zájem, převzetí organizace v místě akce, dohled a kontrolu výkonů promotérů prostřednictvím supervizora agentury, v případě většího počtu promotérů, hostesek nebo modelek na akci. Vy se tak můžete plně věnovat dalším povinnostem, hostům nebo svému byznysu.

K dalším službám patří nabídka odborného nalíčení a úpravy účesů týmu, pronájem několika typů jednotných kostýmů, popřípadě zajistíme vámi požadované oblečení od třetích stran.

Klademe velký důraz na vizáž, atraktivitu a pozitivní osobnost. Hostesky a promotéři, kteří tyto parametry splňují, lépe přitáhnou pozornost vašich klientů, kteří jsou poté otevřenější s promotéry a hosteskami hovořit a vyslechnout si nabídku, která je předmětem zakázky.

Neposkytujeme jakékoliv hostessingové služby osobního charakteru (tzv. escort service).

Váš úspěch u vašich klientů je naší vizitkou a proto bychom vám rádi nabídnuli především trhem ověřené hostesky a promotéry, označené A TEAM, s pozitivními referencemi klientů, kteří si je opakovaně objednávají a doposud vždy byli spokojeni s jejich výkonem. Jsou to dívky, které s naší agenturou intenzívně spolupracují minimálně rok, mají za sebou velké množství zakázek pro naši agenturu a jsou velmi pečlivě školeny. Patří do naší doporučené nabídky.

Hostesky jsou ideální pro aktivní slovní prezentaci a demonstraci služeb a produktů, dále pak v případě poskytování sekretářských služeb, servisních a organizačních služeb na veletrzích, seminářích, konferencích nebo společenských akcích, popřípadě pro distribuci reklamních předmětů v rámci různých akcí.

Databázi spolupracujících hostesek najdete na stránkách Fotobanka hostesek.

Sestava na webu nezahrnuje naší kompletní nabídku hostesek. V naší databázi máme další desítky dívek z různých měst, jejichž nabídku vám zašleme na základě vaší poptávky.

Pokud vám záleží především na image akce a vzhledu nabídneme vám pro vaši zakázku modelky, které najdete na stránkách Models - Women

Modelky doporučujeme v případě prezentace exkluzivních produktů, pózování a předvádění výrobku, pózování pro media a tam, kde potřebujete upoutat pozornost vzhledem dívek (veletrhy typu autosalonů, auto a moto závody, prestižní golfové turnaje, předávaní cen na eventech a pod). Zajišťujeme modelky na světových autosalonech např. v Paříži či Ženevě pro italskou centrálu FIAT GROUP (Abbarth, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Jeep). Modelky bývají ohodnoceny řadou serverů jako ty nejlepší na autosalonu. Například titulek Los Angeles Times zněl - " Girls at Fiat / Alfa / Lancia ... No competition !". Naše modelky najdete také například v seriálu závodů MOTO GP, nejprestižnějším motocyklovém závodu světa.

Nezajišťujeme jen hostesky! Nabízíme, že vaši akci zpestříme taneční módní přehlídkou. Více o firemních akcích zde: Módní přehlídky - hit firemních eventů, popř. zde: Nabídka na firemní akce

Fotogalerie: Ukázky referencí nebo Foto modelek a hostesek Moto GP nebo Autosalony a moto show

Video z MOTO GP Modelky DFC nebo Modelky na autosalonu


ORIENTAČNÍ CENÍK HOSTESEK BEZ DPH

Jak postupujeme:

A: Níže je běžný orientační ceník k jednání. Dle vámi zvolené hodinové sazby nebo dle vašich informací o zakázce vám navrhneme doporučený tým, o kterém si jsme jisti, že je nejvhodnější volbou pro realizaci vaší zakázky. Zašleme vám webové odkazy na jednotlivé hostesky s popisem a komentářem. U některých hostesek mohou být v některých případech ceny individuální (tuto nabídku pošleme jako dodatek). Sami si pak vyberete, který standard vám vyhovuje.

