ZAJIŠTĚNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY JAKO DOPROVODNÝ SUPERPROGRAM!

Uspořádejte pro vaše hosty v rámci galavečera módní přehlídku, jako zajímavý program, který určitě ocení. V průběhu roku se koná spousta akcí. Společenský ples,  galavečer, akce pro veřejnost, vánoční nebo firemní večírek, golfový, tenisový či jiný sportovní turnaj, prezentace nových produktů, firemní event (akce), konference, coffe break, roadshow, veletrh, výstava a jiné. 

 • Módní přehlídka je skvělá k doplnění programu eventu (například před slavnostním zahájením nebo vyhlašováním vítězů, oceňováním pracovníků, prostě kdykoliv a kdekoliv).
 • Zviditelnění firmy na veletrhu nebo výstavní akci, kde je vaše konkurence. Přilákáte tak ke své expozici více lidí. Využijte jejich koncentrace k oslovení a upozornění na vaše produkty nebo služby. Módní přehlídky na veletrhu jsme připravili pro řadu firem, například pro Yamaha, Miele, Tescoma, Tondach…

Připravíte li pro  hosty vámi pořádané akce módní přehlídku, budou to vnímat jako vyjádření uznání jejich společenského postavení, výjimečnosti a exluzivnosti.  Módní přehlídkou potěšíte jak ženy, které si odnesou pozitivní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře obléknout, jak se vyhnout faux pas a co na sebe, aby nejen zaujali ženy, ale vypadali dobře při jejich byznysu, sportu a volnočasových aktivitách.

Pokud jste pořadatel vaší firemní akce nebo reklamní nebo eventová agentura, oslovte nás. Jmenuji se Dušan Fádler a rád Vám poskytnu základní informace, možnosti a návrhy. Zavolejte mezi 11 – 16 hod na +420 602 730 104, nebo ideálně zašlete, prosím, základní informace (záměr, místo konání, program akce, časový harmonogram příprav) emailem na dfc@dfc.cz . Vždy chceme najít řešení win – win. Těším se

Cena přehlídky se skládá z:

 • Nákladů na přehlídku v daný den, dle počtu zapojených členů teamu a modelek, závislých i na celkové časové zátěži některých členů týmu, kteří jsou honorováni hodinovými sazbami (backstage team apod). Ideální je tedy harmonogram včetně příprav společně optimalizovat.
 • Předpřípravy, která je u každé akce jiná. Máte li zajištěného módního partnera vašeho eventu, spojíme se s ním a již se o vše postaráme, popřípadě můžeme oslovit naše oděvní partnery s nabídkou na účast. Případné produkční vícenáklady na přehlídku vám pak sdělíme na základě zjištěných informací, co vše je třeba zajistit. Bude li se jednat o klasickou choreografii, kolekci na místo přiveze oděvní partner a my už jen na místě zpracujeme, nafitujeme a věnujeme se vlastní jednodenní produkci přehlídky, mohou být vícenáklady i nulové. 

 

NABÍDKA STYLU PŘEHLÍDKY:

TÉMATICKÁ NEBO TANEČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA!

ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW! HIT FIREMNÍCH AKCÍ.  Nejžádanější forma přehlídky v ČR! Slibujeme krásné modelky, finalistky miss, sexy modely, skvělou choreografii a akční módní show. Jsme specialisté na módní přehlídku s tanečními prvky nebo tematickou módní přehlídku na zadané téma. Věřte nám, že módní přehlídka v našem podání choreografií bude jedním z nejlépe hodnocených bodů programu. Pořádáte li například firemní event na jakékoliv téma, kdyby jste si vymysleli třeba přehlídku kosmickou, historickou, komunistickou, lékařskou, mafiánskou, golfovou, karnevalovou, lékařskou, na téma cestování.., jsme k dispozici! Nebo vás potěší módní přehlídka spodního prádla a plavek na uvolnění atmosféry? Nechybí ani nabídka módní přehlídky značkové klasické, volnočasové nebo byznys módy ve spolupráci s oděvními firmami a butiky. Stačí si vybrat.

KLASICKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Módní přehlídka oděvní značky nebo módního designera v klasické verzi choreografie,  ala Milano – Paris stylu Fashion Week.


Pokud nemáte zajištěného oděvního partnera, pak dle charakteru  akce oslovíme oděvní firmy nebo designery, které známe a spolupracujeme s nimi. Oděvní komerční značky kolekci zapůjčí, bude li na vašem eventu jejich cílová skupina a zajištěna propagace značky. V případě módních návrhářů je zapotřebí počítat s náklady na odměnu  za účast a přípravu kolekce.

