HOSTESSES & EVENT MODELS – HOSTESKY

VELETRHY, KONFERENCE, SPOLEČENSKÉ AKCE

Poskytujeme reklamní a marketingové služby, spojené s produkcí a zajištěním Vaší akce, v rámci které jsou nezbytné i reklamní, modelingové či organizační výkony hostesek, modelů a modelek, jako součást námi dodaného a řízeného týmu v rámci organizace eventu.  Naše vize je, že hosteska nebo promotér musí upoutat nejen výkonem, ale i krásou. Jsme modelingová (nikoliv hostessingová) agentura s celostátní působností. Jako modelingová agentura klademe velký důraz i na vizáž, atraktivitu a pozitivní osobnost. Hostesky a promotéři, kteří tyto parametry splňují, jsou reklamní vizitkou vaší společnosti, lépe přitáhnou pozornost vašich klientů, kteří jsou poté otevřenější s promotéry a hosteskami hovořit a vyslechnout si nabídku, která je předmětem zakázky.


julia-liptak-1

Dobrý den 🙂 Jmenuji se Júlia Fádlerová, jsem vaší manažerkou pro jednání. V tomto oboru pracuji více než 10 let. Jsem pro vás jistotou, že vaše zakázka dobře dopadne. Věnujte svůj čas svému byznysu a zajištění služby nechejte na nás. Zakázku pro vás chápu jako službu, trvající po celou dobu zakázky a stojím v pozadí a na vše dohlížímVáš úspěch u vašich klientů je naší vizitkou. 

 

 

Kontaktujte mě, moc se na Vás těším. (managerka Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546 

telefon (kancelář agentury, sekretariát): 10:00 – 16:00 : +420 542 211 718

 


 

CENÍK SLUŽEB HOSTESEK BEZ DPH

Při sestavení celkové ceny produkce a zajištění akce jsou součástí služby ceny hostesek na základě níže uvedeného ceníku.

JEDNODENNÍ AKCE (RECEPCE, SEMINÁŘE, SPOLEČENSKÉ AKCE)

počet hodin4h5h6h7h8h9h10h11h12h
HOSTESKA KRAJE:
1100,-1200,-1200,-1400,-1600,-1800,-2000,-2200,-2400,-
HOSTESKA PRAHA:1200,-1300,-1500,-1750,-2000,-2160,-2400,-2640,-2880,-
EVENT – MODELKA:1300,-1500,-1800,-2100,-2400,-2700,-3000,-3300,-3600,-
MODELKA INTERNATIONAL:2000,-2400,-2800,-3200,-3600,-4000,-4400,-4800,-5000,-
SUPERVIZE AKCE – 360 Kč / hod.1440,-1800,-2160,-2520,-2880,-3240,-3600,-3920,-4320,-
Zapůjčení šatů, čistění, manipulace300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-

VÍCEDENNÍ VELETRHY (9.00 – 18.00 h) PRO ČESKOU FIRMU

POPIS A ÚZEMÍ – Visegrádská 4 – ceny viz ČRČREU
HOSTESKA BASIC:– pasivní činnosti, rozdávání reklamních materiálů apod.1600,-
HOSTESKA BRNO A KRAJE: komunikace, prezentace produktů, servis na stánku, organizační schopnosti1800,-2500,-
HOSTESKA PRAHA: komunikace, prezentace produktů, servis na stánku, organizační schopnosti
2100,-2500,-
HOSTESKA INTERNATIONAL: – četné zahraniční zkušenosti,  znalost jazyka kat. c1 – c2, popř státnice 2400,-3000,-
MODEL: atraktivnost, model míry,  komunikace, prezentace produktů, pózování pro fotografy a pod.2500,-3200,-
MODEL INTERNATIONAL: četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů v zahraničí3600,-4000,-
Zapůjčka šatů z fundusu agentury/den  (speciální požadavky se řeší dohodou)150,-150,-

Zahraniční akce: Čas na cestě 130 Kč / hod. Není li zajištěno stravné klientem, pak k ceně účtujeme cca 30 € / den stravné. Doprava a ubytování dle projektu.

