HOSTESKY – TRADE MODELS – HOSTESSES

VELETRHY, KONFERENCE, SPOLEČENSKÉ AKCE

Naše vize je, že hosteska nebo promotér musí upoutat nejen výkonem, ale i krásou.

Jsme modelingová (nikoliv hostessingová) agentura s celostátní působností. Jako modelingová agentura klademe velký důraz i na vizáž, atraktivitu a pozitivní osobnost. Hostesky a promotéři, kteří tyto parametry splňují, lépe přitáhnou pozornost vašich klientů, kteří jsou poté otevřenější s promotéry a hosteskami hovořit a vyslechnout si nabídku, která je předmětem zakázky.

Vážíme si spolupráce a dodržujeme obchodní etiku, s tradicí a zkušenostmi od roku 1992 a z toho vyplývajícím přístupem ke klientům. Jste li produkční agentura a my budeme vaším subdodavatelem, nikdy neoslovíme vašeho klienta s nabídkou našich služeb napřímo.

REFERENCE: Ať již napřímo či prostřednictvím reklamních agentur jako zadavatelů se podílíme ročně na cca 170 eventech, od jednodenních po vícedenní. Kromě stovek jiných akcí, eventů a promotions jsme hrdí na kompletní zajištování promotion služeb spojených s výkony hostesek a modelek na seriály golfových turnajů v ČR, SK a zahraničí pro Connea Group, dále na golfové největší události v ČR –  European Tour D + D Real Czech Masters, Veletrzích Brno, seriálech závodů MOTO GP v celé Evropě a Swiss Championships Motobikes, konferencích The European Summit, gala večerech na Žofíně pro Agel a.s., kongresech např.  SwissLife a OVB, na autosalonech pro Fiat Group  S.p.A (autosalony Ženeva, Paris, London a další), Yamaha Moto Show, prezentace Porsche na automotodromech, akce pro Zetor, Iveco, AgroTec  a další. Naším dosavadním vrcholem v poslední době,  v roce 2017 a 2018, bylo produkční zajištění reklamních a merhandise služeb a organizace kongresu MyWorld cashback card v 02 areně týmem 160 hostesek a promotérů po dobu 14 dnů nebo 70 hostesek a promotion models pro MOTO GP CASHBACK CARD.


 

julia-liptak-1

Jmenuji se Júlia Fádlerová, jsem vaší manažerkou pro jednání. V tomto oboru pracuji více než 10 let. Jsem pro vás jistotou, že vaše zakázka dobře dopadne. Věnujte svůj čas svému byznysu a zajištění služby nechejte na nás. Zakázku pro vás chápu jako službu, trvající po celou dobu zakázky a stojím v pozadí a na vše dohlížímVáš úspěch u vašich klientů je naší vizitkou. 

V Praze a ve většině ostatních velkých měst se věnujeme především akcím se zahrnutím exkluzívnějších kategorií ELITE A-TEAM a MODELS, méně základním kategoriím BASIC – STANDARD, kterými se zabývá velké množství regionálních typicky hostesingových nebo facebookových agentur. Řada našich klientů, kterým záleží na image akce a vzhledu týmu, preferuje náš tým Promotion Models nebo Promotion Models International.

Kontaktujte mě, moc se na Vás těším. (managerka Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546 

telefon (kancelář agentury, sekretariát): 10:00 – 16:00 : +420 542 211 718

 


NABÍZÍME VÁM NEJEN HOSTESKY A PROMOTION! 
NECHCETE NA VAŠÍ AKCI USPOŘÁDAT JAKO SUPER DOPROVODNÝ PROGRAM MÓDNÍ SHOW? ZAUJMETE! 

Jsme specialisté na módní přehlídku s tanečními prvky nebo módní přehlídku na zadané téma. Výborný program – show & módní přehlídka. Slibujeme krásné ženy, sexy muže, skvělou choreografii. Pořádáte li veletrh, přilákejte hosty ke svému stánku! Pořádáte li firemní akci na zadané téma, stačí se nás jen zeptat a my Vám připravíme nabídku. I kdyby jste si vymysleli třeba přehlídku byznys oblečení, návrhářskou, módní přehlídku plavek, popř elegantního spodního prádla, kosmickou, historickou, komunistickou, lékařskou, mafiánskou, golfovou, karnevalovou, lékařskou, na téma cestování, autoshow, motoshow… V průběhu roku se koná spousta akcí, golfový, tenisový či jiný sportovní turnaj, prezentace nových modelů aut v autosalonu, oslava založení firmy a jiné podobné firemní akce. Nabízíme módní přehlídku v délce cca 15 – 20 minut, která podpoří atmosféru vaší akce a dobrou náladu. Je skvělá k doplnění denního nebo večerního programu, například před slavnostním zahájením nebo vyhlašováním vítězů, oceňováním pracovníků nebo v dalším průběhu večera. Více zde: Módní přehlídka – super doprovodný program


 

CENÍK ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB  A HOSTESEK BEZ DPH

Ceny zahrnují základní produkční služby, spojené s realizací či zajištěním služby prostřednictvím hostesek.

