HOSTESKY – TRADE MODELS – HOSTESSES

VELETRHY, KONFERENCE, SPOLEČENSKÉ AKCE

Naše vize je, že hosteska nebo promotér musí upoutat nejen výkonem, ale i krásou.

Jsme modelingová (nikoliv hostessingová) agentura s celostátní působností. Jako modelingová agentura klademe velký důraz i na vizáž, atraktivitu a pozitivní osobnost. Hostesky a promotéři, kteří tyto parametry splňují, lépe přitáhnou pozornost vašich klientů, kteří jsou poté otevřenější s promotéry a hosteskami hovořit a vyslechnout si nabídku, která je předmětem zakázky.

Vážíme si spolupráce a dodržujeme obchodní etiku, s tradicí a zkušenostmi od roku 1992 a z toho vyplývajícím přístupem ke klientům. Jste li produkční agentura a my budeme vaším subdodavatelem, nikdy neoslovíme vašeho klienta s nabídkou našich služeb napřímo.

REFERENCE: Ať již napřímo či prostřednictvím reklamních agentur jako zadavatelů se podílíme ročně na cca 170 eventech, od jednodenních po vícedenní. Kromě stovek jiných akcí, eventů a promotions jsme hrdí na kompletní zajištování hostesek a modelek na seriály golfových turnajů v ČR, SK a zahraničí pro Connea Group, dále na golfové největší události v ČR –  European Tour D +D Real Czech Masters, Veletrzích Brno, seriálech závodů MOTO GP v celé Evropě a Swiss Championships Motobikes, konferencích The European Summit, gala večerech na Žofíně pro Agel a.s., kongresech ODS, SwissLife a OVB, na autosalonech pro Fiat Group  S.p.A (autosalony Ženeva, Paris, London a další), Yamaha Moto Show, prezentace Porsche na automotodromech, akce pro Zetor, Iveco, AgroTec  a další.


 

julia-liptak-1

Jmenuji se Júlia Fádlerová, jsem vaší manažerkou pro jednání a v tomto oboru pracuji více než 10 let. Jsem pro vás jistotou, že vaše zakázka dobře dopadne. Věnujte svůj čas svému byznysu a zajištění služby nechejte na nás. Zakázku pro vás chápeme jako službu, trvající po celou dobu zakázky a stojíme v pozadí a na vše dohlížíme.

 

Váš úspěch u vašich klientů je naší vizitkou. Proto bychom vám rádi nabídli především trhem ověřené hostesky a promotéry, označené A TEAM, s pozitivními referencemi klientů, kteří si je opakovaně objednávají a doposud vždy byli spokojeni s jejich výkonem. Jsou to dívky, které s naší agenturou intenzívně spolupracují minimálně rok, mají za sebou velké množství zakázek pro naši agenturu a jsou velmi pečlivě školeny. Mají i modelingové zkušenosti, přičemž ovšem si zachovávají veškeré osobnostní vlastnosti, nutné pro výkon činností jako hosteska.

V Praze a ve většině ostatních velkých měst se věnujeme především nabídce exkluzívnějších kategorií  ELITE A-TEAM a MODELS, méně již základním kategoriím BASIC – STANDARD, kterými se zabývá velké množství regionálních typicky hostesingových nebo facebookových agentur. Řada našich klientů, kterým záleží na image akce a vzhledu týmu, preferuje náš A-TEAM ELITE s ochotou úhrady nákladů na dopravu do místa konání akce.

Fotogalerie: Ukázky referencí

JAK POSTUPOVAT:

A: Níže je běžný orientační ceník k jednání( k cenám je účtováno DPH). Dle vašich informací o zakázce vám navrhneme doporučený tým, o kterém si jsme jisti, že je nejvhodnější volbou pro realizaci vaší zakázky a je ve vámi žádaném termínu dostupný.

B: Zašlete nám cenu, za jakou jste obvykle objednávali hostesky na podobném eventu od jiných stran. My se postaráme o perfektní optimalizovaný mix promotérek, promotérů, hostesek a modelek různých cenových kategorií a schopností, aby váš cíl byl splněn. Vždy máme zájem s vámi jednat a dohodnout se.