REFERENCE

Ať již napřímo či prostřednictvím reklamních agentur jako zadavatelů se podílíme jako subododavatel služeb ročně na cca 170 eventech, od jednodenních po vícedenní. Kromě stovek jiných akcí, eventů a promotions jsme hrdí na kompletní zajištování promotion služeb spojených s výkony hostesek a modelek na seriály golfových turnajů v ČR, SK a zahraničí pro Connea Group, dále na golfové největší události v ČR –  European Tour D + D Real Czech Masters, Veletrzích Brno, seriálech závodů MOTO GP v celé Evropě a Swiss Championships Motobikes, konferencích The European Summit, gala večerech a kongresech např.  SwissLife a OVB, na autosalonech pro Fiat Group  S.p.A (autosalony Ženeva, Paris, London a další), Yamaha Moto Show, prezentace Porsche na automotodromech, akce pro Zetor, Iveco, AgroTec  a další. Opakovaně zajišťujeme produkční reklamní a merhandise službu v rámci několikadenních kongresů MyWorld Cashback Card v Evropě, s týmem až 160 hostesek.  V Praze se věnujeme především akcím se zahrnutím exkluzívnějších kategorií EVENT MODELS, méně základním kategoriím BASIC – STANDARD, kterými se zabývá velké množství regionálních typicky hostesingových nebo facebookových agentur. Řada našich klientů, kterým záleží na image akce a vzhledu týmu, preferuje náš tým Event Models nebo Event Models International.

Event Models  na stránkách v sekci LifeStyle Models / Hostesky  jsou ověřené dívky, mají BUĎ min. rok spolupráce pro agenturu s pozitivními referencemi a SOUČASNĚ / NEBO jsou to vysoce atraktivní dívky modelingových parametrů s tolerancí výšky, jejichž příjmy však plynou převážně z tuzemských promotion / hostess  zakázek, nicméně mají zakázky i z modelingu. Požadujete li tuto kategorii a konkrétní dívku, je cena dle ceníku Event Models, nicméně při všeobecných požadavcích nabízíme vaši nabídku i těnto dívkám za cenu dohodou, není však garantováno, zdali ze cenu nižší než obvykle, zakázku přijmou.

Hosteska International– dívka, která má několikaletou praxi, s pozitivními referencemi, univerzitní znalost min. jednoho světového jazyka na úrovni C1 – C2 a jejichž příjmy a zkušenosti vycházejí převážně ze zahraničních výkonů typu promotion a hostessing.

Model – modelka, s výškou min 170 cm, modelingovými mírami, jejíž příjmy převažují převážně z tuzemských modelingových zakázek a mimo jiné přijímá vybrané zakázky v oblasti promotion (veletrhy výstavy, konference apod), jako pózování u produktů, předávání cen, organizační a komunikační činnost na eventech a společenských akcích, kde je důraz kladen i na image a vzhled.

Model International – modelka, s výškou min 170 cm, modelingovými mírami, jejíž příjmy převažují převážně ze zahraničních modelingových zakázek, komerčního fotografování a výkonů jako promotion model pro zahraniční a mimo jiné přijímá vybrané zakázky v oblasti promotion (veletrhy výstavy, konference apod), jako pózování u produktů, předávaní cen, organizační a komunikační činnost na eventech a společenských akcích se zahraničními klienty, kde je důraz kladen i na image a vzhled. Tyto tváře naleznete na stránkách Modelky

K dalším službám patří nabídka pronájmu několika typů outfits pro hostesky ve vlastnictví agentury, nebo zajistíme vámi požadované outfity, reklamní oblečení, potisky, šerpy či jiné návrhy pomocí stylisty, po dohodě o nákladech. V případě požadavaku na extravagantní vzhled zajistíme make up artists / hair artists, tedy  odborné nalíčení a úpravu účesů týmu.

Neposkytujeme jakékoliv hostessingové služby osobního charakteru (doprovod apod).

