MÓDNÍ PŘEHLÍDKA JAKO DOPROVODNÝ SUPERPROGRAM!

V průběhu roku se koná spousta akcí, golfový, tenisový či jiný sportovní turnaj, prezentace nových produktů, roadshow, akce pro veřejnost, firemní akce, oslava, galavečer, ples, vánoční event a jiné.

Pokud jste reklamní nebo eventová agentura, popř. organizátor vaší firemní akce, nabízíme vám módní přehlídku jako zábavný a doprovodný SUPER – PROGRAM, který uvolní atmosféru a podpoří dobrou náladu. Je skvělá k doplnění vašeho programu eventu (například před slavnostním zahájením nebo vyhlašováním vítězů, oceňováním pracovníků, prostě kdykoliv a kdekoliv).

Módní přehlídka patří do oblasti společenských významných akcí, na kterých se každý „rád ukáže“, není jednoduché na ně získat pozvání, a tak přinášejí hostům pocit exkluzivityPřipravíte li pro  hosty vaší akce módní přehlídku, budou to vnímat jako vyjádření uznání jejich společenského postavení a výjimečnosti.

ORIENTAČNÍ CENÍK MODNÍ PŘEHLÍDKY

Přesný návrh ceny vám zašleme ve formě kalkulačního listu poté, co budeme znát všechny podmínky vašeho záměru, časový harmonogram, místo konání akce, čas na cestě, čekání týmu apod.  Pokud máte na přehlídku určitý předpokládaný budget, jednoduše nám nabídku pošlete a my zareagujeme s návrhem řešení. Vždy chceme najít řešení win – win.

ORIENTAČNÍ CENÍK PRODUKCE PŘEHLÍDKY NEBO ZAJIŠTĚNÍ MODELŮ (BEZ DOPRAVY)BEZ DPH
Klasická minipřehlídka (6 x místní lifestyle modelka, 1x produkční, 2 hod příprava + přehlídka) od:18 000,-
Klasická minipřehlídka profesional (6 x profesionální model + 1 x šatnářka,1 x produkční, DJ mix) od:25 000,-
ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 8 models  36 000,-
ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 10 models  42 000,-
ENTERTAINMENT &  DANCE FASHION SHOW – 12 models47 000,-
VELKÁ IMAGE FASHION SHOW s celodenní přípravou, nácviky, celostátní top team agentury, choreografie, backstage service:  od70 000,-
Předprodukce mimo den akce po předchozí dohodě o nutném rozsahu (400 Kč/h)0 – 5000,-
Designer Fashion show – honorář módního návrháře za přípravu a zpracování kolekce (dle osobnosti)dohodou
Líčení a česání – modelky zvládají samostatně, popř. zajistíme profesionální tým hair & make updohodou

Fullservice = kontakt – sestavení kalkulace přehlídky na klíč. Příprava přehlídky vyžaduje přípravu spojenou s náklady tzv. předprodukce: (prohlídka prostor konání, konzultace, výběr a příprava kolekce u klienta,převzetí kolekce, sestavení choreografie a designu přehlídky).  Den akce: doprava týmu na akci – realizace módní přehlídky /modelky, modelové, zvukař, šatnářky, inspicient, choreograf, vizáž.  OSA a Intergram –  hradí hlavní pořadatel akce.  Někdy následuje + 1 den: vrácení kolekce oděvní firmě. Další služby nad rámec základního balíčku jsou kalkulovány zvlášť, jsou li nutné dle charakteru akce: Stavba scény, mola, světel, videozáznam, fotodokumentace, moderace.


NABÍDKA A DETAILY:

1. ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW!

HIT FIREMNÍCH AKCÍ!  TANEČNÍ MÓDNÍ SHOW!

Nejžádanější forma přehlídky v ČR! Slibujeme krásné modelky, finalistky miss, sexy modely, skvělou choreografii a akční módní show. Jsme specialisté na módní přehlídku s tanečními prvky nebo tematickou módní přehlídku na zadané téma. Lišíme se od standardních produkcí „odchozených“ klasických módních přehlídek!  Věřte nám, že módní přehlídka v našem podání choreografií bude jedním z nejlépe hodnocených bodů programu. Pořádáte li například firemní event na téma 30.léta, „jakákoliv léta“, jakékoliv téma, stačí se nás jen zeptat a my Vám připravíme nabídku. I kdyby jste si vymysleli třeba přehlídku kosmickou, historickou, komunistickou, lékařskou, mafiánskou, golfovou, karnevalovou, lékařskou, na téma cestování…jsme k dispozici!