JEDNODENNÍ AKCE (RECEPCE, SEMINÁŘE, SPOLEČENSKÉ AKCE)

Časový úsek výkonu se počítá od okamžiku příchodu dle zadání klienta. Přípravy jako školení, líčení, česání (kromě již takových výkonů, které jsou součástí zadání), které vyžadují dřívější příchod na základě přání zákazníka jsou účtovány sazbou 130 ,- Kč / hod. Při překročení časového úseku je účtován poměrný příplatek hodinové sazby za každou další započatou hodinu. Jednostranné zkrácení časové zátěže klientem nemá vliv na snížení ceny, neboť s modelkou/hosteskou je sjednána smlouva na předem sdělené zadání jako sazba za akci. Přesné ceny včetně případných slev vám vždy zašleme v kalkulaci na základě vašeho přesného zadání časového harmonogramu. Cena je složena z nabídky čisté odměny hostesce + daně ze závislé činnosti, administrativních nákladů se mzdami a srážkovou daní a odměny agentuře za produkční servis pro Vás. Kliknete li na hnědý nápis kategorie, otevře se Vám orientační seznam pro porovnání typu dívek. (Statistiky: hrubé průměrné mzdy v ČR: Praha 39500,- = 237 Kč / h,  ostatní ČR: 31700,- / 190 Kč)
počet hodin4h5h6h7h8h9h10h11h12h
A TEAM – EVENT HOSTESKA ČR
1100,-1200,-1200,-1400,-1600,-1800,-2000,-2200,-2400,-
A TEAM – EVENT HOSTESKA PRAHA1200,-1300,-1440,-1680,-1920,-2160,-2400,-2640,-2880,-
 A TEAM: řada referencí, praxe, konverzační komunikace ve světovém jazyce (nikoliv tlumočnice), organizační schopnosti a pod.
EVENT – MODELKA:1300,-1500,-1800,-2100,-2400,-2700,-3000,-3300,-3600,-
Modelka, vykonávající činnost hostesky, modelingové míry, komunikace, ceremoniály, předávaní cen, welcome service a pod.
MODELKA INTERNATIONAL:2000,-2400,-2800,-3200,-3600,-4000,-4400,-4800,-5000,-
Top výběr agentury, četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů a veletrhů v zahraničí
SUPERVIZE AKCE – 360 Kč / hod.1440,-1800,-2160,-2520,-2880,-3240,-3600,-3920,-4320,-
Supervize managera agentury nad týmem v místě konání akce, řízení týmu a produkce souvisejících služeb
Zapůjčení šatů, čistění, manipulace300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-

VÍCEDENNÍ VELETRHY V ČR

Dnem se rozumí paušální časový úsek 9 hodin výkonu / např 9.00 – 18.00 hodin/, příchod 8:45 a zahrnující 30 minut na přestávky v čase, dohodnutém s klientem. Je li žádán příchod dříve, pak časový úsek výkonu se počítá od okamžiku příchodu dle zadání klienta. Přípravy jako zaškolení, líčení, česání, které nejsou dosud výkonem, ale vyžadují dřívější příchod na základě přání zákazníka, jsou účtovány sazbou 130 ,- Kč / započatá hod. Při překročení časového úseku je účtován poměrný příplatek hodinové sazby za každou další započatou hodinu. Jednostranné zkrácení časové zátěže klientem nemá vliv na snížení ceny, neboť s modelkou/hosteskou je sjednána smlouva na předem sdělené zadání jako sazba za akci. Přesné ceny včetně případných slev vám vždy zašleme v kalkulaci na základě vašeho přesného zadání časového harmonogramu.

HOSTESKA BASIC:
hosteska bez spec. kriterií, přímý výběr agenturou
– pasivní činnosti, rozdávání reklamních materiálů apod.
1.600,-
TRADE SHOW – HOSTESKA A-TEAM ČR:
– řada referencí, několik let praxe v agentuře, konverzační komunikace ve světovém jazyce (nikoliv tlumočnice), samostatnost.
– aktivní komunikace včetně cizího jazyka, prezentace produktů, pózování u produktů, servis na stánku, organizační schopnosti
1.800,-
TRADE SHOW – HOSTESKA A-TEAM PRAHA:
– řada referencí, několik let praxe v agentuře, konverzační komunikace ve světovém jazyce (nikoliv tlumočnice), samostatnost.
– aktivní komunikace včetně cizího jazyka, prezentace produktů, pózování u produktů, servis na stánku, organizační schopnosti
2.100,-
PROMO MODEL:
– modelka, vysoká atraktivnost – modelingové míry – výběr ze stránek „Modelky – Women“
– komunikace, prezentace produktů, pózování pro fotografy a pod.
2.500,-
MODEL INTERNATIONAL:
– modelka, top výběr agentury, finalistka soutěží miss. Výběr ze stránek „Modelky – Women – Miss“
– četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů v zahraničí (veletrhy, akce, autosalony, exhibice).
3600,-
Zapůjčení šatů z fundusu agentury, čistění na 1 den.