Vážíme si spolupráce a dodržujeme obchodní etiku, s tradicí a zkušenostmi od roku 1992 a z toho vyplývajícím přístupem ke klientům. Jste li produkční agentura a my budeme vaším subdodavatelem, nikdy neoslovíme vašeho klienta s nabídkou našich služeb napřímo.


PROČ SPOLUPRACOVAT S NAŠÍ AGENTUROU A NEHLEDAT JINDE

  • Chceme, abyste byli nejlepší. S námi se odlišíte. Budete lepší. Aby vám konkurence záviděla, jaké máte hostesky na svém eventu.  Proto se snažíme , aby součástí našeho týmu byly krásné modelky a hostesky. I ti jsou pracovití, chytří, splní  zadání na 100 % a navíc se šarmem. Nevěříte? Zkuste nás. Budete mít na fotodokumentacích krásné lidi. Nám záleží na vašem úspěchu. My jsme Vy.
  • V rámci naší služby pečlivě sestavujeme tým vhodných osobností dle charakteru zakázky, schopností a vzhledu promotérů a hostesek, doporučení a konzultace, know how a zkušenosti z dvacetileté existence naší agentury. Věřte nám, necháte li výběr týmu na nás, pak přebíráme i odpovědnost za kvalitu dodané služby jako celku.
  • Schopnost okamžité reakce a návrhu řešení v případě nepředvídatelných osobních překážek hostesky nebo promotéra (nemoc, havárie, u studentek bohužel v době zkoušek nepředvídatelné změny termínů zkoušek, vyhlášených universitami apod).
  • Vždy se nám dovoláte. Máme své sídlo a kancelář, kde nás vždy najdete. Většina klientů, kteří vyzkoušeli spolupráci s naší agenturou, se stávají klienty stálými. Opakovaně se obracejí pouze na naši agenturu.
  • Náš TEAM známe osobně. Známe tak vlastnosti a schopnosti hostesek. Agentury, které se chlubí tisíci registrovanými hosteskami, všechny znát osobně prostě nemohou. Vidíme na sociálních sítích, že některé agentury, dostanou li poptávku, teprve hostesky hledají přes různé brigádní servery, neznají je a přesto je klidně najmou na zakázku. A pak si stěžují v „Black Listech“, že se hosteska nedostavila.
  • Hlídáme reálný vzhled hostesek. Modelingové fotografie, podle kterých možná vybíráte z jiných nabídek na webu, mohou být zavádějící. Slýcháme často, že si klient vybral sám někde hostesku dle super fotografií a na zakázku přišla ( pokud přišla ) dívka o 10 kg těžší a 5 let starší.
  • Oslovte nás i pokud jste profesionální agenturou se stejným zaměřením jako my, máte li celostátní zakázku a potřebujete ji zajistit v našem regionu působení. Ctíme etiku podnikání. Vašeho klienta vám „nepřebereme“. Respektujeme vás. Nabízíme vám spolupráci. Příště se zase obrátíme my na Vás se zakázkou ve vašem regionu. I konkurence může spolupracovat!

NABÍZÍME VÁM NEJEN HOSTESKY A PROMOTION!
MÓDNÍ SHOW? ZAUJMETE! 

Jsme specialisté na módní přehlídku s tanečními prvky nebo módní přehlídku na zadané téma. Výborný program – show & módní přehlídka. Slibujeme krásné ženy, sexy muže, skvělou choreografii. Pořádáte li veletrh, přilákejte hosty ke svému stánku! Pořádáte li firemní akci uvolníme atmosféru například před slavnostním zahájením nebo vyhlašováním vítězů, oceňováním pracovníků apod. Stačí se nás jen zeptat. I kdyby jste si vymysleli třeba přehlídku byznys oblečení, návrhářskou, módní přehlídku plavek, popř elegantního spodního prádla, kosmickou, historickou, komunistickou, lékařskou, mafiánskou, golfovou, karnevalovou, lékařskou, na téma cestování, autoshow, motoshow… Více zde: Módní přehlídka – super doprovodný program


Kontaktujte nás zde: managerka: (Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546