FULLSERVICE IN FASHION PROMOTION

PRODUKCE MÓDNÍHO EVENTU NA KLÍČ

Jsme  agentura, která působí v několika světech najednou: fashion – events – designers – fashion brands –  models a je zaměřena na produkci firemních akcí  –  eventů, spojených s módou a krásou.  

Hledáte li námět na event s nádechem luxusu a chcete uspořádat pro hosty super program,  pojměte Vaši akci jako společenskou módní akci, galavečer spojený s krásou, módou, krásnými modelkami a modely.  My ji pro Vás zajistíme.  Módní přehlídka může být samozřejmě jen součástí vašeho celovečerního programu. Hosté budou nadšeni, protože módní přehlídka je obvykle speciální a exkluzívní akcí, na kterou není jednoduché získat pozvání. Vaši hosté budou uspořádání Vaší firemní akce formou gala fashion night vnímat jako vyjádření uznání jejich společenského postavení a výjimečnosti. Módní přehlídkou potěšíte jak ženy, které si odnesou pozitivní kulturní zážitek, emoci a inspiraci, ale i muže, kteří se dozví, kde se dobře obléknout, jak se vyhnout faux pas a co na sebe, aby nejen zaujali ženy, ale vypadali dobře při jejich byznysu, sportu a volnočasových aktivitách.

Už se těšíme na Vás a Vaše hosty, přicházející po RED CARPET, které u vchodu vítají krásné hostesky, blikají blesky fotografů. Po společném focení u fotostěny, jako třeba na filmovém festivalu v Cannes, se Vaši hosté vítají při podkresové hudbě, vytvářející dobrou náladu, konverzují u banketních stolků či korzují. Catering nabízí kanapky a dolévá Welcome drink. Vaši VIP hosté pomalu usedají… světla  pomalu zhasínají, zazní úvodní znělka a intro show, uvítání hostů Vaším managementem a přichází krása…móda, inspirace, skvělá hudba a modelky a modelové, kteří Vám představí kolekci módního návrháře nebo známé módní značky. Módní show proložíme dalším show programem, hudebním vystoupením, zpěvem. Možná přijde i kouzelník… Galavečer vrcholí závěrečným defilé.  Na Vaše hosty čeká coctail party s luxusním cateringem. DJ začíná mixovat známé hity a Vaši hosté se skleničkou v ruce se začínají pohupovat v bocích….třeba až do rána…

Nejsme žádní nováčci v tomto oboru, naším klientem byla již v roce 1992 tenkrát druhá největší oděvní firma v ČR, KRAS HAKA BRNO. Spolupořádáme například Miss Brno, což je velká módní show spojená s volbou nejkrásnějších dívek, kde vytváříme prostor ke splnění snu dívek stát se modelkou, ale také zejména luxusním galavečerem pro vybranou společnost. Akce, na které  jsme pyšní, je například kompletní produkce galavečera 20. narozenin OC OLYMPIA BRNO, Svatebního veletrhu pro OC FUTURUM, řady módních galavečerů, soutěží miss jako součásti programu, firemních večírků nebo společenských akcí spojených s módní přehlídkou.

Nemáte li vlastní produkční agenturu, celou produkci gala akce Vám zajistíme NA KLÍČ.  Námět, scénář, modelky, modely, hostesky, molo, světla, zvuk, catering, případný další showprogram, moderace, After Party& DJ.  V jednoduchosti krása.    Těšíme se na spolupráci a potřebujete li jakoukoliv informaci, neváhejte a zavolejte. (Head office – Dušan Fádler): dfc@dfc.cz, mobil : +420 602 730 104

MY JSME VY. S NÁMI NA VÁS NEZAPOMENOU