B: Zašlete nám cenu, za jakou jste obvykle objednávali hostesky na podobném eventu od jiných stran. My zajistíme, abychom budget dodrželi a vy jste měli zajištěný perfektní optimalizovaný mix promotérek, promotérů, hostesek a modelek různých cenových kategorií a schopností, aby váš cíl byl splněn.

C: Prostě nám nabídněte zakázku s popisem zadání a cenou. Projednám ji s vámi. Vždy máme zájem s vámi jednat a dohodnout se.

KRÁTKODOBÉ NEBO JEDNODENNÍ EVENTY, RECEPCE, SEMINÁŘE, SPOLEČENSKÉ AKCE
U akcí do 3 hodin je stanovena minimální nástupní sazba, která zahrnuje nutný náklad agentury, spojený se zajištěním hostesky (smlouva, výplata, čas agentury) i při tak krátkém obsazení. Ovšem vždy, oslovíte li nás s nabídkou ceny z vaší strany, která se liší od našeho ceníku (i při délce akce pod 3 hodiny), prověříme bez garance, zdali jsme připraveni vám službu zajistit. Časový úsek výkonu se počítá od okamžiku zahájení výkonu do schváleného okamžiku odchodu. Přípravy, školení, líčení, česání a jiné činnosti, které vyžadují dřívější příchod na základě přání zákazníka jsou účtovány sazbou 120 ,- Kč / hod. Přesné ceny včetně případných slev vám vždy zašleme v kalkulaci na základě vašeho přesného zadání časového harmonogramu. Zadáte li nám poptávku, zašleme vám odkazy na hostesky od kategorie Basic až po např. Elite. Sami posoudíte rozdíl a rozhodnete se.
počet hodin 4h 5h 6h 7h 8h 9h 10h 11h 12h
HOSTESKA BASIC:
- promotér/ka z řad brigádníků - studentů
- pasivní činnost, rozdávání materiálů
650,- 750,- 810,- 945,- 1080,- 1215,- 1350,- 1485,- 1620,-
HOSTESKA STANDARD:
- hosteska všeobecných standardů
- aktivní činnost a komunikace, prezentace výrobků a služeb, organizační servis, servírování občerstvení apod.
750,- 850,- 950,- 1050,- 1200,- 1350,- 1500- 1650,- 1800,-
HOSTESKA ELITE:
- řada referencí, několik let praxe v agentuře, konverzační komunikace ve světovém jazyce (nikoliv tlumočnice).
- aktivní komunikace, prezentace produktů, předávání cen, organizační servis, vítání hostů apod.
1000,- 1000,- 1200,- 1400,- 1590,- 1780,- 1960,- 2140,- 2320,-
HOSTESKA TOP:
- top hosteska agentury, vysoká reprezentativnost nebo s univerzitní zkouškou znalosti světového jazyka
- individuální ceny určitých typů dívek s modelingovými referencemi a mírami (výška od 174 cm).
1000,- 1250,- 1500,- 1750,- 2000,- 2220,- 2440,- 2660,- 2800,-
MODEL:
- modelka, vykonávající činnost hostesky, vysoká atraktivnost - modelingové míry - výběr ze stránek "Modelky - Women"
- komunikace, prezentace produktů, pózování pro fotografy a pod.<
1200,- 1800,- 2000,- 2000,- 2400,- 2700,- 3000,- 3600,- 3900,-
SUPERMODEL INTERNATIONAL:
- modelka, top výběr agentury, finalistka soutěží miss. Výběr ze stránek "Modelky - Women - Miss"
- četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů v zahraničí (veletrhy, akce, autosalony, exhibice).
1500,- 1800,- 2400,- 2800,- 3000,- 3500,- 4000,- 4500,- 5000,-
SPECIÁLNÍ AKČNÍ CENA U VYBRANÝCH AKCÍ ČI VOLNÝCH KAPACIT
Akční cena dohodou. Prověříme, zdali máme volnou kapacitu hostesek, které zakázku přijmou za akční cenu bez ohledu na zařazenou kategorii.
700,- 750,- 840,- 945,- 1100,- 1370,- 1500,- 1650,- 1780,-
SUPERVIZE A PRODUKCE - 360 Kč / hod.
- supervize managera agentury nad týmem, mimo náklady na PHM.
Dohodou např. pouze na začátku akce k zaškolení týmu až po celé řízení akce, převzetí organizace, dohled nad týmem a výkonem.
1000,- 1360,- 1720,- 2440,- 2800,- 3160,- 3480,- 3840,- 4000,-
Zapůjčení šatů z fundusu agentury, čistění. ( odlišné požadavky na šaty řešíme dohodou ) 300,- 300,- 300,- 300,- 300,- 300,- 300,- 300,- 300,-