Nebo vás potěší módní přehlídka prádla a plavek na uvolnění atmosféry? Ano, je to možné, milé dámy a pánové, slibujeme, bude vám „horko“! S námi na vás nezapomenou!

 

2. PŘEHLÍDKA ZNÁMÝCH ZNAČEK

 I hosté vaší akce chtějí vědět, jak se oblékat. Módní přehlídkou potěšíte jak ženy, které si odnesou pozitivní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře obléknout, jak se vyhnout faux pas a co na sebe, aby zaujali ženy a vypadali dobře při jejich byznysu, sportu a volnočasových aktivitách.

Na základě komunikace s Vámi můžeme zajistit módní přehlídku vašeho partnera akce nebo oslovit další oděvní firmy nebo módní návrháře:

PŘÍKLADY NABÍDKY

 • Steilmann & Stones  Módní přehlídka oblečení do zaměstnání i do společnosti vysoce prestižní značky. Obléká manažery, manažerky, moderátory, českou fotbalovou a tenisovou reprezentaci, tváří značek jsou Petra Kvitová a Tomáš Rosický!
 • Orsay
 • Reserved
 • Luna Lingerie Greece   Taneční módní přehlídka spodního prádla a plavek
 • Canis.cz Profi Oděvy.cz  Taneční módní přehlídka pracovního oblečení, vhodná například tam, kde vaši hosté jsou například řemeslníci apod.
 • a další…
 • Na vaše přání můžeme oslovit další oděvní firmy, jejíchž kolekce by korespondovaly se zaměřením vaší akce
 • Máte li již oslovenou oděvní firmu sami a máte zájem o zpracování přehlídky, spojíme se s firmou a módní přehlídku zařídíme na klíč

3. KLASICKÁ PŘEHLÍDKA MÓDNÍCH NÁVRHÁŘŮ

Kromě našeho produktu ENTERTAINMENT & DANCE FASHION SHOW nabízíme i produkci  módní přehlídky vámi oslovených spolupracujících významných módních designerů v klasické verzi choreografie, popřípadě vám můžeme nabídnout účast níže uvedených příkladů návrhářů, s kterými také spolupracujeme:

 • Luděk Hanák  módní designer,  tvoří nositelné společenské oblečení (svatby, plesy, taneční, maturity, promoce) a vycházkovou módu. Móda je pro všechny věkové kategorie.  Luděk Hanák obléká finalistky MISS Princess of the World Czech republic a dalších miss v ČR i zahraničí.
 • Jana Berg módní designer. Vytvořila promo kolekce pro zavedené značky např. Bohemia Sekt, Philip Moriss, Tullamore Dew, Honda, Mercedes a další. Je autorkou kolekce 14 klenotů v srdci Evropy, vyjadřující jednotlivé kraje České republiky, nad kterou převzali záštitu Asociace Krajů České republiky, agentura Czechtourism a ministr pro místní rozvoj České republiky. Máme k dispozici kolekci společenských šatů, které oblékaly známé  Miss České republiky a České Miss na Miss World, Miss Universe a Miss Earth.
 • Petr Kalouda Extravagantní módní přehlídka společenských šatů v kombinaci s extravagantně sestavenou sexy kolekcí spodního prádla a plavek. Pokud máte zájem o vyloženě extravagantní módní přehlídku pánských i dámských kreací, včetně vkusně podaných extravagantních přehlídek spodního prádla, nabízíme módní přehlídku kolekce módního designera, který byl hlavním stylistou jedné z neslavnějších a největších přehlídek prádla a plavek s názvem Top Secret Fashion Show v pražském hotelu Hilton (pořadatel JVS Group).
 • Poner Fashion Luxusní společenské šaty a plavky či prádlo. Sourozenecké návrhářské duo Nikol a Jakub Ponerovi z Prahy. Jejich kolekce oblékají celebrity a významné osobnosti. Svoji kolekci prezentovali například na galavečeru golfového CZECH MASTERS EUROPEAN TOUR, v jejich modelech jsme viděli řadu celebrit na filmovém festivalu v Karlových Varech apod.
 • Alice Abraham – luxusní akce v Praze
 • Salón Naive  – luxusní svatební a společenské šaty
 • a další
 • Máte li již osloveného návrháře sami a máte zájem o zpracování přehlídky, spojíme se s firmou a módní přehlídku zařídíme na klíč