C: Můžete si i sami vybrat svůj návrh týmu. Vyberte si vaše typy ze stránek hostesek  Fotobanka hostesek nebo modelek Models – Women a označením pomocí tlačítka +  si sestavte svůj výběr či typy, které se vám líbí.  Pod tlačítkem „Výběr“ vpravo nahoře najdete celý svůj tým, který si můžete stáhnout jako seznam v PDF a odeslat poptávku.  Agentura prověří, zdali vámi vybrané dívky jsou pro zakázku vhodné a zdali jsou dostupné ve vámi žádaném termínu. Popřípadě vám nabídne alternativní tým na základě znalosti vašich preferencí a typů dívek.

Hostesky jsou ideální pro aktivní slovní prezentaci a demonstraci služeb a produktů (sales promotion), dále pak v případě poskytování sekretářských služeb, servisních a organizačních služeb na veletrzích, seminářích, konferencích nebo společenských akcích, popřípadě pro distribuci reklamních předmětů v rámci různých akcí. Sestava na webu nezahrnuje naší kompletní nabídku hostesek. V naší databázi máme další desítky dívek z různých měst, jejichž nabídku vám zašleme na základě vaší poptávky.

Modelky doporučujeme v případě image  prezentace exkluzivních produktů, pózování a předvádění výrobku, pózování pro media a tam, kde potřebujete upoutat pozornost vzhledem dívek (veletrhy typu autosalonů, auto a moto závody, prestižní golfové turnaje, předávaní cen na eventech apod).

Nabízíme vám, máte li zájem, převzetí organizace v místě akce, dohled a kontrolu výkonů promotérů prostřednictvím supervizora agentury, v případě většího počtu promotérů, hostesek nebo modelek na akci. Vy se tak můžete plně věnovat dalším povinnostem, hostům nebo svému byznysu.

K dalším službám patří nabídka odborného nalíčení a úpravy účesů týmu, pronájem několika typů jednotných kostýmů, popřípadě zajistíme vámi požadované oblečení od třetích stran.

Neposkytujeme jakékoliv hostessingové služby osobního charakteru (tzv. escort service).

CENÍK ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB HOSTESEK BEZ DPH

Ceny zahrnují odměnu hostesky, daň ze závislé činnosti a služby, spojené se zajištěním hostesky a následnou mzdovou administrativou.

JEDNODENNÍ AKCE (RECEPCE, SEMINÁŘE, SPOLEČENSKÉ AKCE)

Časový úsek výkonu se počítá od okamžiku příchodu dle zadání klienta. Přípravy jako školení, líčení, česání (kromě již takových výkonů, které jsou součástí zadání), které vyžadují dřívější příchod na základě přání zákazníka jsou účtovány sazbou 130 ,- Kč / hod. Při překročení časového úseku je účtován poměrný příplatek hodinové sazby za každou další započatou hodinu. Jednostranné zkrácení časové zátěže klientem nemá vliv na snížení ceny, neboť s modelkou/hosteskou je sjednána smlouva na předem sdělené zadání jako sazba za akci. Přesné ceny včetně případných slev vám vždy zašleme v kalkulaci na základě vašeho přesného zadání časového harmonogramu. 
počet hodin4h5h6h7h8h9h10h11h12h
HOSTESKA BASIC:750,-800,-960,-1120,-1280,-1440,-1600,-1760,-1920,-
Basic: začinající hosteska z řad brigádníků, základní servis, pasivní činnost, distribuce reklamních materiálů, přímý výběr týmu agenturou
HOSTESKA STANDARD:800,-925,-1080,-1260,-1440,-1620,-1800,-1980,-2160,-
Standard: hosteska všeobecných standardů, aktivní komunikace, prezentace výrobků a služeb, organizační servis, servírování občerstvení apod.
HOSTESKA A-TEAM BRNO ELITE:
1000,-1000,-1200,-1400,-1600,-1800,-2000,-2200,-2400,-
Elite A-Team agentury, řada referencí, praxe, konverzační komunikace ve světovém jazyce (nikoliv tlumočnice), organizační servis a pod.
HOSTESKA TOP & A-TEAM PRAHA:1000,-1250,-1500,-1750,-2000,-2220,-2440,-2660,-2800,-
Top hosteska agentury,  univerzitní znalost světového jazyka, VŠ vzdělání, organizační a konferenční profesionální servis, zahraniční zkušenosti
PROMO – MODELKA:1300,-1500,-1800,-2100,-2400,-2700,-3000,-3300,-3600,-
Modelka, vykonávající činnost hostesky, modelingové míry, komunikace, ceremoniály, předávaní cen, welcome service a pod.
PROMO –  MODELKA INTERNATIONAL:1600,-2000,-2400,-2800,-3200,-3600,-4000,-4400,-4800,-
Top výběr agentury, četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů a veletrhů v zahraničí
SUPERVIZE A PRODUKCE – 360 Kč / hod. – v případě přání klienta1000,-1360,-1720,-2440,-2800,-3160,-3480,-3840,-4000,-
Supervize managera agentury nad týmem, popř, řízení akce, převzetí organizace, dohled nad týmem a výkonem
Zapůjčení šatů z fundusu agentury, čistění, manipulace300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-