VÍCEDENNÍ VELETRHY A VÝSTAVY V TUZEMSKU OD 9 - DO 18 HOD: 9 HODIN
Dnem se rozumí paušální časový úsek 9 hodin, zahrnující 30 minut na přestávku v čase, dohodnutém s klientem. Při překročení časového úseku je účtován poměrný příplatek hodinové sazby za každou další započatou hodinu. Časový úsek výkonu se počítá od okamžiku zahájení výkonu akce, do schváleného okamžiku odchodu. Přípravy, školení, líčení, česání a jiné činnosti, které vyžadují dřívější příchod na základě přání zákazníka jsou účtovány sazbou 120 ,- Kč / hod. Přesné ceny včetně případných slev vám vždy zašleme v kalkulaci na základě vašeho přesného zadání časového harmonogramu. Zadáte li nám poptávku, zašleme vám odkazy na hostesky od kategorie Basic až po např. Elite. Sami posoudíte rozdíl a rozhodnete se.
HOSTESKA BASIC:
- promotér/ka z řad brigádníků - studentů
- pasivní činnost, rozdávání materiálů
1.200,-
HOSTESKA STANDARD:
- hosteska všeobecných standardů
- aktivní činnost a komunikace, prezentace výrobků a služeb, servis na stánku firmy, organizační servis, servírování občerstvení, péče o kuchyňku a pod...
1.350,-
HOSTESKA ELITE:
- řada referencí, několik let praxe v agentuře, konverzační komunikace ve světovém jazyce (nikoliv tlumočnice).
- aktivní komunikace včetně cizího jazyka, prezentace produktů, pózování u produktů, servis na stánku, organizační činnost.
1.700,-
HOSTESKA TOP:
- top hosteska agentury, vysoká reprezentativnost a praxe nebo hosteska s univerzitní zkouškou znalosti světového jazyka
- individuální ceny určitých typů dívek a s modelingovými referencemi a mírami (výška od 174 cm).
2000,-
MODEL:
- modelka, vykonávající činnost hostesky, vysoká atraktivnost - modelingové míry - výběr ze stránek "Modelky - Women"
- komunikace, prezentace produktů, pózování pro fotografy a pod.
2.500,-
SUPERMODEL INTERNATIONAL:
- modelka, top výběr agentury, finalistka soutěží miss. Výběr ze stránek "Modelky - Women - Miss"
- četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů v zahraničí (veletrhy, akce, autosalony, exhibice).
3600,-
Zapůjčení šatů z fundusu agentury, čistění na 1 den. ( odlišné požadavky na šaty řešíme dohodou ) 150,-
VELETRHY A VÝSTAVY V ZAHRANIČÍ PRO FIRMU SE SÍDLEM V ČR - 9 HODIN
Náhrada stravného, není li zajištěno: 40 EUR / den, cestovné a ubytování: dle nákladů, není li zajištěno,
náhrada času na cestě: 100 Kč / hod
TOP HOSTESKAse znalostí světového jazyka 2.700,-
MODEL - kompletní konverzace v cizím jazyce, zkušenosti se stykem se zahraničními klienty, promotion, foto, pózování 3500,-
Modelky jsou dívky, jejichž příjmy v naší agentuře pocházejí převážně z modelingové činnosti a najdete je na stránkách models. Některé modelky akceptují zakázky v závislosti na charakteru činnosti, která je požadována. Podle Vašeho zadání a typu akce Vám doporučíme vhodné typy.
Hostesky jsou dívky, jejichž příjmy převažují v oblasti hostes služeb a naleznete je ve fotobance hostesek.

