HOSTESKY – TRADE MODELS – HOSTESSES

VELETRHY, KONFERENCE, SPOLEČENSKÉ AKCE

Naše vize je, že hosteska nebo promotér musí upoutat nejen výkonem, ale i krásou. Jsme modelingová (nikoliv hostessingová) agentura s celostátní působností. Jako modelingová agentura klademe velký důraz i na vizáž, atraktivitu a pozitivní osobnost. Hostesky a promotéři, kteří tyto parametry splňují, lépe přitáhnou pozornost vašich klientů, kteří jsou poté otevřenější s promotéry a hosteskami hovořit a vyslechnout si nabídku, která je předmětem zakázky.


julia-liptak-1

Dobrý den 🙂 Jmenuji se Júlia Fádlerová, jsem vaší manažerkou pro jednání. V tomto oboru pracuji více než 10 let. Jsem pro vás jistotou, že vaše zakázka dobře dopadne. Věnujte svůj čas svému byznysu a zajištění služby nechejte na nás. Zakázku pro vás chápu jako službu, trvající po celou dobu zakázky a stojím v pozadí a na vše dohlížímVáš úspěch u vašich klientů je naší vizitkou. 

 

 

Kontaktujte mě, moc se na Vás těším. (managerka Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546 

telefon (kancelář agentury, sekretariát): 10:00 – 16:00 : +420 542 211 718

 


 

CENÍK ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB A HOSTESEK BEZ DPH

Ceny zahrnují základní produkční služby, spojené s realizací či zajištěním služby prostřednictvím hostesek.

JEDNODENNÍ AKCE (RECEPCE, SEMINÁŘE, SPOLEČENSKÉ AKCE)

počet hodin4h5h6h7h8h9h10h11h12h
EVENT HOSTESKA KRAJE
1100,-1200,-1200,-1400,-1600,-1800,-2000,-2200,-2400,-
EVENT HOSTESKA PRAHA1200,-1300,-1440,-1680,-1920,-2160,-2400,-2640,-2880,-
EVENT – MODELKA:1300,-1500,-1800,-2100,-2400,-2700,-3000,-3300,-3600,-
MODELKA INTERNATIONAL:2000,-2400,-2800,-3200,-3600,-4000,-4400,-4800,-5000,-
SUPERVIZE AKCE – 360 Kč / hod.1440,-1800,-2160,-2520,-2880,-3240,-3600,-3920,-4320,-
Zapůjčení šatů, čistění, manipulace300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-300,-

VÍCEDENNÍ VELETRHY (9.00 – 18.00 h) PRO ČESKOU FIRMU

POPIS A ÚZEMÍ – Visegrádská 4 – ceny viz ČRČREU
HOSTESKA BASIC:– pasivní činnosti, rozdávání reklamních materiálů apod.1600,-
TRADE SHOW – HOSTESKA BRNO A KRAJE: komunikace, prezentace produktů, servis na stánku, organizační schopnosti1800,-2500,-
TRADE SHOW – HOSTESKA PRAHA: komunikace, prezentace produktů, servis na stánku, organizační schopnosti
2100,-2500,-
TRADE  SHOW HOSTESKA INTERNATIONAL – četné zahraniční zkušenosti,  znalost jazyka kat. c1 – c2, popř státnice 2400,-3000,-
PROMO MODEL: atraktivnost, model míry,  komunikace, prezentace produktů, pózování pro fotografy a pod.2500,-3200,-
MODEL INTERNATIONAL: četné mezinárodní zkušenosti s komunikací se zahraničními klienty z top eventů v zahraničí3600,-4000,-
Zapůjčka šatů z fundusu agentury/den  (speciální požadavky se řeší dohodou)150,-150,-

 