VÍCEDENNÍ VELETRHY V ČR

Dnem se rozumí paušální časový úsek 9 hodin, zahrnující 30 minut na přestávky v čase, dohodnutém s klientem. Časový úsek výkonu se počítá od okamžiku příchodu dle zadání klienta. Přípravy jako školení, líčení, česání (kromě již takových výkonů, které jsou součástí zadání), které vyžadují dřívější příchod na základě přání zákazníka jsou účtovány sazbou 130 ,- Kč / hod. Při překročení časového úseku je účtován poměrný příplatek hodinové sazby za každou další započatou hodinu. Jednostranné zkrácení časové zátěže klientem nemá vliv na snížení ceny, neboť s modelkou/hosteskou je sjednána smlouva na předem sdělené zadání jako sazba za akci. Přesné ceny včetně případných slev vám vždy zašleme v kalkulaci na základě vašeho přesného zadání časového harmonogramu.

HOSTESKA BASIC:
hosteska z řad brigádníků, přímý výběr agenturou, servis na stánku, servis občerstvení, péče o kuchyňku a pod.
– pasivní činnosti, rozdávání reklamních materiálů a pod.
1.350,-
HOSTESKA STANDARD:
– hosteska všeobecných standardů, servis na stánku, servis občerstvení, péče o kuchyňku a pod.
– základní činnosti a výpomoc při organizační činnosti, aktivní komunikace s klienty v českém jazyce
1500,-
HOSTESKA A-TEAM ELITE:
– řada referencí, několik let praxe v agentuře, konverzační komunikace ve světovém jazyce (nikoliv tlumočnice), samostatnost.
– aktivní komunikace včetně cizího jazyka, prezentace produktů, pózování u produktů, servis na stánku, organizační činnost
1.700,-
HOSTESKA TOP:
– top hosteska agentury, vysoká praxe, s univerzitní zkouškou znalosti světového jazyka, samostatnost, přehled
– individuální ceny určitých typů dívek a s modelingovými referencemi a mírami (výška od 174 cm)
2000,-
PROMO MODEL:
– modelka, vykonávající činnost hostesky, vysoká atraktivnost – modelingové míry – výběr ze stránek „Modelky – Women“
– komunikace, prezentace produktů, pózování pro fotografy a pod.
2.500,-
PROMO MODEL INTERNATIONAL:
– modelka, top výběr agentury, finalistka soutěží miss. Výběr ze stránek „Modelky – Women – Miss“
– četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů v zahraničí (veletrhy, akce, autosalony, exhibice).
3000,-
Zapůjčení šatů z fundusu agentury, čistění na 1 den.

( odlišné požadavky na šaty řešíme dohodou )

150,-

VÍCEDENNÍ VELETRHY V ZAHRANIČÍ (max.9 h/den)

Náhrada stravného, není li zajištěno: 30 EUR / den, cestovné a ubytování: dle nákladů, není li zajištěno, náhrada času na cestě: 130 Kč / hod
HOSTESKA A-TEAM ELITE konverzační znalost světového jazyka (90 €)2.400,-
HOSTESKA TOP – četné zahraniční zkušenosti z podobných akcí,  univerzitní znalost jazyka (110 €)2.700,-
PROMOTION MODEL   základní konverzace v cizím jazyce, model. vzhled, zkušenosti převážně z ČR, foto, pózování3200,-
PROMOTION MODEL INTERNATIONAL  – kompletní konverzace v cizím jazyce, převažují zkušenosti se stykem se zahraničními klienty, foto, pózování (135 €)3.600,-
Modelky jsou dívky, jejichž příjmy v naší agentuře pocházejí převážně z modelingové činnosti a najdete je na stránkách models. Některé modelky akceptují zakázky v závislosti na charakteru činnosti, která je požadována. Podle Vašeho zadání a typu akce Vám doporučíme vhodné typy.
Hostesky jsou dívky, jejichž příjmy převažují v oblasti hostess služeb a naleznete je ve fotobance hostesek.