( odlišné požadavky na šaty řešíme dohodou )

150,-

VÍCEDENNÍ VELETRHY V ZAHRANIČÍ (max.9 h/den) PRO ČESKOU FIRMU

Náhrada stravného, není li zajištěno: 30 EUR / den, cestovné a ubytování: dle nákladů, není li zajištěno, náhrada času na cestě: 130 Kč / hod
HOSTESKA BASIC konverzační znalost světového jazyka2.500,-
HOSTESKA INTERNATIONAL – četné zahraniční zkušenosti z podobných akcí,  univerzitní znalost jazyka 2.800,-
PROMOTION MODEL   základní konverzace v cizím jazyce, model. vzhled, zkušenosti převážně z ČR, foto, pózování3.200,-
MODEL INTERNATIONAL  – kompletní konverzace v cizím jazyce, převažují zkušenosti se stykem se zahraničními klienty, foto, pózování, top 4000,-

JAK POSTUPOVAT:

A: Výše je běžný orientační ceník k jednání (k cenám je účtováno DPH). Dle vašich informací o zakázce sestavíme samostatně doporučený tým, o kterém si jsme jisti, že je nejvhodnější volbou pro realizaci vaší zakázky a je ve vámi žádaném termínu dostupný  a s tím související kalkulaci.

B: Zašlete nám cenu, za jakou jste obvykle objednávali služby na podobném eventu od jiných stran. My zjistíme, zdali i při zadané ceně nabídneme perfektní optimalizovaný mix promotérek, promotérů, hostesek a modelek různých cenových kategorií a schopností, aby váš cíl byl splněn. Vždy máme zájem s vámi jednat a dohodnout se. WIN – WIN. Najdete li námi nabízenou hostesku v nabídce konkurence levněji, informujte nás. Pak je její cena a hodnota na trhu taková, za kterou ji nabízí konkurence a o tento rozdíl snížíme její cenu. Na druhé straně finančně lépe odměněná hosteska má vyšší motivaci se zárukou a jistotou účasti na vaší akci v tom smyslu, že  zakázku přijme a neodřekne kvůli jiné nabídce.

C: Můžete si i sami vybrat svůj návrh týmu. Vyberte si vaše typy ze stránek hostesek  Fotobanka hostesek nebo modelek Models – Women a označením pomocí tlačítka +  si sestavte svůj výběr či typy, které se vám líbí.  Pod tlačítkem „Výběr“ vpravo nahoře najdete celý svůj tým, který si můžete stáhnout jako seznam v PDF nebo odeslat poptávku.  Agentura prověří, zdali vámi vybrané dívky jsou pro zakázku vhodné a zdali jsou dostupné ve vámi žádaném termínu. Popřípadě vám nabídne alternativní tým na základě znalosti vašich preferencí a typů dívek.

A – Team jsou promo lidé, které agentura doporučuje, mají min. rok spolupráce s agenturou s pozitivními referencemi klientů a jejichž příjmy a zkušenosti vycházejí převážně z tuzemských výkonů typu promotion a hostessing.

Hosteska International– dívka, která má několikaletou praxi, s pozitivními referencemi, univerzitní znalost min. jednoho světového jazyka a jejichž příjmy a zkušenosti vycházejí převážně ze zahraničních výkonů typu promotion a hostessing.
Tyto tváře naleznete na stránkách v sekci LifeStyle Models/ Hostesky

Promotion Model – modelka, s výškou min 170 cm, modelingovými mírami, jejíž příjmy převažují převážně z tuzemských modelingových zakázek a mimo jiné přijímá vybrané zakázky v oblasti promotion (veletrhy výstavy, konference apod), jako pózování u produktů, předávaní cen, organizační a komunikační činnost na eventech a společenských akcích, kde je důraz kladen i na image a vzhled.