Všeobecné smluvní podmínky: Časový úsek výkonu se počítá od okamžiku příchodu dle zadání klienta do odjezdu z místa konání akce. Přípravy jako školení, líčení, česání (kromě již takových výkonů, které jsou součástí zadání), které vyžadují dřívější příchod ze strany klienta a stejně tak tzv. “ celkový čas na cestě nad  60 minut“ z místa odjezdu týmu a zpět,  jsou účtovány sazbou 130 ,- Kč / hod nebo dohodou v závislosti na objemu zakázky. Při překročení časového úseku výkonů je účtován poměrný příplatek hodinové sazby za každých započatých 30 minut. Jednostranné zkrácení časové zátěže klientem nemá vliv na snížení ceny, neboť s modelkou/hosteskou je sjednána smlouva, garantující minimální odměnu za účast na zakázce. Přesné ceny včetně případných slev vám vždy zašleme v kalkulaci na základě vašeho přesného zadání časového harmonogramu. Cena je složena z nabídky čisté odměny hostesce + daně ze závislé činnosti, administrativních nákladů se mzdami a srážkovou daní a odměny agentuře za produkční servis pro vás. Kliknete li na hnědý nápis kategorie, otevře se Vám orientační seznam pro porovnání typu dívek.  U veletrhů a akcí přesahujících 4 a více hodin vás uctivě žádáme o jednání a plánování  ohledně nároků na přestávku / 15 – 30 minut v rozmezí 9 hodin /.

Zahraniční akce: Čas na cestě 130 Kč / hod. Není li zajištěno stravné klientem, pak k ceně účtujeme cca 30 € / den stravné. Doprava a ubytování dle projektu.

REFERENCE

Ať již napřímo či prostřednictvím reklamních agentur jako zadavatelů se podílíme ročně na cca 170 eventech, od jednodenních po vícedenní. Kromě stovek jiných akcí, eventů a promotions jsme hrdí na kompletní zajištování promotion služeb spojených s výkony hostesek a modelek na seriály golfových turnajů v ČR, SK a zahraničí pro Connea Group, dále na golfové největší události v ČR –  European Tour D + D Real Czech Masters, Veletrzích Brno, seriálech závodů MOTO GP v celé Evropě a Swiss Championships Motobikes, konferencích The European Summit, gala večerech na Žofíně pro Agel a.s., kongresech např.  SwissLife a OVB, na autosalonech pro Fiat Group  S.p.A (autosalony Ženeva, Paris, London a další), Yamaha Moto Show, prezentace Porsche na automotodromech, akce pro Zetor, Iveco, AgroTec  a další. Naším dosavadním vrcholem v poslední době,  v roce 2017 a 2018, bylo produkční zajištění reklamních a merhandise služeb a organizace kongresu MyWorld cashback card v 02 areně týmem 160 hostesek a promotérů po dobu 14 dnů nebo 70 hostesek a promotion models pro MOTO GP CASHBACK CARD. V Praze a ve většině ostatních velkých měst se věnujeme především akcím se zahrnutím exkluzívnějších kategorií ELITE A-TEAM a MODELS, méně základním kategoriím BASIC – STANDARD, kterými se zabývá velké množství regionálních typicky hostesingových nebo facebookových agentur. Řada našich klientů, kterým záleží na image akce a vzhledu týmu, preferuje náš tým Promotion Models nebo Promotion Models International.

JAK POSTUPOVAT:

A: Výše je běžný orientační ceník k jednání (k cenám je účtováno DPH). Dle vašich informací o zakázce sestavíme samostatně doporučený tým, o kterém si jsme jisti, že je nejvhodnější volbou pro realizaci vaší zakázky a je ve vámi žádaném termínu dostupný  a s tím související kalkulaci. Můžete si i sami vybrat svůj návrh týmu, ze stránek hostesek  Fotobanka hostesek nebo modelek Models – Women  pomocí tlačítka „+“ a „Výběr“. Agentura prověří, zdali vámi vybrané dívky jsou pro zakázku vhodné a zdali jsou dostupné ve vámi žádaném termínu.