PROČ SPOLUPRACOVAT S NAŠÍ AGENTUROU A NEHLEDAT JINDE

  • Vypořádáme veškeré složité administrativní úkony, spojené s formalitami uzavírání smluv a dohod o provedení práce před nástupem na zakázku a následně po skončení akce administrativu ohledně výplat odměn, růžových prohlášení poplatníka k dani apod. V ceně každé zakázky je zahrnuta práce personální účetní, zpracování smluv a často odvod daně z hrubého honoráře hostesky. To vše byste museli absolvovat sami, pokud si hledáte hostesku sami, s vašimi časovými a mzdovými náklady. A čas jsou přece peníze.
  • Chceme, abyste byli nejlepší. Aby vám konkurence záviděla, jaké máte hostesky na svém eventu. Proto se vždy snažíme nabídnout krásné hostesky a promotéry. I ti jsou pracovití, chytří, splní vaše zadání na 100 % a navíc se šarmem. Nevěříte? Zkuste nás.
  • S námi se odlišíte. Budete lepší. Budete mít na fotodokumentacích krásné lidi. Nám záleží na vašem úspěchu. My jsme Vy.
  • U nás se nejedná jen o „zajištění promotérů a hostesek za provizi“. V rámci naší služby pro vás získáváte pečlivý návrh týmu, objektivní výběr vhodných osobností dle charakteru zakázky, schopností a vzhledu promotérů a hostesek, nepřetržitou asistenci na telefonu po dobu trvání zakázky, dálkový dohled nad týmem, doporučení a konzultace, know how a zkušenosti z dvacetileté existence naší agentury.
  • Schopnost okamžité reakce a návrhu řešení v případě nepředvídatelných osobních překážek hostesky nebo promotéra (nemoc, havárie a pod).
  • Vždy se nám dovoláte, nejsme „domácí virtuální webová agentura“. Máme své sídlo a kancelář, kde nás vždy najdete. Většina klientů, kteří vyzkoušeli spolupráci s naší agenturou, se stávají klienty stálými. Opakovaně se obracejí pouze na naši agenturu.
  • Náš A TEAM známe osobně. Známe tak vlastnosti a schopnosti hostesek, víme, jaké typy vám máme doporučit dle charakteru zakázky a ručíme za ně. Tvrdíme, že agentury, které se chlubí tisíci registrovanými hosteskami, všechny znát osobně prostě nemohou. Všímáme si, že některé agentury, dostanou li poptávku, teprve hostesky hledají přes různé inzertní hostess servery, neznají je, a přesto vám je klidně pošlou na zakázku. A pak si stěžují v „Black Listech“, že se hosteska nedostavila.
  • Hledáte li hostesky sami přes různé poptávkové portály, nemáte jistotu garance výkonu a skutečného reálného vzhledu hostesky. Hlídáme reálný vzhled hostesek a garantujeme, že bude odpovídat naší nabídce, kterou jsme vám zaslali. Modelingové fotografie, podle kterých možná vybíráte z jiných nabídek na webu, mohou být zavádějící. Slýcháme často, že si klient vybral sám někde hostesku dle super fotografií a na zakázku přišla ( pokud přišla ) dívka o 10 kg těžší a 5 let starší, zcela neodpovídající vzhledu na jejích prezentačních fotografiích. Nestane se vám, že si objednáte hostesku přes neověřené poskytovatele služeb bez referencí a v den akce se hosteska se nedostaví.
  • Oslovte nás i pokud jste profesionální agenturou se stejným zaměřením jako my, máte li celostátní zakázku a potřebujete ji zajistit v našem regionu působení. Ctíme etiku podnikání. Vašeho klienta vám „nepřebereme“. Respektujeme a uznáváme vás, jste li profesionální, byť konkurenční, agentura s referencemi. Nabízíme vám spolupráci. Příště se zase obrátíme my na Vás se zakázkou ve vašem regionu. I konkurence může spolupracovat!

Kontaktujte nás zde:telefon (kancelář agentury, sekretariát): 10:00 – 16:00 : +420 542 211 718
managerka: (Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546