fotka

PROČ SPOLUPRACOVAT S NAŠÍ AGENTUROU A NEHLEDAT JINDE

 • Chceme, abyste byli nejlepší. Aby vám konkurence záviděla, jaké máte hostesky na svém eventu. Proto se vždy snažíme nabídnout krásné hostesky a promotéry. I ti jsou pracovití, chytří, splní vaše zadání na 100 % a navíc se šarmem. Nevěříte? Zkuste nás.
 • S námi se odlišíte. Budete lepší. Budete mít na fotodokumentacích krásné lidi. Nám záleží na vašem úspěchu. My jsme Vy.
 • Vždy se nám dovoláte, nejsme "domácí virtuální webová agentura". Máme své sídlo a kancelář, kde nás vždy najdete. Většina klientů, kteří vyzkoušeli spolupráci s naší agenturou, se stávají klienty stálými. Opakovaně se obracejí pouze na naši agenturu.
 • Náš A TEAM známe osobně. Známe tak vlastnosti a schopnosti hostesek, víme, jaké typy vám máme doporučit dle charakteru zakázky a ručíme za ně. Tvrdíme, že agentury, které se chlubí tisíci registrovanými hosteskami, všechny znát osobně prostě nemohou. Všímáme si, že některé agentury, dostanou li poptávku, teprve hostesky hledají přes různé inzertní hostess servery, neznají je, a přesto vám je klidně pošlou na zakázku. A pak si stěžují v "Black Listech", že se hosteska nedostavila.
 • Hledáte li hostesky sami přes různé poptávkové portály, nemáte jistotu garance výkonu a skutečného reálného vzhledu hostesky. Hlídáme reálný vzhled hostesek a garantujeme, že bude odpovídat naší nabídce, kterou jsme vám zaslali. Modelingové fotografie, podle kterých možná vybíráte z jiných nabídek na webu, mohou být zavádějící. Slýcháme často, že si klient vybral sám někde hostesku dle super fotografií a na zakázku přišla ( pokud přišla ) dívka o 10 kg těžší a 5 let starší, zcela neodpovídající vzhledu na jejích prezentačních fotografiích. Nestane se vám, že si objednáte hostesku přes neověřené poskytovatele služeb bez referencí a v den akce se hosteska se nedostaví.
 • Oslovte nás i pokud jste profesionální agenturou se stejným zaměřením jako my, máte li celostátní zakázku a potřebujete ji zajistit v našem regionu působení. Ctíme etiku podnikání. Vašeho klienta vám "nepřebereme". Respektujeme a uznáváme vás, jste li profesionální, byť konkurenční, agentura s referencemi. Nabízíme vám spolupráci. Příště se zase obrátíme my na Vás se zakázkou ve vašem regionu. I konkurence může spolupracovat!

Kontaktujte nás zde:

telefon (kancelář agentury, sekretariát): 10:00 - 16:00 : +420 542 211 718
managerka: (Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546


Sales promotion - vícedenní regionální nebo celostátní promo výrobk a služeb

FULLSERVICE AGENCY IN SALES PROMOTION

Plánujete lokální nebo celostátní sales promotion nebo hledáte agenturu pro spolupráci v regionu? Pak jste na té správné stránce!

Oddělení agentury D.F.C. FASHION CLUB, jehož účelem je servis klientům v oblasti zajištění sales promotions. Celou síť koordinuje sales promotion director prostřednictvím lokálních promotion manažerů nebo lokálních spolupracujících agentur nebo senior hostesky / promotéra. Pro zpracování nabídky vás prosíme především o zaslání popisu promotion, seznamu míst promotion, počtu promotérek a termínů, počtu hodin. Jedině tak vám můžeme podat přesnější kalkulaci. Obratem prověříme, jaké máme aktuální pokrytí ( zejména v případě menších měst a pod ), popřípadě díky propojení agentury do sítě dalších modelových agentur ČR zajistíme promotérky nebo promotéry subdodávkou od regionální spolupracující agentury. Výhodou pak je, že v daném regionu máte partnera, schopného okamžitě reagovat na nečekané události. Naše vize je nabídnout vám nejen profesionální službu, ale i odpovídající vzhled promotérky nebo promotéra, kteří upoutají zájem nejen svým výkonem, ale i atraktivitou. Jsme připraveni sestavit návrh realizace a logistiku akce s návrhem rozpočtu pro nadřazenou centrální sales promotion agenturu pro lokální akce v regionu jižní Moravy nebo pro přímého klienta, ať na Moravě nebo v celé ČR. V případě oslovení naší agentury jinou agenturou, která zajišťuje produkci celé sales promotion pro svého klienta, plně respektujeme etiku podnikání a nenabízíme své služby klientovi zadávající agentury.