B: Vždy máme zájem s vámi jednat a dohodnout se. WIN – WIN. Najdete li námi nabízenou hostesku v nabídce konkurence levněji, informujte nás. Pak je její cena a hodnota na trhu taková, za kterou ji nabízí konkurence a o tento rozdíl snížíme její cenu. Na druhé straně finančně lépe odměněná hosteska má vyšší motivaci se zárukou a vyšší jistotou účasti na vaší akci v tom smyslu, že  zakázku neodřekne náhle kvůli jiné vyšší nabídce.

C: Jaké informace potřebujeme: Datum, místo konání akce, čas příjezdu a odjezdu, čas zahájení výkonu a ukončení, počet dívek či mužů, popis výkonu (čím větší detail, tím lépe), představa o oblečení, jazykové a jiné znalosti.

A – TEAM na stránkách v sekci LifeStyle Models/ Hostesky  jsou ověřené dívky, které agentura doporučuje, mají BUĎ min. rok spolupráce s agenturou s pozitivními referencemi klientů a SOUČASNĚ / NEBO jsou to vysoce atraktivní dívky modelingových parametrů s tolerancí výšky, jejichž příjmy však plynou převážně z tuzemských promotion / hostess  zakázek, nicméně mají zakázky i z modelingu.

Hosteska International– dívka, která má několikaletou praxi, s pozitivními referencemi, univerzitní znalost min. jednoho světového jazyka na úrovni C1 – C2 a jejichž příjmy a zkušenosti vycházejí převážně ze zahraničních výkonů typu promotion a hostessing.

Promotion Model – modelka, s výškou min 170 cm, modelingovými mírami, jejíž příjmy převažují převážně z tuzemských modelingových zakázek a mimo jiné přijímá vybrané zakázky v oblasti promotion (veletrhy výstavy, konference apod), jako pózování u produktů, předávaní cen, organizační a komunikační činnost na eventech a společenských akcích, kde je důraz kladen i na image a vzhled.

Promotion Model International – modelka, s výškou min 170 cm, modelingovými mírami, jejíž příjmy převažují převážně ze zahraničních modelingových zakázek, komerčního fotografování a výkonů jako promotion model pro zahraniční a mimo jiné přijímá vybrané zakázky v oblasti promotion (veletrhy výstavy, konference apod), jako pózování u produktů, předávaní cen, organizační a komunikační činnost na eventech a společenských akcích se zahraničními klienty, kde je důraz kladen i na image a vzhled. Tyto tváře naleznete na stránkách Modelky

Nabízíme vám, máte li zájem, i převzetí organizace přímo v místě akce, prostřednictvím supervizora agentury, v případě většího počtu promotérů, hostesek nebo modelek na akci. Vy se tak můžete plně věnovat dalším povinnostem, hostům nebo svému byznysu.

K dalším službám patří nabídka pronájmu několika typů outfits pro hostesky ve vlastnictví agentury, nebo zajistíme vámi požadované outfity, reklamní oblečení, potisky, šerpy či jiné návrhy pomocí stylisty, po dohodě o nákladech. V případě požadavaku na extravagantní vzhled zajistíme make up artists / hair artists, tedy  odborné nalíčení a úpravu účesů týmu.

Neposkytujeme jakékoliv hostessingové služby osobního charakteru (doprovod apod).

Vážíme si spolupráce a dodržujeme obchodní etiku, s tradicí a zkušenostmi od roku 1992 a z toho vyplývajícím přístupem ke klientům. Jste li produkční agentura a my budeme vaším subdodavatelem, nikdy neoslovíme vašeho klienta s nabídkou našich služeb napřímo.