Ukázka společenské akce s módní přehlídkou Petra Kaloudy – pořadatel akce René Tauber – http://www.mnm.cz/

4. PŘEHLÍDKA NA VELETRHU

Program k přilákání hostů k vaší expozici a zviditelnění firmy

Zviditelnění vaší firmy na veletrhu nebo výstavní akci, kde je vaše konkurence. Jak se odlišit od ostatních pasivních vystavovatelů?  Módní přehlídka na veletrhu nebo výstavě je zaručený a ověřený prostředek k tomu, jak ke své expozici přilákat co nejvíce lidí a využít jejich koncentrace k oslovení nebo předání reklamních materiálů a upozornit na sebe. Módní přehlídky na veletrhu jsme připravili pro řadu firem, například pro Yamaha, Miele, Tescoma, Tondach a desítky dalších. Spoustu lidí zaujala například na stavebním veletrhu přehlídka pracovního oblečení, na jiných například pak přehlídka plavek, na lékařských akcích humornou formou předvádíme lékařské oblečení atd, atd.

5. GOLFOVÝ ČI SPORTOVNÍ TURNAJ A PODOBNÉ AKCE

Součástí ceremoniálu před předáním cen může být módní přehlídka golfového oblečení s golfovou choreografií, nebo přehlídka jiného sportovního oblečení, plavek nebo oblečení světové značky, popř. módního návrháře.

ALICE ABRAHAM INTERCONTINENTAL PRAHA A PONER FASHION SHOW D + D REAL CZECH MASTERS

6.KONFERENCE, FIREMNÍ ŠKOLENÍ, FIREMNÍ UDÁLOST

Konference je pracovní záležitost, vyžaduje soustředění vašich hostů. Nicméně je třeba udělat coffee break, přestávku a uvolnit atmosféru. Nabízíme vám několik variant možného programu v délce cca 15 – 30 minut.

11709711_1447405708902233_8432122744444301953_n

STEILMANN & STONES / UNICREDIT BANK CZECH OPEN PROSTĚJOV

7. PLESY A SPOLEČENSKÉ AKCE

Společenská módní přehlídka extravagantní kolekce módního návrháře nebo „Překvapení“ ve formě speciální taneční choreografie přehlídky spodního prádla v sexy, ale přesto decentním duchu

 

 

8. CELEBRITY FASHION SHOW & MISS TEAM

Módní přehlídka doplněná známými tvářemi, finalistkami, či vítězkami Miss. Kalkulace na vyžádání. Honorář Miss se obecně pohybuje v řádech 5 – 20 000. Na neexkluzívní bázi nabízíme účast známých tváří a Českých Miss a dále například: Tereza Fajksová Miss Earth Of The World, Česká Miss Gabriela Franková, Česká Miss Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Renata Langmannová, Agáta Hanychová, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Aneta Vignerová, Denisa Domanská, Veronika Chmelířová, Česká miss World Lucie Kovandová, Vlaďka Erbová a ostatní české Miss, Miss World CZ a Miss Earth CZ… Řada Miss České republiky nebo České Miss či vicemiss, získaly tituly i v době působení D.F.C. FASHION CLUB. Ovšem i v našem samotném základním týmu agentury jsou  modelky, které jsou finalistkami ať již České Miss nebo Miss ČR, SuperMiss ČR, Miss Pretty Woman a dalších a navíc získaly tituly i na mezinárodních světových miss, například Miss Blond International, Queen Of Europe, Miss Body Beautiful International Malaysia, Miss Bikini Of The World, International Model of the Year, Miss Tourism Queen Of The Year International a dalších. Více se dočtete na stránkách Miss Team nebo Fotogalerie a Facebooku…

miss-brno-open--a-dalsi-106


 

Dle příkladu cen vidíte, že ceny jsou skutečně ve velmi velkém rozpětí. Zašlete nám, prosíme, popis akce na email (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz nebo volejte +420 602 730 104. Obratem Vám pošleme návrh realizace a kalkulaci k jednání.