Promotion Model International – modelka, s výškou min 170 cm, modelingovými mírami, jejíž příjmy převažují převážně ze zahraničních modelingových zakázek, komerčního fotografování a výkonů jako promotion model pro zahraniční a mimo jiné přijímá vybrané zakázky v oblasti promotion(veletrhy výstavy, konference apod), jako pózování u produktů, předávaní cen, organizační a komunikační činnost na eventech a společenských akcích se zahraničními klienty, kde je důraz kladen i na image a vzhled. Tyto tváře naleznete na stránkách Modelky

Nabízíme vám, máte li zájem, i převzetí organizace přímo v místě akce, prostřednictvím supervizora agentury, v případě většího počtu promotérů, hostesek nebo modelek na akci. Vy se tak můžete plně věnovat dalším povinnostem, hostům nebo svému byznysu.

K dalším službám patří nabídka pronájmu několika typů outfits pro hostesky ve vlastnictví agentury, nebo zajistíme vámi požadované outfity, reklamní oblečení, potisky, šerpy či jiné návrhy pomocí stylisty, po dohodě o nákladech. V případě požadavaku na extravagantní vzhled zajistíme make up artists / hair artists, tedy  odborné nalíčení a úpravu účesů týmu.

Neposkytujeme jakékoliv hostessingové služby osobního charakteru (doprovod apod).

PROČ SPOLUPRACOVAT S NAŠÍ AGENTUROU A NEHLEDAT JINDE

  • Chceme, abyste byli nejlepší. Aby vám konkurence záviděla, jaké máte hostesky na svém eventu. Proto se vždy snažíme nabídnout krásné hostesky a promotéry. I ti jsou pracovití, chytří, splní vaše zadání na 100 % a navíc se šarmem. Nevěříte? Zkuste nás.
  • S námi se odlišíte. Budete lepší. Budete mít na fotodokumentacích krásné lidi. Nám záleží na vašem úspěchu. My jsme Vy.
  • U nás se nejedná jen o „zajištění promotérů a hostesek za provizi“. V rámci naší služby pro vás získáváte pečlivý návrh týmu, objektivní výběr vhodných osobností dle charakteru zakázky, schopností a vzhledu promotérů a hostesek, nepřetržitou asistenci na telefonu po dobu trvání zakázky, dálkový dohled nad týmem, doporučení a konzultace, know how a zkušenosti z dvacetileté existence naší agentury. Věřte nám, necháte li výběr týmu na nás, pak přebíráme i odpovědnost za provedení služby.
  • Schopnost okamžité reakce a návrhu řešení v případě nepředvídatelných osobních překážek hostesky nebo promotéra (nemoc, havárie, u studentek bohužel v době zkoušek nepředvídatelné změny termínů zkoušek, vyhlášených universitami apod).
  • Vždy se nám dovoláte, nejsme „domácí virtuální webová agentura“. Máme své sídlo a kancelář, kde nás vždy najdete. Většina klientů, kteří vyzkoušeli spolupráci s naší agenturou, se stávají klienty stálými. Opakovaně se obracejí pouze na naši agenturu.
  • Náš A TEAM známe osobně. Známe tak vlastnosti a schopnosti hostesek. Tvrdíme, že agentury, které se chlubí tisíci registrovanými hosteskami, všechny znát osobně prostě nemohou. Všímáme si, že některé agentury, dostanou li poptávku, teprve hostesky hledají přes různé inzertní hostess servery, neznají je, a přesto vám je klidně pošlou na zakázku. A pak si stěžují v „Black Listech“, že se hosteska nedostavila.
  • Hledáte li hostesky sami přes různé poptávkové portály, nemáte jistotu garance výkonu a skutečného reálného vzhledu hostesky. Hlídáme reálný vzhled hostesek a garantujeme, že bude odpovídat naší nabídce, kterou jsme vám zaslali. Modelingové fotografie, podle kterých možná vybíráte z jiných nabídek na webu, mohou být zavádějící. Slýcháme často, že si klient vybral sám někde hostesku dle super fotografií a na zakázku přišla ( pokud přišla ) dívka o 10 kg těžší a 5 let starší, zcela neodpovídající vzhledu na jejích prezentačních fotografiích. Může se stát, že najdete li si  hostesku sami přes neověřené poskytovatele služeb bez referencí a bez agenturní podpory, v den akce se hosteska se nedostaví a už se jí ani nedovoláte. Objednáte li si výkon u nás, kromě skutečně nepředvídatelných událostí mimo naši moc, se to nestane nebo učiníme maximum k okamžité nápravě a jsme okamžitě na příjmu.
  • Oslovte nás i pokud jste profesionální agenturou se stejným zaměřením jako my, máte li celostátní zakázku a potřebujete ji zajistit v našem regionu působení. Ctíme etiku podnikání. Vašeho klienta vám „nepřebereme“. Respektujeme a uznáváme vás, jste li profesionální, byť konkurenční, agentura s referencemi. Nabízíme vám spolupráci. Příště se zase obrátíme my na Vás se zakázkou ve vašem regionu. I konkurence může spolupracovat!

Kontaktujte nás zde: managerka: (Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546