PROČ SPOLUPRACOVAT S NAŠÍ AGENTUROU A NEHLEDAT JINDE

  • Chceme, abyste byli nejlepší. S námi se odlišíte. Budete lepší. Aby vám konkurence záviděla, jaké máte hostesky na svém eventu. Proto se vždy snažíme nabídnout krásné hostesky a promotéry. I ti jsou pracovití, chytří, splní vaše zadání na 100 % a navíc se šarmem. Nevěříte? Zkuste nás. Budete mít na fotodokumentacích krásné lidi. Nám záleží na vašem úspěchu. My jsme Vy.
  • U nás se nejedná jen o „zajištění promotérů a hostesek za provizi“. V rámci naší služby pro vás získáváte pečlivý návrh týmu, objektivní poradenství při výběru vhodných osobností dle charakteru zakázky, schopností a vzhledu promotérů a hostesek, nepřetržitou asistenci na telefonu po dobu trvání zakázky, dálkový dohled nad týmem, doporučení a konzultace, know how a zkušenosti z dvacetileté existence naší agentury. Věřte nám, necháte li výběr týmu na nás, pak přebíráme i odpovědnost za provedení služby.
  • Schopnost okamžité reakce a návrhu řešení v případě nepředvídatelných osobních překážek hostesky nebo promotéra (nemoc, havárie, u studentek bohužel v době zkoušek nepředvídatelné změny termínů zkoušek, vyhlášených universitami apod).
  • Vždy se nám dovoláte, nejsme „domácí virtuální webová agentura“. Máme své sídlo a kancelář, kde nás vždy najdete. Většina klientů, kteří vyzkoušeli spolupráci s naší agenturou, se stávají klienty stálými. Opakovaně se obracejí pouze na naši agenturu.
  • Náš A TEAM známe osobně. Známe tak vlastnosti a schopnosti hostesek. Agentury, které se chlubí tisíci registrovanými hosteskami, všechny znát osobně prostě nemohou. Vidíme na sociálních sítích, že některé agentury, dostanou li poptávku, teprve hostesky hledají přes různé inzertní hostess servery, neznají je, a přesto vám je klidně pošlou na zakázku. A pak si stěžují v „Black Listech“, že se hosteska nedostavila.
  • Hledáte li hostesky sami přes různé poptávkové portály, nemáte jistotu. Může se stát, že najdete li si  hostesku sami přes neověřené poskytovatele služeb bez referencí a bez agenturní podpory, v den akce se hosteska se nedostaví a už se jí ani nedovoláte. Objednáte li si výkon u nás, kromě skutečně nepředvídatelných událostí mimo naši moc, se to nestane nebo učiníme maximum k okamžité nápravě a jsme okamžitě na příjmu.
  • Hlídáme reálný vzhled hostesek. Modelingové fotografie, podle kterých možná vybíráte z jiných nabídek na webu, mohou být zavádějící. Slýcháme často, že si klient vybral sám někde hostesku dle super fotografií a na zakázku přišla ( pokud přišla ) dívka o 10 kg těžší a 5 let starší.
  • Oslovte nás i pokud jste profesionální agenturou se stejným zaměřením jako my, máte li celostátní zakázku a potřebujete ji zajistit v našem regionu působení. Ctíme etiku podnikání. Vašeho klienta vám „nepřebereme“. Respektujeme vás. Nabízíme vám spolupráci. Příště se zase obrátíme my na Vás se zakázkou ve vašem regionu. I konkurence může spolupracovat!

NABÍZÍME VÁM NEJEN HOSTESKY A PROMOTION!
MÓDNÍ SHOW? ZAUJMETE! 

Jsme specialisté na módní přehlídku s tanečními prvky nebo módní přehlídku na zadané téma. Výborný program – show & módní přehlídka. Slibujeme krásné ženy, sexy muže, skvělou choreografii. Pořádáte li veletrh, přilákejte hosty ke svému stánku! Pořádáte li firemní akci uvolníme atmosféru například před slavnostním zahájením nebo vyhlašováním vítězů, oceňováním pracovníků apod. Stačí se nás jen zeptat. I kdyby jste si vymysleli třeba přehlídku byznys oblečení, návrhářskou, módní přehlídku plavek, popř elegantního spodního prádla, kosmickou, historickou, komunistickou, lékařskou, mafiánskou, golfovou, karnevalovou, lékařskou, na téma cestování, autoshow, motoshow… Více zde: Módní přehlídka – super doprovodný program


Kontaktujte nás zde: managerka: (Júlia Fádlerová): email: hostesky@dfc.cz, mobil: +420 604 256 546