NABÍDKA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY ODĚVNÍ ZNAČKY

NABÍDKA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY MÓDNÍHO NÁVRHÁŘE

 • Luděk Hanák  Odměna od 15 000,- Módní designer,  tvoří nositelné společenské oblečení (svatby, plesy, taneční, maturity, promoce) a vycházkovou módu. Móda je pro všechny věkové kategorie.  Luděk Hanák obléká finalistky MISS Princess of the World Czech republic a dalších miss v ČR i zahraničí.
 • Jana Berg módní designer odměna dohodou. Vytvořila promo kolekce pro zavedené značky např. Bohemia Sekt, Philip Moriss, Tullamore Dew, Honda, Mercedes a další. Je autorkou kolekce 14 klenotů v srdci Evropy, vyjadřující jednotlivé kraje České republiky, nad kterou převzali záštitu Asociace Krajů České republiky, agentura Czechtourism a ministr pro místní rozvoj České republiky. Máme k dispozici kolekci společenských šatů, které oblékaly známé  Miss České republiky a České Miss na Miss World, Miss Universe a Miss Earth.
 • Petr Kalouda  odměna od 15 000,- Extravagantní módní přehlídka společenských šatů nebo i v kombinaci s extravagantně sestavenou sexy kolekcí spodního prádla a plavek. Petr Kalouda byl hlavním stylistou jedné z neslavnějších a největších přehlídek prádla a plavek s názvem Top Secret Fashion Show v pražském hotelu Hilton (pořadatel JVS Group).
 • Simi Secret – odměna od 15 000.,-  Luxusní spodní prádlo Werso a dámské designerské modely – Morava
 • Werso – odměna dohodou dle typu akce na poptávku. Luxusní prádlo na luxusní akce – Čechy
 • Poner Fashion odměna dohodou dle typu akce na poptávku. Luxusní společenské šaty a plavky či prádlo. Sourozenecké návrhářské duo Nikol a Jakub Ponerovi z Prahy. Jejich kolekce oblékají celebrity a významné osobnosti. Svoji kolekci prezentovali například na galavečeru golfového CZECH MASTERS EUROPEAN TOUR, v jejich modelech jsme viděli řadu celebrit na filmovém festivalu v Karlových Varech apod.
 • Alice Abraham – odměna dohodou dle typu akce na poptávku. Úžasné kolekce luxusních společenských šatů na luxusní akce
 • Beáta Rajská – odměna dohodou dle typu akce na poptávku. Úžasné kolekce luxusních společenských šatů na luxusní akce. Její kolekce oblékají celebrity a významné osobnosti.

 

CELEBRITY FASHION SHOW & MISS TEAM

Módní přehlídka doplněná známými tvářemi a Miss. Řada z nich vzešla z naší agentury. Kalkulace na vyžádání. Na neexkluzívní bázi nabízíme účast například: Česká Miss Gabriela Franková, Česká Miss Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Vlaďka Erbová, Andrea Bezděková, Iveta Maurerová  a všechny aktuální české Miss. V našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami českých miss nebo získaly tituly i na mezinárodních světových soutěžích krásy.


Nabídka níže zahrnuje časté varianty přehlídek na eventech, přičemž lze sjednat i jiné možné rozpočtové kombinace. Návrh vám zašleme poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru. Každá módní přehlídka je unikátní originální speciální akcí. Podle cíle, kterého chcete dosáhnout, může být výsledný koncept rozpočtově optimalizovanější, ale samozřejmě i velkorysejší.  

ORIENTAČNÍ CENÍK MÓDNÍ PŘEHLÍDKY (BEZ DOPRAVY)BEZ DPH
Klasická minipřehlídka 6 x místní lifestyle model/ka, produkční, 2 hod příprava + přehlídka:17 000,-
Klasická minipřehlídka professional 6 x profesionální model/ka, šatnářka, choreograf, DJ mix26 000,-
ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 8 models, šatnářka, choreograf, DJ mix, nácvik36 000,-
ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 9 models, 2x šatnářka, choreograf, DJ mix, nácvik39 000,-
ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 10 models, 2x šatnářka, choreograf, DJ mix, nácvik42 000,-
VELKÁ IMAGE FASHION SHOW s celodenní přípravou, celostátní team agentury, choreografie, backstage service:  od70 000,-
Zajištění a výběr kolekce na módní přehlídku na váš event0 – 6000,-
Fullservice a předprodukcedohodou
Designer Fashion show – honorář módního návrháře za přípravu a zpracování kolekce (dle osobnosti)dohodou
Líčení a česání – modelky zvládají samostatně, popř. zajistíme profesionální tým hair & make updohodou

Fullservice = zahrnuje možnou nutnou předprodukci a přípravu dle dohodnutého rozsahu a potřeb: cestovné, prohlídka prostor konání a technických podmínek a další služby, jsou li nutné dle charakteru akce, popř. stavba scény, mola, světel, zvuk, videozáznam, fotodokumentace, moderace.


Zašlete nám, prosíme, popis akce na email (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz nebo volejte +420 602 730 104. Obratem Vám pošleme návrh realizace a kalkulaci k jednání.