Chtěli bychom upozornit, že níže uvedený ceník je velmi orientační. Pokud nám zadáte vícedenní promotion ( 3 a více dnů ) se stejným obsazením promotérů, pak ceny výrazně klesnou na cenu dohodou tím, že dokážeme i my dohodnout s našimi promotéry množstevní slevu za vícedenní zakázku.

TYPICKÉ AKCE ZAJIŠŤOVANÉ PROMOTÉRKAMI

 • Promo produktů a služeb na veletrzích a výstavách
 • Pasivní distribuce propagačních materiálů
 • Aktivní komunikace a průzkumy - dotazníkové akce
 • Promotion v místech prodeje
 • Promotion v terénu - road show
 • Předvádění výrobků a služeb

Dle charakteru zakázky Vám nabídneme vhodný systém a logistiku akce. Obvyklé ceny a hodinové honoráře naleznete v přiloženém ceníku. V některých regionech se hodinová sazba za promotion může lišit od ceníkové ceny.

ORIENTAČNÍ CENÍK VÍCEDENNÍ SALES PROMOTION BEZ DPH
Lokální promotion v rámci jižní Moravy 4 hodiny 6 hodin 8 hodin
pasivní distribuce propagačních materiálů bez komunikace s klientem: od 130 Kč / hod 520 Kč 780 Kč 1040 Kč
aktivní komunikace hostesky, oslovování cílové skupiny, prezentace produktů od 150 Kč / hod 720 Kč 900 Kč 1300 Kč
Celostátní promotion v případě, kdy promotéry zajišťujeme ve spoluprácí s partnerskými agenturami v regionu. 4 hodiny 6 hodin 8 hodin
pasivní distribuce propagačních materiálů bez komunikace s klientem od 130 Kč / hod + 15 % příplatek supervize reg. agentury 600 Kč 900 Kč 1200 Kč
aktivní komunikace hostesky, oslovování cílové skupiny, prezentace produktů od 150 Kč / hod + příplatek supervize reg. agentury 800 Kč 1100 Kč 1.300 Kč
Ostatní náklady Orientační ceny
Náhrada za čas strávený školením promotérů, je li nutné + 120 Kč / hod / osoba včetně času na cestě do místa školení
Cestovné na školení MHD náklady, vlak, bus, auto 6 Kč/km/
Cestovné a nutné ubytování v rámci promotion dle projektu
Příprava promotion, stánku, pracoviště, úklid v případě, že není zajišťováno klientem a není li součástí časového úseku promotion. V takovém případě se hosteska se dostaví na místo promotion min. 0,5 hod před zahájením promotion a po skončení promotion 0,5 hod do doby ukončení likvidace a úklidu + 100 Kč paušálně / den promotion / promotér
Nákup materiálu, pronájem promostánku, technik, pomocník, řidič, skladování produktů... dle projektu
SERVIS AGENTURY
Servis agentury se účtuje pouze v případě, vyžaduje li to charakter promotion a převezme li agentura organizaci a kontrolu nad promotion. Účtuje se v případech, běží li promotion na více než třech místech, přičemž je nutná aktivní supervize a nonstop pohotovost supervizora, denní řešení průběžných úkolů. Například denní telefonické kontroly, zpracování a denní podávání zpráv klientovi, denní vyhodnocování průběhu sales promotion. Jedná se o honorář pověřeného manažera - supervizora promotion, který promotion dálkově organizuje a řídí.
1 den supervize 1.000 Kč
2 - 15 dnů supervize 700 Kč / den supervize
více než 15 dnů supervize 500 Kč / den supervize
Doprava materiálu - VW Transporter 9 Kč / km + 120 Kč / hod plat řidiče